Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Mam pytanie. Jesli zawali się całkowicie misje samobójcza i umrze to potem mozna wczytac gre i przejść misje samobójcza tak abyś ja przeszedł? Czy może po nieudanej misji samobójczej opcja wczytania jest niedostepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:46, xkarionx napisał:

Mam pytanie. Jesli zawali się całkowicie misje samobójcza i umrze to potem mozna wczytac
gre i przejść misje samobójcza tak abyś ja przeszedł? Czy może po nieudanej misji samobójczej
opcja wczytania jest niedostepna?

Musiałbyś posiadać Save przed wejściem do Omega-4 Relay, wtedy porobić kilka lojalnościowych misji i byłoby ok, prócz tego, że

Spoiler

całą załogę by szlag trafił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:46, xkarionx napisał:

Mam pytanie. Jesli zawali się całkowicie misje samobójcza i umrze to potem mozna wczytac
gre i przejść misje samobójcza tak abyś ja przeszedł? Czy może po nieudanej misji samobójczej
opcja wczytania jest niedostepna?

Można bez kłopotu,

Spoiler

nie trzeba wykonywać więcej misji lojalnościowych, no chyba że wykonałeś ich bardzo mało.

Mass Effect 2 na początku każdej misji robi zapis - "rozpoczęcie misji od nowa". Po przejściu gry w menu głównym od razu go wczytaj i po prostu
Spoiler

dokonaj wyborów w ludziach tak, by przeżyli.
Oczywiście wszystkich uratować nie zdołasz, ale ocalisz Shepa.



Aha, jeszcze jedno - nie ma czegoś takiego jak "nieudana misja samobójcza" - ona tak czy siak się udaje,
Spoiler

tylko ew. ten, kto się jej podjął nie wychodzi z tego cało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 18:50, xkarionx napisał:

Aha, wielkie dzieki.:D

Coś mi się widzi że chyba będziesz grał od nowa. Ale tak na przyszłość

Spoiler

wrak żniwiarza odwiedź na końcu:)

*
Spoiler

jak już wszyscy będą lojalni i zostanie ci tylko poznanie z Gethem wtedy jedynie po jego zdobyciu dla teamu i wykonaniu lojalki będziesz mógł odrazu gnać na O4 i tym samym uratować załogę. :)




*
Spoiler

bo dwie misje potem nastepuje abordaż w wykonaniu zbieraczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to to wiem ( w końcu przechode gre czwarty raz) chodzi mi tylko o to że podobnież nowe DLC będzie troszkę inne w zależności czy bedziemy je przechodzić przed czy po misji samobójczej. A tak się właśnie składa że tym razem mam zamiar nie przejsc tej misji, bo chce zobaczyc koncowy filnik, teraz rozumiesz?

P.S. Mam pytanko z

Spoiler

werbowałem już wszystkich kolesi, no i teraz powinienem dostac wiadomosc od IM że musze koniecznie leciec na statek zbieraczy,

ale nic takiego sie nie dzieje. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 09:15, xkarionx napisał:

Nie to to wiem ( w końcu przechode gre czwarty raz) chodzi mi tylko o to że podobnież
nowe DLC będzie troszkę inne w zależności czy bedziemy je przechodzić przed czy po misji
samobójczej. A tak się właśnie składa że tym razem mam zamiar nie przejsc tej misji,
bo chce zobaczyc koncowy filnik, teraz rozumiesz?

P.S. Mam pytanko z

Spoiler

werbowałem już wszystkich kolesi, no i teraz powinienem dostac wiadomosc
od IM że musze koniecznie leciec na statek zbieraczy,

ale nic takiego sie nie dzieje.
Co radzicie?

Spoiler

Statek zbieraczy jest po 5 misjach- nieważne czy rekrutacje, lojalki czy te losowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 13:05, xkarionx napisał:

P.S. Da sie żle wykonać misje Zeada? Czyli tak aby nie był on lojalny?


Oczywiście.

Spoiler

Musisz zamiast gonić tego jakiegoś Wido ratować robotników, a w "ostrej wymianie zdań" z Zaedem nie wybrać kwestii prawości/egoizmu. Będzie miał status "normalny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 13:05, xkarionx napisał:

Może powinieneś zainstalować sterowniki?

P.S. Da sie żle wykonać misje Zeada? Czyli tak aby nie był on lojalny?

Lepiej jeśli zwerbujesz go po misji samobójczej i postanowisz wykonać jego misję możesz go zabić

Spoiler

ginie na końcu w ogniu



@Mam pada od X360 ale gra go nie wykrywa.
KToś wie w czym problem ?

Pad od X'a nie działa z ME2 na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 13:21, Exelius napisał:

Lepiej jeśli zwerbujesz go po misji samobójczej i postanowisz wykonać jego misję możesz
go zabić

Spoiler

ginie na końcu w ogniu



O kurcze ale fajnie, szkoda że zwerbowałem go jako pierwszego, może nastepnym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 13:05, xkarionx napisał:

Może powinieneś zainstalować sterowniki?


Sterowniki mam zainstalowane, w innych grach działa :P

@Exelius

Dnia 05.09.2010 o 13:05, xkarionx napisał:

Pad od X''a nie działa z ME2 na PC

Jest jakiś konkretny powód tego, czy: "nie działa bo nie i już" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to zmieniałem pada za 30 zł, na takiego za 50 euro, żeby teraz się męczyć. Wolę grać na klawiaturze :P
Chciałem pograć padem bo w przyszłym miesiącu kupuję konsole, i chciałem się przyzwyczajać do sterowania, ale jak się nie da, to nie ;P
Są inne gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 16:33, Mafioso_PL napisał:

Nie po to zmieniałem pada za 30 zł, na takiego za 50 euro, żeby teraz się męczyć. Wolę
grać na klawiaturze :P
Chciałem pograć padem bo w przyszłym miesiącu kupuję konsole, i chciałem się przyzwyczajać
do sterowania, ale jak się nie da, to nie ;P
Są inne gry ;)


Przyzwyczajenie do pada to kwestia minuty (plus przez pierwszy dzień ewentualne zapamiętywanie oznaczeń przycisków). A ME2 do pada kompletnie się nie nadaje... Grałem na Xboksie i na padzie zmiana broni a użycie mocy, to dwie oddzielne pauzy. Jak chcesz się przyzwyczajać to zagraj lepiej w GTAIV czy inny port z konsoli.

A teraz mam pytanko:
Czy zadania z Projektu Hefajstos to samo latanie tym złomtrexem, czy są jakieś "wysiadane" momenty? Bo po dwóch misjach mogę stwierdzić, że to DLC ssie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 18:28, Sipso2008 napisał:

A teraz mam pytanko:
Czy zadania z Projektu Hefajstos to samo latanie tym złomtrexem, czy są jakieś "wysiadane"
momenty? Bo po dwóch misjach mogę stwierdzić, że to DLC ssie...

Tak wychodzisz bodajże 2 razy, a samo DLC jak na darmowe może być, szału nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować