Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 22:01, Karharot napisał:

EK pierwszej części była przygotowywana przez CDP i starali się przy niej jak mogli.


A jak myślicie czy dało by coś pismo do EA z prośbą o fajną EK ale nie przekraczającą 200zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejną kolekcjonerkę ME 2? Nie ma szans. Jeśli już to możesz napisać prosząc ogólnie o bogatsze kolekcjonerki, jeśli wystarczająco wiele osób by do nich napisało to kto wie?
W przypadku ME możemy co najwyżej liczyć że kiedyś wyjdzie wydanie obejmujące całą trylogie (coś jak HoM&M - Kolekcja Wszech Czasów) z tym że jeśli zostałoby to tak porządnie przygotowane to na pewno przekroczyłoby 200 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 22:03, le2enda napisał:

A jak myślicie czy dało by coś pismo do EA z prośbą o fajną EK ale nie przekraczającą
200zł?


To powinna być raczej petycja z podpisami pozbieranymi na forach różnych. W ten sposób już niejedną kolekcjonerkę fani wywalczyli :P (chociażby Football Manager)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z kolei wolał EK nawet i za 250zł byle to było warte swej ceny, czyli oprócz wrzucenia jak w obecnej darmowych DLC które są miłym dodatkiem za ciężko wydaną kasę, powinni tam dorzucić coś naprawdę ciekawego np figurka shepparda, koszulka, dopicowany pen-drive, bonusowe making offy, soundtrack etc.

Czyli reasumując mi tam nie tyle wadzi cena co zawartość jaką za ta cenę dostajemy.


P.S.
A swoją EK tak nota bene nabyłem za 59zł na przecenie w EMPIKU =) no i tu zawartość względem ceny jest bezsprzecznie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo zadań w których muszę iść na jakąś planetę i coś załatwić problem w tym , że jedyne co moge robić to wysyłać tam sondy (czasami dostaje informacje o tym , że wykryto anomalię) Chodzi o zadania poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz namierzyć ową anomalię (biała kreska na aktywnym sensorze pokazuje w którym kierunku powinieneś szukać) i wysłać do niej s0ondę, natychmiast po tym jak to zrobisz będziesz mógł wylądować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 16:15, Karharot napisał:

Musisz namierzyć ową anomalię (biała kreska na aktywnym sensorze pokazuje w którym kierunku
powinieneś szukać) i wysłać do niej s0ondę, natychmiast po tym jak to zrobisz będziesz
mógł wylądować.

Jak ta biała kreska jest załóżmy na górze to to jest właściwy kierunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku przesuń skaner w górę aż pojawi Ci się pulsujący punkt anomalii, im bliżej anomalii skanujesz tym wyraźniejszy będzie też sygnał który słyszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co - może jestem fanatykiem tej serii ale powiem tak :

Pierwszy ME normalnie zauroczył mnie tym na co cholernie długo czekałem, w sumie od czasów KOTOR''a, a mianowicie solidną i dobrze [sensownie] prowadzoną fabułą oraz tymi cholernie dobrze wyreżyserowanymi dialogami i przerywnikami, pełnymi akcji i takiej naturalności no i emocji [na tamte czasy, potem oczywiście stwierdzano że momentami jest nieco sztywno itp, ale tak czy siak pierwsze wrażenie mnie tam wgniatało w fotel]

Odpalając ME2 myślałem że to nie będzie już to samo, odgrzewany kotlet - ot tylko z nowymi "przyprawami", ale pomyliłem się srodze, bo ME2 to kolejne świetne "danie". Dodanie QTE podczas dialogów [co prawda uproszczone bo sprowadza się to do wybrania akcji odpowiedniej dla danej decyzji moralnej] i jeszcze bardziej fenomenalna reżyserka scenek po raz wtóry mnie wgniotła w fotel.

Nie wiem może jestem taki naiwny że daję się panom z bioware naciągać na ich sztuczki, ale z ''angielska'' rzucając "by all means do it again bioware" bo mi ciągle mało =)


Jeszcze taka mała dygresja lekko trącąca offem :
Jak tak cioram sobie w ME to chodzi mi po głowie taka myśl, mianowicie jak by to było cudnie ujrzeć grę w uniwersum SW, zrobiona przez BioWare własnie, na patentach z ME2 - to znaczy dialogi, scenki, bohater z "wykreowaną" historią, do tego system rozwoju postaci nieco dopasowany do walk w czasie rzeczywisty, aktywna pauza do używania mocy jedi itp...
Nie wiem czemu oni się uparli na średniawo zapowiadające się mmo zamiast strzelić jakaś SWkową trylogię mając takie zaplecze i tak świetne i pasujące do tego uniwersum rozwiązania z serii ME.
Tylko mi tu proszę nie przypiąc łatki, że chcę zbezcześcić KOTOR''y - rycerze to rycerze, są to gry świetne po dziś dzień [pha jedynkę skończyłem 14[sic] razy dwójke 8], ja tylko "marzę na jawie" o grze w uniwersum SW która z KOTOR''a i ME zaczerpnęła by garściami to co najlepsze ^^

Dobra wywaliłem z siebie nadmiar entuzjazmu - czas wracać skopać tyłek galaktycznym szumowinom =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nową broń, i nie mogę jej użyć.
Czy to znaczy, że nie mam skilla czy muszę jakieś badanie specjalne wykonać, żebym mógł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znalazłeś broń to powinieneś móc ją użyć od razu, jeśli nie możesz to znaczy że klasa postaci którą grasz nie potrafi się tym typem broni posługiwać (jedynie żołnierz może używać każdej broni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(jedynie żołnierz

Dnia 17.07.2010 o 19:13, Karharot napisał:

może używać każdej broni).

Nope. Nie może używać pistoletów maszynowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zwróciłem na to uwagi :) Masz jednak oczywiście rację, swoją drogą to trochę naciągane bo ewidentnie wynika jedynie z tego że na interfejsie zabrakło miejsca a nie z powodu tego że zakłóciłoby to balans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 17:46, Pietro87 napisał:

/ciach

Nie tylko Ciebie tak ta seria zauroczyła, wszakże gra zawiera pewne wady, ale jako całość póki co 2 części trylogii jest genialna, tak wgniata w fotel i to bardzo

Spoiler

(w szczególności ostatnie zadanie :) i bieg Naszego Sheparda + Suicide Mission ost mmm)

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 19:13, Karharot napisał:

Jeśli znalazłeś broń to powinieneś móc ją użyć od razu, jeśli nie możesz to znaczy że
klasa postaci którą grasz nie potrafi się tym typem broni posługiwać (jedynie żołnierz
może używać każdej broni).

Hyyymm.
Ja jestem Szturmowcem i znalazłem Karabin Szturmowy Mściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 19:58, Bezi_113 napisał:

Hyyymm.
Ja jestem Szturmowcem i znalazłem Karabin Szturmowy Mściciel

... a szturmowiec karabinów szturmowych używać nie może :P Masz odpowiedź. Ale później będziesz mógł się nauczyć, z postępem fabuły, jeżeli zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować