Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 12:26, Feallan napisał:

Spoiler

Barierę musi robić lojalna Samara, albo Jack (chyba, jedyny pewnik to Samara), w tym
samym czasie drugą drużynę musi prowadzić Garrus, albo Miransa (lojalni ofc)



Spoiler

Wybrałem Jack jako biotyka, a Garrus prowadził drugą drużynę. Oboje przeżyli, więc tu nie miałem problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Do finalnej bitwy wedle uznania, ale trzeba wiedzieć, że ginie każdy nielojalny przygnieciony przez te durne belki. Jak się chciałem pozbyć Zaeeda i Mirandy, to ich wziąłem, a jak zginęli, to sam uciekałem do Normandii. :D



Spoiler

Ale jak ty zrobiłeś romans z Samarą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:26, Feallan napisał:

Spoiler

Barierę musi robić lojalna Samara, albo Jack (chyba, jedyny pewnik to Samara), w tym
samym czasie drugą drużynę musi prowadzić Garrus, albo Miransa (lojalni ofc)



Jack też robi barierę bez problemu :)

Jako ''kierowcę'' drugiej drużyny jakoś zawsze daję Garrusa a do rury zawsze Tali :)

Do eskorty załogi może iść Jack, Jacob, Grunt (tych sprawdziłem).

Przy full upgradzie i pełnej lojalności jeszcze mi nikt nigdy nie zginął (nie licząc reszty załogi którą czasem zostawiam na pastwę Collectorsów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 21:27, Phobos_s napisał:

Kontynuuj.
Wtedy znajdziesz się spowrotem na Normadii i bedziesz mógł robić kolejne DLCki i gadać
z załogą.


Ale jak się kontynuuje to można potem do 3 wczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:39, le2enda napisał:

Ale jak się kontynuuje to można potem do 3 wczytać?


Jasne. Do ME3 będzie brany save robiony automatycznie przy zakończeniu gry więc czy będziesz kontynuował to nie ma żadnego wpływu na przyszły import :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo dyskusji na temat tego kto co powinien robić na końcu gry.
Chcielibyście żebym napisał krótki poradnik do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne któreś już tam pytanie o wersję językową.
Pierwsze przejście gry mam już za sobą, grałem z polskim dubbingiem.
Chcę zagrać drugi raz, lecz z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. Robię tak, jak napisane jest w przyklejonym poście. Niestety, mam angielski dźwięk i angielskie napisy. Mógłbym tak grać, ale, szczerze mówiąc, bardziej zależy mi na tej pierwszej konfiguracji. Jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:58, Michlocks napisał:

Jakieś rady ?


A czy po zrobieniu tego co w przypiętym poscie nie wgrywałeś żadnego DLC albo patcha?
Jeśli tak to jeszcze raz mień plik POL.tlk na INT.tlk. Patche i duże DLC (Overlord, Kasumi) wrzucają ponownie prawidłowy plik INT.tlk i stąd napisy po angielsku.
Jeśli nie. To sprawdź wszystko jeszcze raz bo pewnie coś przeoczyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>


Bo nie każdy zna angielski?
Poza tym w ostatniej misji nie chodzi tylko o to kogo wybierzesz. Dochodzi do tego kwestia punktów każdego członka drużyny, na tych punktach opiera się kolejność ''ludzi'', którzy umrą w zadaniu "Utrzymać Linię".
Poza tym nie wyobrażaj sobie, że myślę, że jak napiszę poradnik to będę fajny i wszyscy mnie będą lubić. Wiem, że takich poradników jest pełno, najlepszy jest na oficjalnym forum na bioware.social.
Ale jak mówiłem, nie każdy zna angielski na tyle dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam, tak jak chciałem.
Miałem dwa pliki : BioGame_INT i BioGame_POL. Przeniosłem ten INT i nazwę tego POL zmieniłem na INT. Zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie głupie pytanie, czy można, że się tak wyrażę odbyć z kimś stosunek :P ?
Jak narazie zdawało mi się, że można z Mirandą tlyko tak mi mówi, że coś tam jak będziemy mieli wolny czas, a kiedy ten czas ma niby być +____+ ?
Właśnie Zbieracze napadli na Normandie, i mogę już lecieć na "Samobójczą Misję", dlatego nie wiem czy można jeszcze czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 15:25, Bezi_113 napisał:

Jak narazie zdawało mi się, że można z Mirandą tlyko tak mi mówi, że coś tam jak będziemy mieli wolny czas, a kiedy ten czas ma niby być +____+ ?

Kontynuuj główną fabułę a w odpowiednim momencie do zbliżenia dojdzie.

Dnia 22.07.2010 o 15:25, Bezi_113 napisał:

Właśnie Zbieracze napadli na Normandie, i mogę już lecieć na "Samobójczą Misję", dlatego nie wiem czy można jeszcze czy nie ...

Leć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 15:25, Bezi_113 napisał:

A ja mam takie głupie pytanie, czy można, że się tak wyrażę odbyć z kimś stosunek :P
?
Jak narazie zdawało mi się, że można z Mirandą tlyko tak mi mówi, że coś tam jak będziemy
mieli wolny czas, a kiedy ten czas ma niby być +____+ ?
Właśnie Zbieracze napadli na Normandie, i mogę już lecieć na "Samobójczą Misję", dlatego
nie wiem czy można jeszcze czy nie ...


leć dowiesz się że lot będzie trwał 2 godziny no i co tu robić w tym czasie???? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Scena romansowa, czy jak Ty to nazwałeś stosunek,

Spoiler

odbywa się właśnie w momencie gdy przelatujesz przez przekaźnik Omega 4.

Oczywiście można jeszcze wcześniej w czasie gry namówić Jack na mały niezobowiązujący numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czas lecieć do tych Zbieraczy ^__________________________________^
Jeszcze tylko polatam sobie po różnych planetach, i pozbieram surowce żeby wszystkie ulepszenia zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2010 o 12:32, Feallan napisał:

Spoiler

Ale jak ty zrobiłeś romans z Samarą?



Spoiler

Ok źle to "określiłem", bo fakt romansem takim jak z mirandą czy tali nazwać tego nie można, nie mniej grałem bez jakiś faqów czy solucji i myslałem, że popychając ta konkretną laskę w konwersacjach tak jak inne wyjdzie też jakiś romansik, wyszedł prawie pocałunek =)
Bardziej chodziło mi tu o fakt że przy tym drugim podejściu nie miałem romansu z żadną inną laską, choć pewnie dobrze gadając jak wczytam save kilka godzin wstecz to mógł bym na tej rozgrywce pewnie

Spoiler

rozkminić

romans z każdą dowolną bo wszystkie lojalki mają na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 14:03, Michlocks napisał:

Już mam, tak jak chciałem.
Miałem dwa pliki : BioGame_INT i BioGame_POL. Przeniosłem ten INT i nazwę tego POL zmieniłem
na INT. Zadziałało.


Grr double post, edycja wygasła =.=
No tak czy siak - identycznie zrób dla wszystkich DLC które chcesz mieć zrobione w wersji kinowej [tylko porób kopie zapasowe na wszelki wypadek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 16:22, Pietro87 napisał:

No tak czy siak - identycznie zrób dla wszystkich DLC które chcesz mieć zrobione w wersji
kinowej [tylko porób kopie zapasowe na wszelki wypadek]


Tak zrobię, bo DLC są w całości po ang.

Btw. nie można mieć romansu z Mirandą i Tali naraz? Tali mówi mi, żebym uporządkował najpierw tę sprawę z Mirandą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować