Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 11:02, Exelius napisał:

EA ? jasne, że wyda po polsku trochę to potrwa, ale wydadzą :)
Redemption też miało premierę w styczniu, zakończyło się w kwietniu więc, a polskie wydanie
było pod koniec czerwca, nie zdziwiłbym się jakby w tym wypadku potoczyło się tak samo.
Przecież to wszystko lokalizujące EA :P


Tyle, ze to nie EA wydaje komiks tylko Egmont :) Ale mam nadzieję, że EA też macza w tym palce i "poproszą" o wydanie Evolution w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 12:44, Net_com napisał:

Czy mi się wydaje , czy większości tej dodatkowej zawartości zajmuje ponad 400mb ?

Tak, Zaeed, Hammerhead, Kasumi i Overlord, reszta te mniejsze packi, poniżej 400 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 12:44, Net_com napisał:

Czy mi się wydaje , czy większości tej dodatkowej zawartości zajmuje ponad 400mb ?


Nawet więcej :) I Kasumi i Overlord zajmują po 1GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 12:50, Phobos_s napisał:

> Czy mi się wydaje , czy większości tej dodatkowej zawartości zajmuje ponad 400mb
?

Nawet więcej :) I Kasumi i Overlord zajmują po 1GB :)

A warto pobierać ?
I jak mam importować moją postać z mass effect 1 , mam seavy na dysku , a nic mi w tym okienku się nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2010 o 12:55, Net_com napisał:

A warto pobierać ?
I jak mam importować moją postać z mass effect 1 , mam seavy na dysku , a nic mi w tym
okienku się nie pokazuje.


W launcherze, zanim uruchomisz grę, wejdź w "Konfuguruj", potem wybierz "Zapisy Gry" tam musisz wybrać folder z save''ami.
Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 12:55, Net_com napisał:

A warto pobierać ?


Overlorda zdecydowanie tak. Najlepszy DLC do ME2. Kasumi - Stolen Memory też jest fajne no a przede wszystkim dostajesz nową członkinię załogi :)

Dnia 16.07.2010 o 12:55, Net_com napisał:

I jak mam importować moją postać z mass effect 1 , mam seavy na dysku , a nic mi w tym
okienku się nie pokazuje.


Na to Ci już odpisał nov_pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 13:08, Phobos_s napisał:

> A warto pobierać ?

Overlorda zdecydowanie tak. Najlepszy DLC do ME2. Kasumi - Stolen Memory też jest fajne
no a przede wszystkim dostajesz nową członkinię załogi :)

> I jak mam importować moją postać z mass effect 1 , mam seavy na dysku , a nic mi
w tym
> okienku się nie pokazuje.

Na to Ci już odpisał nov_pl :)

A to dlc w którym dostaje tego zeeda , warto ?
I czy moge instalować dlc w czasie grania (nie muszę zaczynac od nowa) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 15:22, Net_com napisał:

A to dlc w którym dostaje tego zeeda , warto ?
I czy moge instalować dlc w czasie grania (nie muszę zaczynac od nowa) ?


Zaeeda też warto. To też dodatkowa postać. Misja jest fajna choć taka typowa dla ME2 :)
Możesz spokojnie zainstalować jak już grasz. Nie będziesz musiał nic zaczynać od początku.
Dostaniesz po prostu maila na komputer pokładowy, że jest nowa misja.

Jak chcesz sobie poprzypominać ME1 to zainstaluj też Normandy Crash Site :) To taki baaaardzo spokojny DLC ale nawet miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 16.07.2010 o 15:29, Phobos_s napisał:


Jak chcesz sobie poprzypominać ME1 to zainstaluj też Normandy Crash Site :) To taki baaaardzo
spokojny DLC ale nawet miły :)

Zainstalowałem Normandy i pobieram zaeeda , ale tego Overlorda nie mogę nigdzie znaleźć za free ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 15:32, Net_com napisał:

ale tego Overlorda nie mogę nigdzie znaleźć
za free ;D


Overlord nie jest darmowy. To płatny dodatek jaki się ostatnio ukazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały problemik z jednym questem. Chodzi o jakieś paczki dla chyba Isha. Jedna jest w Cytadeli u jakiegoś gościa na M, a druga w Wieczności (chyba Eternity) na Illium.
Zadanie mam od jakiegoś czasu, poleciałem na Cytatelę, wziąłem paczkę oddałem na tej stacji kosmicznej gdzie siedzi Aria i w wyniku dostałem w dzienniku informację, że obie paczki zostały dostarczone. Problem w tym, że nie są dostarczone, a jako wskazówka do zadania jest oddanie drugiej paczki. Oczywiście żadnej paczki na Illium nie ma. A Isha też już znaleźć nie można. Zadanie wisi jako do zrobienia i ani nie mogę go wyrzucić, ani dokończyć. Chyba.
Ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść? Cofnąć się do starego save nie mogę ponieważ to było na samym początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego questa można rozwiązać albo dostarczając obydwie paczki, albo przekonując Isha że nierozważnie robi prowadząc grę przeciwko Arii (do tego jest potrzebna chyba tylko jedna paczka). Jeśli wciąż masz go nierozwiązanego po tym jak Ish zniknął to natrafiłeś widocznie na jakiegoś buga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze trzeci sposób: można poinformować o wszystkim bodyguarda Arii, tego o którym jest w tych wiadomościach mowa i pozwolić jemu zająć się Ishem :-) Aczkolwiek nie wydaje mi się by to jakkolwiek pomogło Olamagato, bo mi też to wygląda na buga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 18:50, Olamagato napisał:

/ciach/


To nie ''wygląda'' na buga tylko to ''jest'' bug :)
Niestety tak jak napisał Karharot i mati można ten quest rozwiązać na te trzy sposoby. KAżdy inny (np. pierwszą paczkę oddajesz Ishowi a przy drugiej przekonujesz go żeby sobie darował cały interes) powodują, że quest się kończy, dostajesz xp, ale nie zamyka się w dzienniku.

Jedyne co możesz zrobić to przejść nad tym do prządku dziennego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Osoba, która zakupiła ME2 kolekcjonerkę (PC) zapłaciła ok. 170 zł... Po za dodatkami "materialnymi" był tam pancerz, broń i sieć cerberusa. Czyli osoba z EK musi osobno kupować DLC? I razem z tym musi gdzieś zapłacić ponad 200zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 20:48, le2enda napisał:

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Osoba, która zakupiła ME2 kolekcjonerkę (PC) zapłaciła
ok. 170 zł... Po za dodatkami "materialnymi" był tam pancerz, broń i sieć cerberusa.
Czyli osoba z EK musi osobno kupować DLC? I razem z tym musi gdzieś zapłacić ponad 200zł?

Tak , ale masz kulerskie pudełko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować