Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2010 o 12:20, Kirabaxior napisał:

Questów pobocznych jest multum, w dodatku są dużo ciekawsze od tych z jedynki. Czasem
przyjdzie do ciebie wiadomość na terminal, ale zwyczajnie warto połazić po Omedze czy
Cytadeli. Zwykłym questem jest tu już ponowne poprowadzenie wywiadu z irytującą dziennikarką.
Jak dobrze zagadasz to udupisz ją we własnym programie. To cieszy bardziej niż zabicie
dziesięciu wrogów ;]

Dzięki za odp. A gdzie mogę znaleźć tą dzienniarkę? Bo akurat jej nazwy nie podałeś itp.

Btw- Egoizm na + to jest dobrze czy źle,wpływa na miłe/niemiłe rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 15:25, Bartex69 napisał:

Btw- Egoizm na + to jest dobrze czy źle,wpływa na miłe/niemiłe rozmowy?


Wiele osób powiedziałoby, że źle. Zależy naturalnie, kim chcesz być - dobrym czy złym.
(Należy przypomnieć w tym miejscu, że zwykle masz 3 opcje dialogowe: dobra (prawy górny), mieszanka dobrego i złego (na prawo) i ta zła (prawy dolny)).

Renegat to nie koniecznie ten zły - po prostu w inny sposób rozwiązuje pewne problemy, jak tu już chyba wcześniej było napisane. Jeżeli lubisz straszyć ludzi i

Spoiler

bić po pysku kobiety z kamerą

to leć w Renegata.
Ale oczywiście, nie wszystko jest białe albo czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 15:25, Bartex69 napisał:

Dzięki za odp. A gdzie mogę znaleźć tą dzienniarkę? Bo akurat jej nazwy nie podałeś
itp.

Dziennikarka jest na tym najwyższym poziomie Cytadeli (bodajże 28) na samym końcu przy wejściu do tego baru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie kręce z Mirandą, powiedziała że przyjdzie do mnie gdy będzie gotowa. Tak więc wszystko jest na dobrej drodze ;>. Chcę tylko wiedzieć czy będzie jeszcze okazja, żeby zrobić to z Kelly ? Z tego co czytałem na szybko w wiki to muszę chyba zerwać z Mirandą i dopiero wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 16:55, nolif3r napisał:

Chcę tylko wiedzieć czy będzie jeszcze okazja,
żeby zrobić to z Kelly ? Z tego co czytałem na szybko w wiki to muszę chyba zerwać z
Mirandą i dopiero wtedy?

Zerwać z Mirandą?! Bluźnierco! Taką laskę chcesz zamienić na ciepłą kluchę pokroju Kelly? Nieee... nie bądź miękki i nie rób tego błędu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 16:55, nolif3r napisał:

Jak na razie kręce z Mirandą, powiedziała że przyjdzie do mnie gdy będzie gotowa. Tak
więc wszystko jest na dobrej drodze ;>. Chcę tylko wiedzieć czy będzie jeszcze okazja,
żeby zrobić to z Kelly ? Z tego co czytałem na szybko w wiki to muszę chyba zerwać z
Mirandą i dopiero wtedy?

Nie i "

Spoiler

tego" się z Kelly nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona z deczka mi wygląda na blacharę ;) Nie lubię jej. Zawsze się z Nią kłóciłem. A opcję romansową z Miri zaliczyłem na odwal się, bo miałem jej dość.

Tali najlepsza :) LICZY SIĘ WNĘTRZE! :D

Renegat dąży po celu po trupach - tylko cel się liczy i wykonanie zadania. (Akcja Sheparda na Torfanie - liczy się wykonanie zadania niewazne jakim kosztem).
Idealista dąży do celu w sposób, który nie wymaga ofiar - stara się znajdować kompromisy lub poświęcać swoją wygodę.
To po prostu dwie ścieżki prowadzące do jednego celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 18:18, Leos8 napisał:

Ona z deczka mi wygląda na blacharę ;) Nie lubię jej. Zawsze się z Nią kłóciłem. A opcję
romansową z Miri zaliczyłem na odwal się, bo miałem jej dość.

Tali najlepsza :) LICZY SIĘ WNĘTRZE! :D

W tym przypadku na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 18:18, Leos8 napisał:

Ona z deczka mi wygląda na blacharę ;) Nie lubię jej. Zawsze się z Nią kłóciłem. A opcję
romansową z Miri zaliczyłem na odwal się, bo miałem jej dość.

Ale jakiż ona ma głos... I ciało... Jak możesz tego odmawiać Shepardowi? :P Chyba, że grasz z polskim dubbingiem, wtedy rozumiem - głos Mirandy jest fatalny, odstraszający wręcz.

A Tali nigdy nie lubiłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce ktos grać 100% renegatem to proponuje mu romans z JACK a dzieki temu przelecicie ja nawet przed misja samobójcza ale niestety nie daje to osiągnięcia Romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2010 o 15:25, Bartex69 napisał:

Dzięki za odp. A gdzie mogę znaleźć tą dzienniarkę? Bo akurat jej nazwy nie podałeś
itp.

Dziennikarka jest w cytadeli, jeśli dobrze pamiętam to na poziomie 28 w okręgu zakera.

Dnia 22.08.2010 o 15:25, Bartex69 napisał:

Btw- Egoizm na + to jest dobrze czy źle,wpływa na miłe/niemiłe rozmowy?

Egoizm na plus wpływa na nie miłe rozmowy. Bez obaw jednak jeśli go otrzymujesz. O dziwo, nawet jak gadałem na maksa pozytywnie(ewentualnie wypytywałem o coś), zawsze dostawałem trochę punktów na to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jednego konkurenta do Tali mniej :D

Shepard to ja. Odmawiam sobie, nie jemu. Gram z ang dubbingiem i gadam z Miri tylko dlatego, że lubię posłuchać przyjemnego głosu Iwony ;)
Ach Miranda...zawsze kojarzy mi się z Nią Big Cyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2010 o 22:02, Leos8 napisał:

Ach Miranda...zawsze kojarzy mi się z Nią Big Cyc.


Mi tam zawsze kojarzy się z pewnym napojem produkowanym przez koncern Coca-Coli, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy komuś sztuka ta co opiszę się udała. Ale jak ktoś zainteresowany to pisać.
Otóż robię każdą misję zawsze na dwa sposoby jako "paragon" i "renegat"
No i dotarłem do momentu z Samarą w którym

Spoiler

:[Samara walczy ze swoją córką. ]

i teoretycznie jest rozsądne wyjście że
Spoiler

[ Morinth ma zaliczyć zgon. ]

ale przy powyższych atrybutach pojawia się okazja do zwerbowania zamiast Samary jej córkę. Ktoś się orientuje czy zmienia to jakoś znacząco fabułę* w ME2 ( bo że w 3-ce może mieć znaczenie to się domyślam) ?


*zostało mi jeszcze tylko odwiedzić wrak żniwiarza i ostatniego członka zwerbować i jego Q wykonać. mam nadzieję że to będzie ten słynny Geth z zapowiedzi filmowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co do niej masz. :P Blaharą nie jest, ma trochę do powiedzenia, z jej postacią jest związany całkiem ciekawy quest. A Tali... dla mnie jest śmieszna trochę. :P Szczególnie to jak mówi "Shepard! What can I do for you?". Co prawda BW mógł się bardziej postarać przy odtworzeniu twarzy Yvonne, ale i tak Miri jest moim zdaniem świetna. A masz może screena z wątku romansowego z Tali? Miranda prezentuje się jak na screenie poniżej. ;)

http://www.xfire.com/profile/jayl93/screenshots/meffect2/?view#102720748

Idealna pod każdym względem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wolę Tali ;) Po prostu mam złe skojarzenia z Mirandą. I pisząc "Złe" mam na myśli "złe".
A Tali mi się naprawdę podoba. Też ma ciekawego questa, jest miła i zakochana w moim Shepku po same końcówki kombinezonu.

Nie mam screenów, jakoś nie lubię ich robić. Nie lubię się chwalić w co gram bo kumple z miasteczka od razu lecą do mnie pożyczać. Dlatego XFIRE uruchamiam rzadko.

Czy ja wiem czy idealna...Duże bufory=idealna pod każdym względem?
Sama mówiła, że nie jest idealna, że ciągle popełnia błędy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy że co.... To oprócz Mirandy, albo szalonej biotyczki z maszynowni (Jack) można poszaleć z Tali ....Hmmm chyba mam powód żeby ME2 po tej "sesji" wystartować od nowa .... :)

Sprostujcie jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 22:29, Leos8 napisał:

A Tali mi się naprawdę podoba. Też ma ciekawego questa, jest miła i zakochana w moim
Shepku po same końcówki kombinezonu.

No właśnie, dla mnie była aż zbyt suodka i zbyt zakochana.

Dnia 22.08.2010 o 22:29, Leos8 napisał:

Nie mam screenów, jakoś nie lubię ich robić. Nie lubię się chwalić w co gram bo kumple
z miasteczka od razu lecą do mnie pożyczać. Dlatego XFIRE uruchamiam rzadko.

Szkoda, chętnie bym zobaczył jak to wygląda.

Dnia 22.08.2010 o 22:29, Leos8 napisał:

Czy ja wiem czy idealna...Duże bufory=idealna pod każdym względem?
Sama mówiła, że nie jest idealna, że ciągle popełnia błędy ;)

Czemu od razu o tym myślisz? Figurę ma na oko 90-60-90, w końcu wątpię, by jej ojczulek inne wymiary dał. No i nie ukrywam, że dla mnie fizycznie tak właśnie ideał wygląda. A że Miranda poza tym też jest fajna, zmysłowa seksowna... :P

BTW jak będę przechodził kiedyś drugi raz pewnie i tak wybiorę znów Mirandę. Jack mnie odrzuca kompletnie [nawet nie wiecie jak się cieszyłem, gdy odblokowalem jej drugi strój], a Tali... napisałem wyżej. O ile mogę zmieniać decyzje moralne, pewne sprawy muszą zostać takie same. ;> Chyba, że byłaby sensowna alternatywa, ale IMO teraz nie ma. A w sumie szkoda. Ostatnio w co bym nie grał, zawsze jest jedna jedyna możliwość [dla mnie] - najpierw Ashley, potem Morrigan w DAO, teraz Miranda... Mogliby w trójce dać choć dwie przedstawicielki płci żeńskiej rasy ludzkiej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować