Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Mam pytanie. Pobrałem EA store downloader manager, loguje sie i pyta mnie abym aktywował produkt jezykowy do pobrania, jeden z kilku jezyków. Chce zagrać sobie w najnowsze nadchodzące DLC i jaki mam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze playthrough dlc za mną, dodatek bardzo konkretny. Lista opcji jakie znalazłem do tej pory.

Spoiler

1) Możemy przejrzeć korespondencję, zapisy rozmów, zapisy z extranetu naszych towarzyszy. (Profil Legiona ftw)
2) Dodano opcję ponownego rozdysponowania atrybutów dla naszych towarzyszy.
3) Wykorzystując nowe wpływy Liary możemy wpływać na to co się dzieje w galaktyce.
4) Nowy model statku
5) Możemy kupić informację o tym gdzie znajdują się złoża minerałów
6) Możemy szpiegować postaci spotkane w grze poprzez terminal video
Same misje do DLC są wymagające walka z widmem i rozmowa po niej daje do myślenia co do naszej "współpracy" z Cerberusem. Sam statek SB jest fajnym wyzwaniem, a ostatni boss czyli SB we własnej osobie jest niespodzianką.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zlecasz, po opłaceniu, konkretne działanie z tych które są do wyboru. Nie dzieje się to odrazu tylko po jakimś czasie.



Dość długi jeśli porównywać to jest prawie jak overlord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 14:37, Vexilium napisał:

Tak w ogóle można poprawić treść w przyklejonym poście odnośnie Digital Deluxe - ja mam
zwykłą wersję gry i tylko taką mogłem ściągnąć przez EADM. Tymczasem wpis sugeruje, że
DD może otrzymać każdy posiadacz jakiejkolwiek wersji ME2.

Naprawdę? Nie wiedziałem. Wklepałem swój kod i miałem do ściągnięcia Digital Deluxe Edition. Ale teraz kiedy na to patrzę, to tak... przecież ja mam boxową kolekcjonerkę, więc mam prawo do ściągnięcia cyfrowej kolekcjonerki.
Mea culpa. Wielkie dzięki. Będzie poprawione i Twoja zasługa będzie nagrodzona podziękowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 16:15, xkarionx napisał:

Mam pytanie. Pobrałem EA store downloader manager, loguje sie i pyta mnie abym aktywował
produkt jezykowy do pobrania, jeden z kilku jezyków. Chce zagrać sobie w najnowsze nadchodzące
DLC i jaki mam wybrać?

Wybierz wersję angielską (jest chyba tam razem z kilkoma innymi, bodajże z węgierska, hiszpańską i jeszcze jakąś) :)
Z tego co napisał L33T to zmian jest całkiem sporo. Zapowiada się całkiem fajnie. Jedyny zgrzyt, to ta kombinatoryka z angielska wersją, ale cóż nie można mieć wszystkiego, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzieki.
Co do tego kombinowania to jest masakra przy moim necie 2 Mb i dotego radiówki to pewnie z 10 h mi zajmie.

P.S. Dodatek pobiore dopiero jutro więc opowiadajcie spoilerując o wrażeniach i nowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 17:44, Vexilium napisał:

DLC na pecety wyjdzie dopiero o 19 naszego czasu - info od Chrisa Priestly z BioWare.
A i tak może być jeszcze jakaś obsuwa.

Może naprędce dorzucają polską wersję ;).
Ehhh, to poczekamy do 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i oto ładny komunikat w polskiej wersji strony social bioware "Niestety, nie wydamy w tym regionie modułu "Kryjówka Handlarza Cieni". Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności".. Ale kupić i ściągać można, więc nie ma obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 19:16, xkarionx napisał:

Odświeżcie, u mnie juz mozna kupić i pobrać.


U mnie dopiero teraz się pojawiło :) Już zasysam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, ja nie mogę, dlaczego taki słaby transfer? :/ Skacze od 300 do 800 KB/s. Co za złośliwość. Już wiem, że DLC nie ukończę dzisiaj, bo idę na noc do pracy. Tak samo było z Overlordem. Zawsze, kurcze, coś, zawsze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stabilne 700 KB/s :)
Ja spróbuje zainstalować na polską wersję, jak się nie będzie dało to czeka mnie reinstalka ME i wszystkich DLC. Ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować