Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Eee... może? No nie wiem ja wolał bym info o ME3 niż o najnowszym dodatku. No ale coż jak się nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałem kupić DLC do wersji PC, a tu surprise ;D - Dodatki nie są dostępne dla Twojego regionu :/
Problem w tym że mieszkam w Holandii, więc czemu dodatki TUTAJ są niedostępne? :/
Myślałem że takie rzeczy to tylko w Polsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 19:34, Mafioso_PL napisał:

Panowie chciałem kupić DLC do wersji PC, a tu surprise ;D - Dodatki nie są dostępne dla
Twojego regionu :/
Problem w tym że mieszkam w Holandii, więc czemu dodatki TUTAJ są niedostępne? :/
Myślałem że takie rzeczy to tylko w Polsce ...


Liczy się region wersji językowej gry - nie region geograficzny, z którego pobierasz. Jeżeli masz grę ustawioną na koncie na język polski, to nawet przebywanie za granicą Ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do informacji o ME3 na targach w Bratysławie czeski oddział EA kilka dni temu wysłał sprostowanie mówiące, że "ekskluzywna prezentacja" była błędem w tłumaczeniu. Czyli zapewne nie padło tam nic więcej niż dobrze znane ogólniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 05:22, Mafioso_PL napisał:

A więc czy jest jakiś sposób kupienia tych DLC, nie wymagający kupna nowej NIE-Polskiej
kopii gry ? :)


W poście przyklejonym na górze tego wątku jest opisane, jak zmienić język gry w całości na angielski (modyfikacja dwóch plików + jednego wpisu w rejestrze systemowym). Wtedy będziesz mógł wszystko zainstalować (z Shadow Brokerem włącznie). Możesz też zarejestrować grę przez EA Download Managera (taki programik dołączony m.in. do Burnout Paradise - darmowy, oczywiście) i podać, że to klucz wersji międzynarodowej (International). Wtedy będziesz mógł przez ten program pobrać grę w całości po angielsku. Zdecydowanie szybsze (przynajmniej na polskich łączach :) ) jest zainstalowanie gry i minuta na zmiany w plikach gry.

Oczywiście, na stronie pobierania dodatków też musisz przełączyć się na wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne przeczucie że nowe DLC nie bedzie miało nic nowego oprócz kolejnej przygody polegajacej na monotonym zwiedzaniu liniowych korytarzy. Miejmy nadzieje ze sie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jest jakaś szansa na zbiorcze wydanie ME2 ze wszystkimi DLC, zdaje się, że Dragon Age miał coś takiego ale jakoś u nas tego nie widziałem(mogło mi się coś pomylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 11:36, darkwind21 napisał:

Jak myślicie, jest jakaś szansa na zbiorcze wydanie ME2 ze wszystkimi DLC, zdaje się,
że Dragon Age miał coś takiego ale jakoś u nas tego nie widziałem(mogło mi się coś pomylić)

Jak dotąd chyba nie padło nawet słówko w tym temacie. Osobiście sądzę że nawet jeśli takie coś się pojawi - to tylko i wyłącznie w dystrybucji cyfrowej - Steam czy EA Store. Na dystrybucję pudełkową reedycji gry, kiedy sequel zaraz za rogiem nie ma co liczyć, tego jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://uk.ign.com/videos/2011/03/28/mass-effect-2-arrival-launch-trailer - trailer Arrivala :)

Poza tym można już ściągnąć instalkę z serwerów BioWare, ale nie wiem czy działa ona poprawnie. Zresztą i tak nie da się jeszcze kupić dodatku, więc z gry nici, ale jutro oszczędzicie sobie ściągania :) Link: http://static.cdn.ea.com/bioware/u/f/eagames/bioware/masseffect2/ME2_DLC/ME2_Arrival.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 08:16, xkarionx napisał:

Jesli tylko ktos w padnie na pomysł jak uruchomic nowe dlc na polskiej wersji to napiszcie
o tym. Plix


Tak samo jak LotSB. Wszystko masz w przypiętym poście.

A czy ktoś wie, o której Arrival będzie dostępny? Jeszcze go nie ma. Pewnie ok południa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 11:41, Maykowiec napisał:

Oby ten sam "myk z rejestrem" co z LotSB zadziałał z Arrival. Pora odstawić DA II i troszkę
postrzelać :)


Raczej nie sądzę, żeby zmieniali coś w implementacji ostatniego DLC tylko po to żeby uprzykrzyć graczom życie :)

A Arrival na PC ma być dostępny ok godz. 16. Na XBL już jest, jakieś 780 MB do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pobrałem i właśnie przeszedłem.
Kilka faktów:
- myk z rejestrem tym samym co w LotSB działa i sprawuje się znakomicie.
- DLC jest dość krótki gdzieś tak długi jak LotSB.
- Poziom trudności jest niski, porównywalny z Kasumi
- Fabularnie moim zdaniem jest słabszy od LotSB przez co klasyfikuje go na równi z Overlordem
- Wprowadzono kilka innowacji przez co gameplay jest o dużo ciekawszy, niz bez tych rozwiązań.
- Posiada kilka ciekawych scen, filmików, ale oprócz tego reszta jest średniawa.
- Żeby nie psuć zabawy nic nie będę zdradzał, co do ważnych wyborów to jest ich zaledwie dwa.
Ogólnie moja ocena to 7+. Przy czym LotSB oceniałem na 9.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować