Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Oglądałem te końcówki na Youtube, sam się nie odważyłem popełnić sepuku i zabić wszystkich ;). Jakiś chyba za dobry jestem :). Ale fajne jest, że grę można skończyć na wiele sposobów. Ciekawe czy przy takim finale

Spoiler

Shepa znów wskrzeszą?? Bo jeśli jeszcze zniszczył bazę zbieraczy to wkurzył Cerberusa i raczej już oni go nie reaktywują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 10:56, Maykowiec napisał:

/ciach/


Już było wiele razy mówione, że jeśli zabiłeś Shepa to w ME3 po prostu nie będziesz mógł tego save''a importować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 11:16, xkarionx napisał:

Dzis mamy już 9 wrzesnia, a targi PAX skonczyły sie 5 no i niestety zawiodłem się bo
nebyło nic o kolejnym Mass Effecie. :(

Jak to nic, za miesiąc ma być informacja o Mass Effect 3 :)
Później wkleję link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 11:24, xkarionx napisał:

Gdzie tego się dowiedziałeś? ja nic takiego nie słyszałem.


http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=115781

A jeszcze przed nami są Games Developers Conference w Austin (5-8 październik) oraz Montreal International Game Summit (8-9 listopad) na których będą panowie z BW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest nadzieja że w ME3 Liara się pojawi i w końcu już na stałe z kimś będziemy mogli być a nie że co część musimy z kimś innym mieć wątek "romantic" ;x Chyba że twórcy chcą by bohater był puszczalski by sie poczuł no to spoko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 15:30, Infes napisał:

Czyli jest nadzieja że w ME3 Liara się pojawi i w końcu już na stałe z kimś będziemy
mogli być a nie że co część musimy z kimś innym mieć wątek "romantic" ;x Chyba że twórcy
chcą by bohater był puszczalski by sie poczuł no to spoko ^^

Nie musiałeś z nikim romansować w ME2 (ani w ME1) mogłeś być lojalny jak ja i ładnie przeczekać te ''parę'' miesięcy :)
Ale ostatecznie nie doczekałem się Achi Paramour w ME2 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, spróbuj zmienić na wersję angielską. Ale polecam sposób z forum CDA. Tamten sposób umożliwia normalne działanie instalatora, co daje pewność poprawnej instalacji. A zabawa w rozpakowywanie niesie za sobą ryzyko błędów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo mówić :> Wiesz ja akurat z RPG''ami bardzo mocno i łatwo się zżywam w te historie, w bohaterów i wiesz...podejmuje decyzje tak jakbym naprawdę był w takiej sytuacji i w ogóle :> I to samo tyczy się z miłością (wiem, lekko świrnięty jestem ale spoko :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 21:47, Infes napisał:

Łatwo mówić :> Wiesz ja akurat z RPG''ami bardzo mocno i łatwo się zżywam w te historie,
w bohaterów i wiesz...podejmuje decyzje tak jakbym naprawdę był w takiej sytuacji i w
ogóle :> I to samo tyczy się z miłością (wiem, lekko świrnięty jestem ale spoko :D)

To tym bardziej powinieneś być lojalny wobec Liary ! :)
A sposób z CDA jest lepszy i pewny (że działa), z gry online za dużo bablania jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Aktywowałem sieć Cerberusa, ale jakoś nie widzę gdzie mam ściągnąć te darmowe DLC. Wybaczcie, że pewnie banalne i wałkowane miesiącami pytanie, ale naprawdę nie widzę tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 08:09, HumanGhost napisał:

Pytanko mam. Aktywowałem sieć Cerberusa, ale jakoś nie widzę gdzie mam ściągnąć te darmowe
DLC. Wybaczcie, że pewnie banalne i wałkowane miesiącami pytanie, ale naprawdę nie widzę
tej opcji.


Zaloguj się na http://social.bioware.com/home.php tam z lewej strony będziesz miał menu.
Wybierz Profil a stamtąd "Your registered game promotions".
Jeśli masz jeszcze jakieś kody na DLC (np. Blood Dragon Armor) to wejdź w "Redeem promo code" i tam wpisz ten kod. DLC pojawi się na stronie z darmowymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 08:28, Phobos_s napisał:

Wybierz Profil a stamtąd "Your registered game promotions".


Dzięki wielkie. Już się ściągają. :-)

Dnia 10.09.2010 o 08:28, Phobos_s napisał:

Jeśli masz jeszcze jakieś kody na DLC (np. Blood Dragon Armor)


O kurcze. Hehe dzięki za przypomnienie o tym. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak tu być wierny jak Ci ..tiii!!... producenci i w ogóle stwierdzili "Łee, musimy w nowej części dać ile wlezie nowych bohaterów bo pewno Ci starzy już się im znudzą i w ogóle." GÓW.. prawda zaprzeproszeniem ! Powinni dać albo całość, chociaż 3/4 starej ekipy i całą nową ekipe ale nieee... bo se musieli tak głupiutko pomyśleć, ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zacząłem grać w MS2 i mam w sumie trochę pytań.

1. Dlaczego tu nie ma normalnego ekwipunku? W dowolnym miejscu nie można zmienić broni kompanom?!
2. Czemu broń nie ma statystyk? Skąd mam wiedzieć, że nowa spluwa jest lepsza od obecnie używanej? Po opisie?

Poza tym mam pytanko odnośnie fabuły.

Spoiler

Jak szedłem ratować Archanioła to po drodze usmażyłem tego mechanika od śmigłowca i pomieszałem w mechu. Mimo to i mech i śmigłowiec się potem pojawił. Dlaczego? Moje poczynania nie mają wpływ na linię fabularną?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 21:05, HumanGhost napisał:

1. Dlaczego tu nie ma normalnego ekwipunku? W dowolnym miejscu nie można zmienić broni kompanom?!

Do zmiany broni służą szafki z bronią - jest taka w zbrojowni na Normandii, pojawiają się też w niektórych misjach.

Dnia 10.09.2010 o 21:05, HumanGhost napisał:

2. Czemu broń nie ma statystyk? Skąd mam wiedzieć, że nowa spluwa jest lepsza od obecnie używanej? Po opisie?

No.. na to wygląda.

Dnia 10.09.2010 o 21:05, HumanGhost napisał:

Spoiler

Jak szedłem ratować Archanioła to po drodze usmażyłem tego mechanika od śmigłowca
i pomieszałem w mechu. Mimo to i mech i śmigłowiec się potem pojawił. Dlaczego? Moje
poczynania nie mają wpływ na linię fabularną?!


Spoiler

Zhakowany mech zaczął atakować swoich, a śmigłowiec był zreperowany, ale nie do końca. Gdybyś nie usmażył tamtego batarianina, prawdopodobnie starcie ze śmigłowcem byłoby trudniejsze. A Twoje poczynania mają duży wpływ na linię fabularną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować