Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 13:52, Olamagato napisał:

> I uwierz mi, naładowaną do maksa broń (200%) bardziej opłaca się zabrać na finał,
niż cokolwiek innego ;)
O ile ktoś wie co jest finałem, zanim on nastąpi...
Ja nie wiedziałem, więc musiałem dobijać "słabe punkty" z pistoletu i wdowy.



Ee nie było tak źle. Ta

Spoiler

misja samobójcza

nie była ciężka. Na szczęście miotacz zbieraczy ma swietną celność i całkiem przyzwoitą siłę rażenia
Spoiler

po gałach i marionetka legła

:)

No i następnym razem to tego
Spoiler

przeklętego Getha i IFF* będe ratował na końcu bo mi załogę rozpuściło

:/
No i mam zamiar zobaczyć co Chambers ma do zaoferowania XD


*swój obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja grałem żołnierzem i za jednym odsłonięciem ze snajperki dwa ogniwa zdejmowałem. A sam Żniwiarz mi zajął poniżej minuty - raz przypieprzyć celnie z Kaina i 3/4 energii mu schodzi. :P Potem doprawić czymkolwiek i koniec.


A broń chyba nie jest z DLC - nie musiałem jej ściągać. Ale i tak trzeba ją wynaleźć, jest w zakładce "Prototypy", ostatnia spluwa chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 16:54, Kirabaxior napisał:

Twierdzisz że on nie ma penisa? :C


Mam nadzieję, że zauważyłeś, że nadal są to SI w metalowym opakowaniu. ;)

@JayL
Czyżbym w końcu znalazł entuzjastę tvgry.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 14:57, Iiyama napisał:

Ee nie było tak źle. Ta

Spoiler

misja samobójcza

nie była ciężka.

Nie była, ale tylko dlatego że miałem wszystkie potrzebne ulepszenia. Nie wyobrażam sobie szybkiego przejścia na insane przez kogoś kto poszedł tam bez żadnych ulepszeń. Po prostu zabrakłoby w paru miejscach amunicji. Gra sama dorzuca pochłaniacze ciepła kiedy graczowi się kończą. Tak dzieje się w przypadku 1-3 sztuk, ale to czasem może być za mało bo częste bieganie po amunicje może się łatwo skończyć widokiem na sufit. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 17:05, Michlocks napisał:

Czyżbym w końcu znalazł entuzjastę tvgry.pl ?

To tak ciężko kogoś znaleźć? Sam znam kilka osób oglądających ich filmy. :P A i bloga niedawno odkryłem. Fajny, bo inny [w sumie grrr.pl też są "inne", ale o wiele gorsze ostatnio], nie opierający się tylko na newsach.

xkarionx
Cóż, w końcu to świetna gra jest. ;) Choć szczerze mówiąc poza tym drugim zdjęciem reszta średnia, w porywach dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czyli nareście wiemy że nowe DLC znajdziemy 7 Września ale cena jest za to WIEKSZA bo kosztuje 800 punktóe mysle że to około ponad 30 zł. No w takim razie żebym to kupił musiałoby byc o dużo dużo lepsze od poprzednich DLC no i miec przynajmniej 5h grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 20:36, xkarionx napisał:

No czyli nareście wiemy że nowe DLC znajdziemy 7 Września ale cena jest za to WIEKSZA
bo kosztuje 800 punktóe mysle że to około ponad 30 zł. No w takim razie żebym to kupił
musiałoby byc o dużo dużo lepsze od poprzednich DLC no i miec przynajmniej 5h grania.


zobaczymy.. nie zawsze większa cena idzie w parze z jakością ale co do Bioware mam jeszcze zaufanie akurat wezmę punkty na 2 dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nadzorca" nie był taki zły.

Spoiler

Baza opanowana przez zbuntowaną WI i wątpliwe eksperymenty służące przejęciu kontroli nad gethami.

. Mogli to co prawda jeszcze rozwinąć, ale i tak nie było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W info o DLC pisze iż Liara nabierze twojego zaufania ( Mam cichą nadzieje na romans, ale to chyba nie za bardo mozliwe) a także pisze iż będzie do odblokowania kolejnych aż 5 osiagnięć. biorąc pod uwagę że DLC z Kasumi miało jedno , Overlord dwa a Liara ma miec aż 5 oznacza to że będzie bardzo dużo do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciąłem się na momencie gdy muszę przejść przez przekaźnk omega 4 . Proszęo pomoć co mam zrobić bo nie mam kompletnie pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 21:19, Sareth napisał:

Zaciąłem się na momencie gdy muszę przejść przez przekaźnk omega 4 . Proszęo pomoć co
mam zrobić bo nie mam kompletnie pojęcia

Yyy... trzeba polecieć do tego systemu, w którym jest Omega (nazwy nie pamiętam) i użyć tego przekaźnika (wygląda jak normalny, lecz jest czerwony a nie niebieski.).;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 21:19, Sareth napisał:

Zaciąłem się na momencie gdy muszę przejść przez przekaźnk omega 4 . Proszęo pomoć co
mam zrobić bo nie mam kompletnie pojęcia

Wykonaj wszystkie

Spoiler

misje lojalnościowe podwładnych, dopiero wtedy bedziesz mógł przejsc przez ten przekażnik . No i nie zapomnij że najpierw musisz polecieć na wrak starego żniwiarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 We are pleased to announce the next Mass Effect 2 DLC Lair of the Shadowbroker will be available on both the PC & Xbox 360 on Tuesday Sept 7 and cost 800 BioWare/Microsoft points. Team up with Liara and chase clues from the luxurious heights of Illium to the Shadow Broker''s own secret lair. Adds the Shadow Broker intel center, new research, and five new achievements – and the chance to continue a relationship with Liara. You can learn more as well as see 4 new screenshots here: http://social.bioware.com/forum/1/topic/129/index/4546420

800 punktów da rade, juz nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak i ja już tylko 3 tygodnie do premiery. Ach nie moge sie doczekać. Długo czekałem na tego newsa no i w końcu. Teraz juz tylko zostało mi spokojnie czekać. A przypomne że juz niedługo na targach PAX dowiemy sie czegos ciekawego o ME 3 miejmy nadzieje że teaser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować