Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

No to całkiem nieźle :), może tylko szkoda że trudność jest niska. Ale nie można mieć wszystkiego :)
Dobrze, że nie muszę ściągać angielskiej wersji z EADM :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś może zorientowany w sprawie ewentualnego wydaia GOTY tej gry na PC. Co prawda nic na ten temat nie słyszałem ,ale może ktoś z tu obecnych ma jakieś rozeznanie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 16:04, Angar0 napisał:

Czy jest ktoś może zorientowany w sprawie ewentualnego wydaia GOTY tej gry na PC. Co
prawda nic na ten temat nie słyszałem ,ale może ktoś z tu obecnych ma jakieś rozeznanie
w temacie.


Nie ma, na forach Bio ten temat pojawiał się parę razy i zawsze była ta sama odpowiedź: "Nie mamy w planach takiej edycji". Oczywiście może się to zmienić (vide Dragon Age Ultimate Edition), ale wtedy EA Polska może tej paczki u nas nie wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 16:06, Henrar napisał:

> ... ale wtedy EA Polska może tej paczki u nas nie wydać.

Znając dość osobliwą politykę EAPL to prawie pewne :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, UE do Dragon Age też chyba nie wyszło oficjalnie w naszym kraju ,ale mimo to stoi na mojej półeczce :P Dziękuje za szczegółową odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ma to być podobnież 17 GMT. My jesteśmy niby GMT+1, ale mamy teraz czas letni więc może to będzie nawet 19? Chyba że GMT też się przesuwa o godzinę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 16:50, Siriondel napisał:

Dokładnie ma to być podobnież 17 GMT. My jesteśmy niby GMT+1, ale mamy teraz czas letni
więc może to będzie nawet 19? Chyba że GMT też się przesuwa o godzinę :P

GMT się nie przesuwa, Anglicy maja teraz GMT+1. my GMT+2. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 16:50, Siriondel napisał:

Dokładnie ma to być podobnież 17 GMT. My jesteśmy niby GMT+1, ale mamy teraz czas letni
więc może to będzie nawet 19? Chyba że GMT też się przesuwa o godzinę :P


Chyba przesuwają, zawsze jest +1, bo GMT to jest czas Londynu? Chyba niemożliwe żeby 2h różnicy między nami a Anglią były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 16:55, le2enda napisał:

GMT to jest czas Londynu?

Nie, to średni czas słoneczny na południku 0. Reszta jak wyżej. ;p

Pytanie: czy panowie z Bioware to wiedzą, czy wzięli po prostu czas londyński? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 16:59, Kadaj napisał:

> GMT to jest czas Londynu?
Nie, to średni czas słoneczny na południku 0. Reszta jak wyżej. ;p


Chodziło mi, że to czas, który obowiązuje w Londynie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 21:13, zerohunter napisał:

Jeśli bym poświecił Liarę w ME1, to nie będę mógł zagrać w dodatek ten najnowszy z Liarą?

a jakbyś miał zamiar niby tą liarę poświęcić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po Arrival-u. DLC dobre, filmiki,

Spoiler

szczególnie ten z rozwaleniem Przekaźnika jest świetny, ale trochę za mało żniwiarzy było w tym dodatku. Jedna, dość standardowa gadka ze Zwiastunem i jedna pół sekundowa wizja. Mało.

Ale tak czy siak polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, uważam, jest to najsłabsze fabularne DLC, ale też ciągle przewyższa słabiuteńkie dodatki z Dragon Age: Początek.

Zabrakło trochę akcji na większą skalę, bo sama fabuła dodatku to sugerowała.

Spoiler

Twist fabularny z Kenson

wydawał się być oczywisty, ale i tak nie wziąłem go pod uwagę :P Samodzielna misja Sheparda była dla mnie pretekstem do wydłużenia trwania dodatku, choć poziom walk był nawet wyważony.
Spoiler

Nie udało mi się przetrwać walki o Obiekt Rho, ale to wyłącznie przez moją nieuwagę. Cóż, będę musiał się postarać o achievment następnym razem ;)

Przy moim pierwszym przejściu zdecydowałem się nie ostrzegać batarian i spodziewałem się, że odwrotna decyzja będzie miała jakiś większy wpływ, ale z tego co słyszałem tak nie jest. Szkoda.



Oczywiście są też plusy. Pojawiło się kilka niespodziewanych elementów, przede wszystkim
Spoiler

motyw z pojmaniem Sheparda i możliwością wcielenia się w LOKI Mecha :P Bardzo klimatyczna była końcówka dodatku, głównie przez możliwość rozmowy z Zwiastunem i Hackettem. Wygląda na to, że Mass Effect 3 zacznie się na Ziemi, a Shepard będzie musiał sprostać formułowanym zarzutom.



BTW jeśli jesteście ciekawi co się może zdarzyć jeśli
Spoiler

licznik odliczający nadejście Żniwiarzy dojdzie do zera zajrzyjcie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=GvJCtr3uyZ4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 22:01, zerohunter napisał:

Nie wiem, pierwszy raz przechodzę jedynkę.

W ME1 nie sposób poświęcić Liary. Co najwyżej możesz się z nią nie "zaprzyjaźnić". Tak czy inaczej będziesz mógł swobodnie grać zarówno w ME2 jak i dodatek LoTSB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować