Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

No dokładnie. Tylko że najlepiej inwestować przedewszystkim w jedną strone gdyż jest to potem bardzo pomocne w wykonywaniu misji. Ale mozna także wybrać przy tym kilka opcji drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 17:22, Feallan napisał:

Inna sprawa, że nie ma w tym żadnej zabawy, zmiksowaną postacią
gra się fajniej. ;)


Gdy pierwszy raz przechodziłem to nie przejmowałem się za bardzo tymi punktami. Tylko trochę irytowało, że niektóre opcje dialogowe są niedostępne bo brakuje mi punktów, dlatego teraz staram się przejść żeby mieć jak najwięcej degenerata ;D.

xkarionx
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:34, le2enda napisał:

A co myślicie o fabule dwójki?

Spoiler

Wiadomo, początek daje w kość, no ale potem w zasadzie
wszystko opiera się na stworzeniu drużyny. Jak się o tym pisze to wydaje się nudne, ale
przecież takie nie jest, tak samo lojalnościowe misje, na nich też nie można się nudzić.
W zasadzie nie ma zwrotów akcji... a mimo to nie uważam, że fabuła jest zła... A Waszym
zdaniem?



Spoiler

W sumie to ciężko powiedzieć. Zginęliśmy i zmartwychwstaliśmy, i mamy robotę dla naszego zbawcy. Chcemy czy nie, musimy znów uratować ludzkość, choć tym razem jest to nie jako zlecone przez Iluzję. Zobacz, że on sam ciągle daje nam akta do kolejnych osób, które warto przyjąć. Mimo iż cała praktycznie gra polega na pozyskiwaniu towarzyszy(to główny zarys) to jednak gdy dojeżdżamy na miejsce często czeka nas grubsza robota. Nie wystarczy z tą osobą pogadać. Trzeba a to ją znaleźć, a to uratować, a to się do niej przedrzeć. Fabuła jest słabsza niż w jedynce, ale mimo wszystko również jest świetna. Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podpowiedzieć gdzie mogę kupić Pojemność ciężkiej broni czy jakoś tak? potrzebuje tego do wynalezienia Kaina, bo chcę zrobić ta misję ze skrzyniami. Jeden znalazłem, jeden na Omedze kupiłem. Mam już 10 lvl więc odpada zrobienie misji bo automatycznie wskoczę wyżej. Można to jeszcze gdzie indziej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wręcz idealny, coś niesamowitego. Powiedziałbym że już mogą kupować cosplay od Niej na przyszłość gdy będą robic film :p Dodałem w poście, jeszcze inne co znalazłem na tym w komentach bo nie chciałem dawać tych dłuugich linków. Na drugim to jest dopiero Jack ;D

20100830222615

20100830222622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dolna część ciała zaczęła oddziałować jak zobaczyłem cosplay Mirandy. Tylko szkoda że nie udało się zaprojektować "idealnie dopasowanego do ciała kobiety kostiumu", tak jak w grze, ale i tak juber.
http://kotaku.com/5619340/miranda-from-mass-effect-2-cosplay-done-right/gallery/
Możliwe że ktoś dawał, bo widziałem że gadacie o tym troszku już, ale ja nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O My God... Dobra, Ona > oll ;d Swoją drogą, ja dobrze widzę "Sure, she''s no Yvonne Strahovski, the actual actress behind Mass Effect 2''s Miranda Lawson, but Polish model Jessika F"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 23:07, Infes napisał:

O My God... Dobra, Ona > oll ;d Swoją drogą, ja dobrze widzę "Sure, she''s no Yvonne
Strahovski, the actual actress behind Mass Effect 2''s Miranda Lawson, but Polish
model Jessika F"

I ktoś ma wątpliwości co do tego, że Polki są najładniejsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobraa... Zobaczcie na to -> http://www.youtube.com/watch?v=ATj3tIqSj5g I posłuchajcie jak koleś bo to chyba on się przebrał za Grunt''a. Chyba że oni tylko udawają te głosy, nie ważne, świetnie koleś wygląda w tym. Illusive Man też nienajgorzej, nawet oczy se jakieś wkładki włożył czy co tam :p A Shepard, jak to Shepard, armor świetnie wyszedł ale osoby już po twarzy nie odwzorowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2010 o 23:21, nolif3r napisał:

A dlaczego Shepard się tak dziwnie buja ? ;p

Musi się rozprostować po półgodzinnym staniu w windzie, w pierwszym Mass Effekcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 00:28, Smocza napisał:

Kostium uwiera :F


Tylko pytanie gdzie i w co uwiera XD Też bym się tak bujał jak by mnie coś gdzieś uwierało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować