Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2010 o 22:03, Lfdracon napisał:

Czy wersja na PS3 też będzie miała kod do sieci Cerberusa - Zaeeda, wraku Normandii i
reszty?

Raczej bedzie miała wszystko zainstalowane od razu na płycie. To byłoby głupie posunięcie ze strony BW gdyby nie dali darmowych DLC od razu.
Sorry za double post ale zagapiłem sie i niemogłem edytowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 22:03, Lfdracon napisał:

Czy wersja na PS3 też będzie miała kod do sieci Cerberusa - Zaeeda, wraku Normandii i
reszty?

Wszystko, specjalną wersję Cerberusa ze wszystkimi dodatkami darmowymi.
I wszystkie płatne DLC z misjami.
I ekskluzywny komiks, który wprowadzi graczy PS3 do świata ME2 (w którym będzie można dokonać wyborów, które wpłyną na rozgrywkę w ME2).
Mówiąc krótko - full zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 21:41, Liqid napisał:

/ciach/


No to kiepsko. Jeśli kod Ci nie zadziałał to musisz to zgłosić. Choć sprawdź jeszcze czy na pewno wszystko dobrze wpisujesz (typu 0 zamiast O )... Choć pewnie robiłeś to już z tysiąc razy :)
Ja ostatnio kupiłem pudełkowy i nie było najmniejszego problemu. Elektronicznych nie kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:44, Lfdracon napisał:

Jaką klasą najfajniej używa się snajperki?

@Karion heh...

Infiltrator jest ta postacią, która skupia się głównie na strzelaniu ze snajperek (po polsku chyba Szpieg), przy każdym celowaniu ze snajperki masz spowolniony czas co daje Ci chwilę na wycelowanie, do tego posiadasz Cloak - czyli taki stealth. który po strzale z ukrycia zwiększy Ci obrażenia z danej broni (nie liczy heavy weapon) o X w zależności od stopnia ulepszenia.
Krótka piłka - poziom trudności insane - Widow (wdowa) + Assassin''s Cloak + ulepszenie snajperki = one shoot :)

Nie wiem jak żołnierzem, nie grałem innymi klasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawna rzecz, dałem polskiemu dubbingowi kolejną szansę i na Ilium usłyszałem jedną asari mówiącą dokładnie głosem Mirandy - ten żabi skrzek wszędzie poznam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 08:57, Deturis napisał:

Krótka piłka - poziom trudności insane - Widow (wdowa) + Assassin''s Cloak + ulepszenie
snajperki = one shoot :)

Rzuć linkiem, rzuć filmikiem, rzuć dowodem, przykładem. Sry, ale nie wierzę :P Ja także jestem za żołnierzem, bo ma nieco lepszy bullet-time, dający prawie dwa razy większy bonus do dmg. Matematyka. Ale mimo, to, nie ma opcji, by ściągnąć na Insanity np. Harbringera jednym strzałem. Zwykłego merca to tak, nawet nie potrzeba aż tylu bajerów, ale jakiegoś lepszego kozaka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 11:10, Siriondel napisał:

/ciach]

One shoot w wielkim ogólniku mowa oczywiście o mercach, czy chociażby mechach, Harbinger z warp ammo na 2 strzały :) 1 Bariery spadają do małej ilości 2 zabijasz :)
Tak Bullettime zadaje większe obrażenia, ale jakby cloak zadawał tyle samo byłoby lekkie op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś stronkę, która w miarę przyzwoicie opisuje wymaksowanie umiejętności postaci towarzyszących Shepardowi? Ot, poczytałbym sobie sensowne opinie i zweryfikował swoje podejście do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 12:43, Llordus napisał:

Znacie jakąś stronkę, która w miarę przyzwoicie opisuje wymaksowanie umiejętności postaci
towarzyszących Shepardowi? Ot, poczytałbym sobie sensowne opinie i zweryfikował swoje
podejście do tematu :)

http://masseffect.wikia.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 11:10, Siriondel napisał:

> Krótka piłka - poziom trudności insane - Widow (wdowa) + Assassin''s Cloak + ulepszenie snajperki = one shoot :)
Rzuć linkiem, rzuć filmikiem, rzuć dowodem, przykładem. Sry, ale nie wierzę :P

Deturis nie wciska kitu. W większości wypadków snajperka u Szpiega/Infiltratora zabija jednym strzałem. Wiem bo sam tak leciałem. Problem był tylko taki jak ze wszystkimi snajperami - na bliskie odległości zdolność ta jest bez cloak''a samobójcza a umiejętność ukrywania się musi zostać zostawiona dla przebiegnięcia tych 6 sekund za inną osłonę. Mówię oczywiście o najcięższych bossach czyli pretorianach (którzy pchają się nachalnie do przodu).
Wszystkich pozostałych można zatrzymać poza zasięgiem ich strzału ponieważ w najgorszym przypadku są potrzebne 2 strzały na insane (pierwszy zdejmuje osłony, drugi zabija).

Dnia 12.11.2010 o 11:10, Siriondel napisał:

Ja także jestem za żołnierzem, bo ma nieco lepszy bullet-time, dający prawie dwa razy większy
bonus do dmg. Matematyka.

Ale matematyka nie do końca pokrywa się z praktyką. Kiedy przed wszyscy wrogowie ładują w Sheparda i w tym momencie wychylisz się, żeby oddać strzał, to zanim to nastąpi to nawet z bullet time żołnierz może porządnie oberwać. Oczywiście w tym celu jest lepiej wyposażony by to przeżyć jednak gdyby gra uwzględniała (a nie robi tego - może bug?) odnoszone obrażenia i powodowała podbijanie broni jak to powinno być, to żołnierz miałby ze snajperką o wiele mniejsze możliwości niż Szpieg. Bo ten na spokojnie celuje gdyż nie przeszkadza mu w tym zupełnie nikt (w tym czasie cały ogień idzie na członków drużyny), więc headshot jest praktycznie pewny. A oprócz tego szpieg z cloakiem też ma bullet-time, choć nieco krótszy.

Dnia 12.11.2010 o 11:10, Siriondel napisał:

Ale mimo, to, nie ma opcji, by ściągnąć na Insanity np. Harbringera jednym strzałem.

Ostatnio idę sobie biotykiem i z sentymentu ustawiłem mu na statku Żniwiarzy również snajperkę. Jeżeli jako biotyk puszczę mu osobliwość i mam żmiję, to seria 3 strzałów pod rząd w głowę zamienia go w pył. Podejrzewam, choć nie mam pewności (bo nie mogłem wziąć Wdowy), że Wdową byłby to pojedynczy bo jakoś tak mi wychodzi z przeliczenia Żmii na Wdowę gdy szedłem inną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ zaktualizowany. Dodałem te bardziej pewne informacje na temat zawartości, która będzie dostępna na PS3 razem z grą lub później. Na razie pomijam enigmatyczny Recon Operations Pack i inne takie, bo w sumie nadal nie wiem co to będzie, wiki też nic nie wie. Jeżeli zostało to gdzieś napisane, jakieś bardziej oficjalne info z forum Social BioWare, proszę o linka ;)
Punkt 4 uaktualniony o informację, że mamy już polską wersję LotSB, ze wszystkimi koniecznymi odnośnikami i pochwałami. Sam co prawda nie lubię polskich wersji, ale doceniam wysiłek fanów włożony w lokalną scenę, wiem, że takie działania ułatwiają życie wielu polskim graczom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 19:10, xkarionx napisał:

/ciach/


O niceeee :) To czwartek będzie gorącym dniem :) Zapowiedź ME3, preorder Wieśka 2. Niech jeszcze wystrzeli oficjalna data premiery diabła 3 to w ogóle gracze dostaną zawałów ;)
Ale jeśli to faktycznie będzie info o ME3 to genialnie :) Właśnie jestem w trakcie kończenia ME2 moją piątą postacią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2010 o 21:29, Phobos_s napisał:

O niceeee :) To czwartek będzie gorącym dniem :) Zapowiedź ME3, preorder Wieśka 2. Niech
jeszcze wystrzeli oficjalna data premiery diabła 3 to w ogóle gracze dostaną zawałów


No widze że nietylko ja wyczekuje na tę samą trójkę wielkich gier. Data Wieska została już wczoraj ogłoszona. Wyjdzie 17 maja. Na a dzisiaj wieczorem zapewne następna zarabista wiadomość. Ale jestem podjarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować