Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2010 o 20:05, Arry napisał:

Czyli, że nie ma w zasadzie różnicy, kogo wyśle do otwarcia tych drzwi?


Po raz kolejny odsyłam do poradnika. Wystarczy spełniać podane kryteria i wybrać odpowiadającą nam kombinacje towarzyszy i ról dla nich.

http://www.giantbomb.com/mass-effect-2/61-21590/how-to-survive-the-suicide-mission-no-plot-spoilers/35-385092/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To "rozmycie " w tej misje jest takie somo u wszystkich i mojim zdaniem nie jest to błąd tylko taka mała inność. A co do zacinania się to wczytaj moze gre jeszcze raz i wyłącz przedtym wszystklie inne programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Cerberus Network.

Dzisiaj trafił do mnie w końcu świeżutki egzemplarz ME2 i po wszelkich instalacjach czy rejestracjach uruchomiłem grę, lecz niestety kłopoty zaczynają się wraz z próbą dostępu do Cerberus Network po odpaleniu gry. Próba aktywacji kończy się informacją typu "połączenie zostało przerwane lub blablabla (coś o limitach czasowych, tradycyjnie)".

Przejrzałem oczywiście fora i widzę, że jest to nierzadki problem.

Czy ktoś ma jakąś sensowną solucję, abstrahując od takich wyświechtanych fraz jak "firewall", "antywirus", czy ".NET Framework"?

Podobno po otwarciu pliku "hosts" i usunięciu tam wszelkich linijek związanych z EA wielu osobom zaczęło działać, lecz ja niestety nic związanego z EA tam nie posiadam, więc nie mam nawet czego usuwać...

Dzięki z góry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 20:23, nolif3r napisał:

A do niej jak się zabrać :D?

Spoiler

Ja tam z nią gadałem po każdej misji, już nawet udało mi się ja wyciągnąć na kolację i zaoferowała że mi rybki będzie karmić :). Ale po ataku Zbieraczy na Normandię, porwali ją z całą ekipą :/. Może się ją uda uratować, bo zapowiadało się naprawdę ciekawie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 23:12, Maykowiec napisał:

> A do niej jak się zabrać :D?

Spoiler

Ja tam z nią gadałem po każdej misji, już nawet udało mi się ja wyciągnąć na kolację
i zaoferowała że mi rybki będzie karmić :). Ale po ataku Zbieraczy na Normandię, porwali
ją z całą ekipą :/. Może się ją uda uratować, bo zapowiadało się naprawdę ciekawie :).


Spoiler

Uratujesz ją jak polecisz od razu na samobójczą misję po porwaniu załogi,jeśli nie to ona zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 22:26, paraGaladh napisał:

Czy ktoś ma jakąś sensowną solucję, abstrahując od takich wyświechtanych fraz jak "firewall",
"antywirus", czy ".NET Framework"?

A próbowałeś tego czego dotyczą te wyświechtane frazy?

Jakie masz łącze? Kto jest dostawcą? Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz odpowiedni save to mozesz wczytac i odrazu po nia polecieć. No albo ostatecznie zrobić to gdy nastepnym razem będziesz przechodził grę.

P.S. Podano juz date premiery DLC z Liarą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczytałem wcześniejszy save i się udało ja uratować, co prawda w ataku zginęło mi dwóch członków załogi. Coż będę się musiał postarać, żeby przeżyli wszyscy, przydadzą się w trójce, bo szykuje się ciężka przeprawa :).
A DLC z Liarą ma być na dniach, gdzieś wyczytałem, że już 24 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 13:37, Maykowiec napisał:

A DLC z Liarą ma być na dniach, gdzieś wyczytałem, że już 24 sierpnia :)

Rzeczywiście, informacja taka poszła. Ale wydaje mi się, że troszkę za mało informacje zostało ujawnione, by już zaraz wydawać DLC, bez ujawnienia owej daty nawet. Exelius zawsze posiada świeże wieści więc gdy dostaniemy jakąś oficjalną datę, na pewno nas tu wszystkich publicznie poinformuje ;)
Oczywiście BioWare może planować jakąś niespodziankę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do 24 sierpnia nic się nie wydarzy to czekajcie na PAX 2010 to raczej ulubiona impreza Bioware :)
3-5 Września, a większość zapowiedzi czy nowych informacji była wyjawiania we wtorki, więc trzeba trochę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dwa szybkie pytania.

Spoiler

Miranda teraz mówi że ma dla mnie zawsze czas, i że jest zainteresowana moją propozycją i "przydzie jak będzie wolna chwila" Kiedy to nastąpi i co mam robić? Powiedzcie tylko ogólnikowo, czyli niedługo, przed jakimś tam questem czy coś.


Drugie pytanie.
Spoiler

Czy Ashley można było zaciągnąć do ekipy? Bo mi stwierdziła że dla Cerberusa nie zamierza pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 16:01, Kirabaxior napisał:

Dobra, dwa szybkie pytania.

Spoiler

Miranda teraz mówi że ma dla mnie zawsze czas, i że jest zainteresowana moją propozycją
i "przydzie jak będzie wolna chwila" Kiedy to nastąpi i co mam robić? Powiedzcie tylko
ogólnikowo, czyli niedługo, przed jakimś tam questem czy coś.


Drugie pytanie.
Spoiler

Czy Ashley można było zaciągnąć do ekipy? Bo mi stwierdziła że dla
Cerberusa nie zamierza pracować.


Spoiler

Przed misją samobójczą.
Nie, nie dołączy do drużyny w ME2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 16:01, Kirabaxior napisał:

Dobra, dwa szybkie pytania.

Spoiler

Miranda teraz mówi że ma dla mnie zawsze czas, i że jest zainteresowana moją propozycją
i "przydzie jak będzie wolna chwila" Kiedy to nastąpi i co mam robić? Powiedzcie tylko
ogólnikowo, czyli niedługo, przed jakimś tam questem czy coś.


Drugie pytanie.
Spoiler

Czy Ashley można było zaciągnąć do ekipy? Bo mi stwierdziła że dla
Cerberusa nie zamierza pracować.


1.Miranda przyjdzie do ciebie jak wyruszysz na misję samobójczą.
2.Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wie ktoś może czy save z polskiej wersji współpracują z angielską?? Bo przygotowuje się do Liarowego DLC, który przecież z polską wersją się ma nie lubić. W EA Menagerze, sobie wprowadziłem swój klucz i mam już wersję czysto ENG :). Pozostaje ściągnąć :). Migrował ktoś save z PL do ENG??
Chociaż jak się nie da to z przyjemnością przejdę ME2 drugi raz i posłucham oryginalnej wersji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować