Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2011 o 02:56, Siriondel napisał:

To nie bug tylko "ukonsolowienie". Na konsoli nie ma tylu klawiszy by sobie na takie
coś pozwolić a że wersja PC nie jest tak naprawdę w żaden sposób do PC przystosowana...
to jest tak samo.
Ostatecznie używaj klawisza przełączenia na ostatnio używaną broń, co pozwala szybko
zmieniać broń między dwiema które ostatnio wyciągałeś. Zawsze coś :P

Na konsoli jest jeszcze "gorzej" można przypisać tylko trzy klawisze pod umiejętności. ._.
Trochę masakra w porównaniu do PC, ale da się z tym żyć. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 12:52, Llordus napisał:

Jeśli się importowało z ME1 postać na 60 lvl, w ME2 na dzień dobry bonus exp dawał chyba
5 lvl postaci. Więc nawet bez tych 10% w takiej sytuacji powinno się dobić do 30 lvl.

Sprawdziłem to wcześniej. Bez tych 10% nie starcza do 30 poziomu. Ląduje się na 29 (+~500 PD) - oczywiście bez żadnych DLC. Z nimi powinno się spokojnie wyciągnąć bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 15:57, Olamagato napisał:

oczywiście bez żadnych DLC. Z nimi powinno się spokojnie wyciągnąć bez tego.

Tych "darmowych" z Cerberus Network również nie liczysz, czy je wziąłeś pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 16:02, Llordus napisał:

> oczywiście bez żadnych DLC. Z nimi powinno się spokojnie wyciągnąć bez tego.
Tych "darmowych" z Cerberus Network również nie liczysz, czy je wziąłeś pod uwagę?

Nie liczę. Specjalnie przechodziłem raz kompletnie bez niczego (jak w grę z rynku wtórnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie opłaca sie kupować kolekcjonerke MW3 bo jeszcze nie jestem do niej przekonany. Widział ktos dokładnie jak ma wyglądać ta litografia, bo jakoś mnie ona nie przekonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 11:49, xkarionx napisał:

Jak myślicie opłaca sie kupować kolekcjonerke MW3 bo jeszcze nie jestem do niej przekonany.
Widział ktos dokładnie jak ma wyglądać ta litografia, bo jakoś mnie ona nie przekonuje?


Chyba chodzi Ci o ME3 nie MW3 ;)

Jaki rysunek ma ta litografia to chyba wiesz bo jest na wizualizacjach EK.
Rozmiar to 4x6 cali a więc ok 10x15 cm czyli połowa kartki z zeszytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jedno pytanie:
kupiłem używaną wersję kolekcjonerki Mass Effect 2. Czy używka sprawia jakiekolwiek problemy z grą, czy bez przeszkód można zainstalować i grać? Dodam, że nie mam karty Cerberus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 10:15, barth89 napisał:

Mam do Was jedno pytanie:
kupiłem używaną wersję kolekcjonerki Mass Effect 2. Czy używka sprawia jakiekolwiek problemy
z grą, czy bez przeszkód można zainstalować i grać? Dodam, że nie mam karty Cerberus.


Można grać bez problemu. Nowy egzemplarz zawiera kod Cerberus który po prostu pozwala ściągnąć dodatki DLC. Ja sam miałem egzemplarz używany i nie miałem żadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:58, Bracio napisał:

> Mam do Was jedno pytanie:
> kupiłem używaną wersję kolekcjonerki Mass Effect 2. Czy używka sprawia jakiekolwiek
problemy
> z grą, czy bez przeszkód można zainstalować i grać? Dodam, że nie mam karty Cerberus.


Można grać bez problemu. Nowy egzemplarz zawiera kod Cerberus który po prostu pozwala
ściągnąć dodatki DLC. Ja sam miałem egzemplarz używany i nie miałem żadnego problemu
:)


Ok, dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam kilka pytań odnośnie Mass Effect 2 i 3 na PS3.
Chodzi o to, że planuje sobie kupić PS3 a, że jestem wielkim fanem całej serii ME jako pierwszą grę zamierzam nabyć ME 2 a potem 3 :). Moje pytania do was są następujące:
[ME 3]- Czy mass effect 3 na PS3 bd w polskiej wersji językowej? (z tego co wiem ME2 jest tylko po angielsku, ale ME2 na PC tyle razy przeszedłem, że dialogi z 2 znam na pamięć :D:D)

[ME2]- A teraz małe pytanie odnośnie ME2 na PS3. Czy jest możliwość spotkania Pięści na Omedze? Tzn chodzi o to że w ME 1 W Norze Chory pozwoliłem Pięści odejść po czym w ME 2 spotkałem go na Omedze. Taka możliwość istnieje w ME 2 na PS3?? (To taki mało znaczący dodatek, ale miło jest widzieć powiązania z poprzedniej części... :P)

Proszę o odpowiedź. Dzięki...

PS. Wydaje mi się, że miałem jeszcze jakieś pytanie ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ME3] -niestety ME3 będzie tylko w angielskiej wersji z polskimi napisami, innej możliwości nie ma.
[ME2] Z tego co pamietam to znajdziesz go chyba w zaświatach ( drugi poziom baru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 15:30, fspl95 napisał:

[ME2]- A teraz małe pytanie odnośnie ME2 na PS3. Czy jest możliwość spotkania Pięści
na Omedze?

Nie ma. W wersji na PS3 ogólnie nie ma żadnych konsekwencji z tych drobnych decyzji z ME1 - nie ma Pięści, nie ma agentki z Noverii, kapitan Kirrahe zginął na Virmirze itp. Wiem bo sam gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 08:55, Siriondel napisał:

> [ME2]- A teraz małe pytanie odnośnie ME2 na PS3. Czy jest możliwość spotkania Pięści

> na Omedze?
Nie ma. W wersji na PS3 ogólnie nie ma żadnych konsekwencji z tych drobnych decyzji z
ME1 - nie ma Pięści, nie ma agentki z Noverii, kapitan Kirrahe zginął na Virmirze itp.
Wiem bo sam gram :P


:/ no to ostro nie fajnie....
A myślisz, bd to miało jakieś znaczenie w ME3?
Grasz na PS3? Zapewne w z angielskimi dialogami i napisami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 19:57, fspl95 napisał:

A myślisz, bd to miało jakieś znaczenie w ME3?

Poza paroma linijkami dialogu, podejrzewam, że nie będzie miało żadnego znaczenia.

Dnia 04.12.2011 o 19:57, fspl95 napisał:

Grasz na PS3? Zapewne w z angielskimi dialogami i napisami??

Wersja na PS3 jest w całości po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 12:03, Arczir2d2 napisał:

Mam ME2 z dodatkami.
W jakiej kolejności powinienem ukończyć je? najpierw wątek główny ? Kiedy zabrać się
za Arrival? czy to bez znaczenia?


Arrival, raczej nie odpalisz dopóki nie skończysz kampanii.. ma to związek z fabuła. Ale nie jestem pewny czy tak własnie będzie przy próbie odpalenie. Możliwe, że komputer pokładowy powie ci, że jest dostępny na mapie gwiezdnej, ale możliwość interakcji z nią może być później. Osobiście polecam poczekać do końca kampanii. Daje lepszy smak po przejściu. Skumasz lepiej o co chodzi, z reszta tak powinno być :) Reszta DLC jest raczej bez znaczenia. Rób je podczas kampanii bo w tedy dostaniesz profity na koniec gry + będziesz miał lepsze wyposażenie statku jak i załogi pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować