Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

No to niezłe widzimy jaja są. Coś mi sie wydaje że osoba odpowiedzialna za to wszystko dostanie chyba wpie....l .
A ja sobie tymczasem ide spać bo jutro koncze przechodzic czwarty raz ME2 i narescie obejrze sobie filmik pokazujacy klęskę Sheparda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 06:36, Phobos_s napisał:

Jeśli by koś pytał to LofSB jst juz dostępny i ponoć działa :)
Ja dopiero ściągam więc jeszcze nie sprawdzałem :)

Ponoć ;) Ja też ściągam. Wreszcie stały transfer, sensowny, amerykańce idą spać i serwery odciążone, za moment będę miał. Ufff.... mam nadzieję, że to koniec tych chorych problemów. Zżera mnie ciekawość, jak będzie wyglądała konfrontacja z SB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam na forum BioWare to DLC nie pójdzie z naszą wersją. Więc prawdopodobnie czeka nas reinstall. Dobrze, że już tydzień temu ściągnąłem instalator :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 07:42, Maykowiec napisał:

Skoro mówicie, że już można to zaczynam ściągać :).


Ja zostawiłem swoje 200 KB/s i poszedłem do pracy więc będę testował dopiero po powrocie.
Jeśli nadal zamierzasz zainstalować Shadow Brokera na polską wersję ME2 to daj znać jak Ci poszło :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam znać, choć na forum Bio piszą, że pojawia się komunikat o niekompatybilności z tą wersją ME. Ale sprawdzę na właśnej skórze. Może zmiana na angielską wersję w plikach naszą chałupniczą metodą pomoże :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze wieści z frontu walki z DLC ;).
Plik już jest poprawny, ale z polską wersją nie działa. nawet myk ze zmianą języka nie działa :(.
Cóż pora na uninstall i witaj wersjo full english :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 08:23, Maykowiec napisał:

Najnowsze wieści z frontu walki z DLC ;).
Plik już jest poprawny, ale z polską wersją nie działa. nawet myk ze zmianą języka nie
działa :(.
Cóż pora na uninstall i witaj wersjo full english :).


Świetnie... To czeka mnie ściąganie 10 GB... To znaczy, że w LotSB pogram pewnie dopiero w piątek :/
I jeszcze będę musiał znów Kasumi i Overlorda ściągnąć, pięknie k.. pięknie :)

Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i DLC ukończone. No i jasną sprawą jest, że to najlepszy dodatek, choć nie do końca tak sobie wyobrażałem. Powiem krótko - osobiście jestem lekko zaskoczony - rozczarowany, kim okazał się SB, ale epicka konfrontacja przebiła to rozczarowanie.
Co mi się w DLC podoba? Poziom trudności. Klimat. Sposób w jaki sprawa została rozwiązana. Opowieść. Nowości w gameplayu (

Spoiler

cały stuff ze statku Shadow Brokera, misja pościgowa

). Świetne dialogi - nawet Shepard jest jakiś lepszy, emocje są doskonale wyrażone, teksty żywe, mamy więcej sarkastycznego humoru w stylu obrońcy galaktyki ;) Wielki plus, to
Spoiler

fakt, że unikalne umiejętności Sheparda są wreszcie użyte przeciw niemu - konfrontacja z Widmem świetna i wymagająca, na długo zapamiętam tę jazdę w hotelu za pomocą Wdowy

.

Ale największy plus - zanim wyszło DLC, zastanawiałem się, jak BioWare to zrobią - Shadow Broker jest jedną z najważniejszych postaci galaktyki i co, teraz Shepard go zwyczajnie załatwi w dodatku jak wszystkich innych? Nie lubiłem samej idei od początku, postać SB była owiana tajemnicą, nietykalny gracz rozdający karty i nawet Shep nie powinien się na to porywać.
Ale zagrałem i zwracam honor - zostało to poprowadzone fajnie, wiarygodnie. Tak jak chciałbym i jak mi się podoba.

No i związek z Liarą... ;) Ciekawe czy będzie się to dalej rozwijało. Informacja dla tych, co chcą ten wątek poruszać - zdecydowanie lepiej DLC rozegrać przed misją samobójczą, nie po. Dodaje parę dialogów, poza tym, całą rzecz taką jakąś naturalniejszą czyni.

Minusy - jest jeden. Brak różnorodności przeciwników. To, że najemnikom zmieniono nazwy wcale nie czyni z nich innych przeciwników. Taka drobnostka.
Polecam. Warto. Zdecydowanie BioWare idzie za ciosem. Wybaczam Im wczorajszy skandaliczny fail ;)

Pytanie dla tych, co DLC ukończyli (wielki spoiler alert) i grali w Dragon Age -
Spoiler

czy to tylko ja, czy postać SB to ewidentne nawiązanie do ogra z Dragon Age? Sylwetka, charakterystyczne rogi i ten atak z tarana... nie podoba mi się to. Taki zawodnik, ponoć śmiertelnie inteligentny, sprytny i w ogóle, nawiązaniem do bezmyślnego ogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie kończę RDR na PS3, ale jak tylko znajdę trochę czasu to na pewno się w to DLC zaopatrzę. Przeraża mnie tylko trochę konieczność ściągania prawie 10GB i instalowania wszystkiego od nowa, ale cóż...

Dwa pytanka do tych co już ukończyli:
1. Jak jest z długością, bo widziałem, że na YT jest playthrough składający się z 11 partów, więc wnioskuję, że czas wymagany do ukończenia tego DLC jest podobny jak w przypadku Overlord.
2. Słyszałem plotki, że Liara dołącza do nas jako towarzysz. Prawda to? (bez spoilerów proszę, tak lub nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 10:17, Siriondel napisał:

/ciach

Spoiler

Co do związku z Liara awesome, ja zrobiłem po misji samobójczej i dialog po był świetny myślałem, że to będzie jakaś kicha kilka linijek, ale ! na prawdę Bioware stanęło na wysokości zadania, nie wiem jak wygląda dialog przed misją, ale ten co dostałem mi pasuje jak diabli :)
Siri - teraz mamy odpowiedź ską TIM weźmie części na Graysona, przeszedłeś po ?
Bo SB o tym mówi, tz daje do zrozumienia.
Samo DLC genialne, bardzo trudne, bossowie wymagający (grałem na insane)
Romans mojej Shepard z Liarą ? Priceless

Nie nie przypomina ogra, ale mnie zaskoczył i to bardzo moje pierwsze skojarzenie ... WTF is this ?!


Spoiler

A tam gadka szmatka idę dalej czytać moje nowe informacje ! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 13:29, LoLo84 napisał:

Dla osób którym nie chce się ściągać gry z EA Store instrukcja jak uruchomić DLC na polskiej
wersji :

http://forum.cdaction.pl//index.php?autocom=blog&blogid=2355

Sprawdzone dziala :)


Yessss! :) Dzięki za świetne info :)
Czyli mogę odpuścić sobie mozolne ściąganie ME2 z EADM i dziś jeszcze pobawić się z Liarą :)
Super informacja :) Trzeba to przykleić w poście na górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować