Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Pobrałem DLC (to do którego kod był w pudełku - z Zaeedem i paroma innymi) i gdy wgrałem jedno z nich (Hammerhead? Te misje w których lata się tym statkiem - swoją drogą strasznie słabe i nudne ;o) cała gra mi się "zangielszczyła" :D. Przedtem grałem z oryginalnymi głosami i polskimi napisami a teraz wszystko po ang. Ktoś też miał taki przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 16:06, nolif3r napisał:

/ciach/


Zakładam, że masz polską wersję gry, a oryginalny dubbing uzyskałeś robiąc tak jak napisano w przypiętym poście. Musisz po prostu powtórzyć tą procedurę dla każdego dlc. Mass Effect 2\BioGame\DLC, potem folder z konkretnym dlc, np. dla Hammerhead''a: Mass Effect 2\BioGame\DLC\DLC_UNC_Hammer01\CookedPC, odszukujesz plik DLC_32_POL.tlk i zmieniasz na DLC_32_INT.tlk, według instrukcji. Sprawdź jeszcze czy po zainstalowaniu dlc, nie zmieniły się wartości w pliku sku.ini. Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że tak mało wiemy odnośnie pierwszego filmu Mass Effect. Ani zdjęć z planu, ani aktorów, ani fabuły, ani teaser''ów, trailerów ... Mogliby w końcu zacząć już promować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się tego filmu boję. Po obejrzeniu PoPa Piaski Czasu naprawdę nie chcę, by zbeszcześcili taką grę. Nie żeby PoP był jakiś strasznie zły, ale... zrobili z niego typową nawalankę. A chciałbyś żeby z czym kojarzono grę Mass Effect, z RPG czy z nawalanką? Niestety dzisiaj wszystko sprowadzają do tego drugiego. W PoPie im bliżej końca tym więcej tego było i totalnie się nudziłem w końcówce. Ziewałem nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem sceptycznie nastawiony do tego filmu. "Dzieła" Uwe Bolla przekonały mnie, że na podstawie gry nie da się zrobić dobrego filmu. Nawet całkiem niezły Silent Hill nie zatarł tego wrażenia i dlatego wątpię, aby kinowy ME okazał się porządnym filmem.

Phobo_s, le2enda i Kirabaxior

Panowie, dołączam do waszego klubu zakochanych w Yvonne Strahovski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 19:39, xkarionx napisał:

Na jakim kanale i w jakich godzinach jest ten serial?

Leciał na TVN, ale dzisiaj był ostatni odcinek pierwszego sezonu, a na razie nie będzie chyba dalszych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę panowie, że zaraz założymy jakiś fanklub miłośników Yvonne... Szkoda tylko, że prawdopodobnie nigdy jej nie zobaczymy na żywo, a jeśli już to w tłumie dziennikarzy. Ale marzenia każdy ma, może się spełnią. A co do samej Yvonne. Dziwię się, że w Polsce jest zupełnie nie znana. Może to i dobrze bo już widzę wywiad z nią w Dzień Dobry TVN, gdzie Rusinowa z tym swoim uśmieszkiem zadawałaby jej inteligentne pytania. No cóż może to lepiej dla niej. (Yvonne) Jak powiedział Beenhakker w Polsce jak Ci się powodzi jesteś bogiem, jak już przestaje traktują Cię jak gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 21:24, xkarionx napisał:

A który sezon waszym zdaniem jest najlepszy?


Co?O czym ty gadasz przecież ME ma dopiero 2 części a ty o sezonach gadasz?Chyba że piszesz o jakimś fan-ficu animowanym or something o którym nie wiem.


*Infes> Aktorka która podkłada głos i twarz pod Mirande z ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:26, Xsaw napisał:

Co?O czym ty gadasz przecież ME ma dopiero 2 części a ty o sezonach gadasz?Chyba że piszesz
o jakimś fan-ficu animowanym or something o którym nie wiem.



Chyba chodziło mu o sezon serialu "Chuck", gdzie gra Yvonne Strahowski - osoba, która podłożyła głos i użyczyła twarzy Mirandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:26, Xsaw napisał:

*Infes> Aktorka która podkłada głos i twarz pod Mirande z ME2.

I nagle pół grającej Polski polubiło postać Mirandy... :)
Fenomen jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie, ja tam od początku ją lubiłem. Z początku strasznie pusta się wydawała i szorstka ale potem się ta postać otwiera, a pózniej już nawet dosłownie ; D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować