Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Ale będę musiał odinstalować naszą wersję? Czy wystarczy, że do innego folderu zainstaluje? I ten DLC będzie można kupić tak jak wszystkie inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to niestety tak, bedziesz musiał odinstalowac polska wersję i zainstalować angielską. Natomiast w praktyce zapewne wyjdzie totalnie inaczej, niejmy nadzieje że pozytywnie, i nie bedziemy musieli za bardzo kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ciekawe i ważne pytanie. Otóż przechodze gre po raz kolejny i tym razem chce zawalić całkowicie misje zamobójcza i dlatego mam pewne pytanie. Właśnie wykonałem misje rekrutacyjna Grunta lecz go na razie nie wybudziłem z komory hibernacyjnej. Czy jeżeli nie oswobodzę go z niej to będę mógł "zawalić" misje samobójczą tak aby nikt nie przetrwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 18:57, xkarionx napisał:

Ale jestes tego pewien? Bo bardzo chce żeby mi sie nie udała ta misja samobójcza i musze
mieć pewność.

Więc go wypuść i upewnij się, że potem zginie - cóż to za problem? Żaden ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 19:33, Maykowiec napisał:

Ale fajny masz pomysł z zawaleniem misji samobójczej, ciekawe czy to możliwe i co wtedy.
Może się pokaże GAME OVER ;)

Na YouTubie masz filmiki z tym jak

Spoiler

Shepard ginie podczas misji samobójczej. To jeden z dwóch ( przynajmniej mi znanych ) Game Overów, który może się pojawić podczas cutscenki. Drugi przypadek to próba zbliżenia płciowego z Morinth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle o tym nie wiedziałem.

Spoiler

A nad Morinth się zastanawiałem, czy aby nie zabić Samary jak dochodziło do walki, bo Morinth była ciekawsza mimo że charakterek miała dość skomplikowany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 19:46, Michlocks napisał:

Wystarczy w ogóle się nie starać i wykonywać tylko główne misje (bez lojalnościowych)
- wyjdzie ok. 10h gry i gwarancja, że wszyscy zginą.


A próbowałeś to? A no mi sie wydaje że nie da sie przejsc gry bez wykonywania misji lojalnosciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:10, xkarionx napisał:

A próbowałeś to? A no mi sie wydaje że nie da sie przejsc gry bez wykonywania misji
lojalnosciowych.


Tylko gdzieś wyczytałem, że da się tak zrobić - przejść grę w 10h wykonując tylko to, co trzeba (nawet nie rekrutując wszystkich bohaterów bodajże).
Z tego, co pamiętam,

Spoiler

po pierwszej misji na Żniwiarzu ma się możliwość od razu pozyskać moduł identyfikacyjny (dialog po misji) i poczekać na jego instalację, itd.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tego co ja wiem i z mojego własnego doswiadczenia wiem że tak się nie da i że trzeba wykonac wszystkie misje lojalnosciowe. Nie da sie odrazu po

Spoiler

żniwiarzu

przejśc tyko parę misji i od tak sobie przejśc do misji samobójczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się chyba jednak wykonać misje lojalnościowe tak, by status postaci nie zmienił się na "Lojalny".

Spoiler

U Tali chyba dzieje się tak, gdy w procesie powiemy prawdę o jej ojcu, a u Samary, gdy nie uda nam się zbajerować Morinth.

Nie mam co do tego pewności - sam zyskałem lojalność wszystkich postaci(oprócz
Spoiler

Jack, przez kłótnię z Mirandą na pokładzie Normandii

), wydaje mi się jednak, że nawet wykonując misję lojalnościową można ją "schrzanić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie trzeba nawet wybudzać Grunta i włączać Legionu, aby ukończyć grę, to tym bardziej nie trzeba wykonywać misji lojalnościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no własnie mi sie wydaje że trzeba tylko tak samo jak przypomniał nam Lfdracon niektóre misje lojalnosciowe można poprostu " spieprzyc" i przez to tacy przyjaciele zginom na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 20:40, xkarionx napisał:

A no własnie mi sie wydaje że trzeba tylko tak samo jak przypomniał nam Lfdracon niektóre
misje lojalnosciowe można poprostu " spieprzyc" i przez to tacy przyjaciele zginom na
końcu.

Wydaje ci się.
Misji lojalnościowych nie trzeba robić i tyle. Zauważ że w dialogach z postaciami jest opcja na zasadzie " jak znajdę czas to może ci pomogę"
Nie ma musu. Po zakończeniu misji na statku Żniwiarzy (tam gdzie pozyskujemy legiona) można od razu lecieć do nadajnika Omega 4.
Nie trzeba nawet rekrutować całego oddziału. Grunta można olać, to samo z Legionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować