Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dobra, przyznaje ze troche sie podlamalem. Prosze, powiedzcie przynajmniej, ze na PC majac PL edycje mozna za punkty Bioware kupic sobie komplet DLC i doswiadczyc wszystkich dodatkowych lokacji i przygod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 15:24, Splocky napisał:

/ciach/


Pakietu nie ma. Możesz kupić wszystkie DLC oddzielnie.
Pamiętaj tylko, że oficjalnie Lair of the Shadow Boroker nie działa z edycja polską.
Oczywiście jest to bzdura. Raz, że możesz uruchomić angielską wersję jeśli wersję pol przerobisz na eng (opis w przyklejonym poście). Dwa, że Deturis wraz z kolegami stworzyli łatkę polonizującą do tego DLC. Wszystko też w przyklejonym poście.

Ogólnie. Ja mam wersję pol przerobioną na eng i mam wszystkie DLC jakie się ukazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 15:40, Phobos_s napisał:

/ciach/

Dzieki, na taka odpowiedz liczylem. Po wyplacie zaczne sie przygladac tym modom na PC. Dziwne, ze Pinnacle Station jest dostepne na XBox marketplace dla ME w naszym regionie i dziala z wersja kupiona w Polsce, a o DLC dla ME2 nie pomysleli. Moze jeszcze sie zdecyduja, albo wyjdzie jakis pakiecik za kilka lat, jak bedzie juz ME3 i - oby - wypuszcza jakas edycje z wszystkimi czesciami. Bardzo chetnie bym cos takiego nabyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie całe 20 godzin temu ruszyła nowa strona http://gunclub.ea.com/ - logujecie się na nią spokojnie ze swojego konta EA - łączy też wszystkie platformy jakie aktualnie posiadamy i połączyliśmy z kontem EA (Xbox360, PS3 i PC) - przez grę dostajemy odznaki, podejmuje ''wyzwania'' od EA, po których też są jakieś nagrody - póki na serwisie dużo nie ma - dopiero co ruszył - nawet nie wykrywa gier jakie zarejestrowaliśmy na koncie EA, ale w przyszłości może być ciekawiej (odznaki odblokowują dodatkowe kontent do gry np. broń do MoH''a).

Ciekawe 11 grudnia zapowiedź nowej gry BW, na Gunclub pojawia się Mass Effect 2, mimo, że nie jest to czysty shooter (hybryda rpg z tps, jak wszyscy wiemy) - jakiś zbieg okoliczności? :p
Takie tam moje chore domysły :)

Jeśli chcecie dodać mnie do znajomych na GunClub, mój nick - Deturis90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 21:15, VertexPio napisał:

Tak tylko mi na tej stronie wykryło, że testowałem MoH''a ale nie wykryło, że mam ME2
jakiś bug? :P

Ja musiałem ponownie wejść na stronę ea.com, tam się zalogowałem i wybrałem zarejestrowanie gry, wybrałem PC i Mass Effect 2, automatycznie przypisało grę (choć to już było dawno zrobione ...), a i tak nie wykrywa ME2 czy DA :) Trzeba poczekać, aż EA Team to ogarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Mass Effect 2, 35 godzin gry i się opłaciło, nie żałuje wydanej kasy, gra jest naprawdę świetna. Niedługo mam zamiar iść od nowa xD A koniec gry też jest naprawdę dobry, już się nie mogę doczekać trójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:05, Jakass napisał:

Właśnie przeszedłem Mass Effect 2, 35 godzin gry i się opłaciło, nie żałuje wydanej kasy,
gra jest naprawdę świetna. Niedługo mam zamiar iść od nowa xD A koniec gry też jest naprawdę
dobry, już się nie mogę doczekać trójki :)

Witaj w zacnym gronie ludzi, którzy z radością ukończyli ME2. Rozgość się i czuj jak u siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geoff Keighley z telewizji Spike TV (organizatora rozdania nagród VGA) powiedział kilka słów na temat tajemniczej gry BioWare:

"Być może [gra] jest osadzona w znanym miejscu... czy nie wygląda to czasem na... ?", powiedział dziennikarz, zanim realizator zdecydował się na cięcie.

"Całość nie odbywa się w lokacji, którą widzicie. Możecie zobaczyć za to coś innego, co sprawi, że będziecie bardzo podekscytowani"


ŹRÓDŁO: http://www.cdaction.pl/news-16364/zagadki-vga-swieze-info-o-nowej-grze-activision-i-bioware.html

Tylko wydaje mi się, że chodziło mu nie o świat Mass Effecta, ale o Londyn, bo jest kilka tropów wskazujących na to, że miejsce z trailera to właśnie owe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś edytor save''ów, za pomocą którego można zmienić wartości zdobytych punktów Paragon/Renegade? Bo po pewnym czasie zmieniłem zdanie co do obranej ścieżki i teraz, w misji lojalnościowej Tali brakuje mi tych punktów :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:54, Puszkin napisał:

Mam wersje ściągniętą z EA store i mam pytanie gdzie mogę znaleźć tą bron M-29 Incisor
?

Ona jest dostępna w wersji Digital Deluxe, albo jak kupisz DLC za 160 pkt.
Jeśli posiadasz wersję digital deluxe to powinieneś dostać jakieś kody, które rejestrujesz na social.bioware.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Przez moją nieuwagę zainstalowałem grę z polskim dubbingiem. Jak można zmienić to z powrotem na angielski? Bo nie chce mi się reinstalować, a z tym @^*&% w wykonaniu polskim to nawet 5 min nie wytrzymam. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 17:34, Desann235 napisał:

Mam problem. Przez moją nieuwagę zainstalowałem grę z polskim dubbingiem. Jak można zmienić
to z powrotem na angielski? Bo nie chce mi się reinstalować, a z tym @^*&% w wykonaniu
polskim to nawet 5 min nie wytrzymam. Z góry dzięki za odp.


Karol44 napisał Ci już, że instrukcja jest w przypiętym poście, a ja chciałem tylko dodać, że polskie wydanie ME2 oficjalnie ma tylko wersję polską i nie ma wyboru instalacji gry po angielsku.
Przestawić na ang można tylko tak jak jest opisane w FAQu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować