Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Sytuacja w galaktyce zaczyna się nieco komplikować...
Również jestem po Arrival. Zajęło mi całe 4 godziny, powtarzałem kilka fragmentów by zobaczyć opcjonalne możliwości i dialogi + kilka prób zajęło mi zrobienie achiva Last Stand na Insanity.
Generalnie dodatek dość ubogi fabularnie, zaś świetnie wprowadza do ME3. Jeżeli celem BioWare było jeszcze większe rozbudzenie apetytów - na mnie podziałało.
Rozgrywka... cóż, jak to ME2. Kolejne chmary tych samych najemników załatwione. Zagrałem sobie żołnierzem i przekonałem się, że - po pierwsze - nie jest to klasa którą ten dodatek najłatwiej przejść, a po drugie - mój ulubiony Mattock Heavy Rifle nie jest jednak przepakowaną uber-bronią nie do zatrzymania, bo podczas robienia wspomnianego wyżej achiva plułem sobie w brodę, że nie mam czegoś co ma lepszy zapas ammo.

Spoiler

Końcówka bardzo fajna, szybka wymiana zdań z Harbringerem i rozmowa z Hackettem, który okazał się dość racjonalnie myślącym gościem. Bez morałów, acz konkretnie. Po prostu wzorowo napisany dialog. Klimat jest. Ponadto - strasznie podobny do Zaeeda ten Admirał.
Zabrało mi tylko jakiegoś bossa na koniec. By troszkę się zestresować, kiedy końcówka jest na czas :P



@Vexilium
Dzięki za link do filmiku na YT, os samego początku zastanawiałem się, co by było gdyby... ;) Ciekawe też czy jest jakaś fajna scenka kiedy
Spoiler

nie zdążymy uciec z asteroidy przed zderzeniem

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za posta pod postem, ale zanim skończę pisać, edycja poprzedniej wiadomości pewnie mi wygaśnie. W każdym razie, kiedy Arrival pojawi się w PSS (czyli pewnie jutro) zrobię ostatnią prawdopodobnie aktualizację FAQa, dorzucę informacje o dwóch ostatnich DLC, zaktualizuję link do obrazka z punktu 9 i wrzucę link do projektu spolszczenia Arrival na Socialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz przechodzę ME2 tą samą postacią (import postaci z ME2), i jak zauważyłem, że mam wszystko odblokowane, i nic nie będę mógł już kupić, ani zdobyć to się... wkurzyłem. Za mało sprzętu jest w tej grze. Mniej więcej po 4 elementy zbroji, po 2-3 bronie na kategorię (no broni ciężkich przynajmniej jest trochę więcej). To za mało :/ jakie dlc dodaje uzbrojenie?
Wgl zauważyłem, że sporo rzeczy można było dostać za sam pre-order (zbroje)... głupota, skąpstwo itd. No ale już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 09:04, xkarionx napisał:

Zdobyłem trzeci i drugi archiment z nowego DLC ale nie wiem jak zdobyć pierwszy, ktoś
poradzi?


Chodzi ci o ten z

Spoiler

uratowaniem dr Kenson bez zwrócenia uwagi wrogów? Musisz po prostu dojść do jej celi nikogo wcześniej nie zabijając (nie licząc varrenów). Batarianie pomimo dwóch par oczu są ślepi i zazwyczaj zauważą cię dopiero jeśli ich zaatakujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Co do tego filmiku ze skończonym czasem to jeden Żniwiarz na Cytadeli nie był zbyt wielkawy. Ciekawe czy tylko Suweren był tak ogromny a reszta jest tak mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 18:08, xkarionx napisał:

Spoiler

Gdy zaczniesz DLC w czasie kampanii to bedzie Zwiastun, a jesli po kampanii to bedzie
Zniwiarz, - proste?



Spoiler

Zwiastun jest Żniwiarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować