Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2012 o 13:15, Karharot napisał:

Spoiler

Ani w Arrival ani w LotSB nie było nic co by to wyjaśniało, może to zależy od tego
jaki wybór fabularny podjęło się na koniec walki ze Zbieraczami (zniszczenie bazy czy
przekazanie jej Cerberusowi)? Fajnie by było gdyby tym razem ta (jakby nie było istotna)
decyzja tworzyła mocno różniące się między sobą ścieżki fabularne (i źle by było gdyby
niezależnie od wyboru rezultat końcowy był taki sam a jedyną różnicą było jakieś małe
wyjaśnienie dlaczego jest tak a nie inaczej).


Spoiler

Shepard zostaje przywrócony do Przymierza dopiero na początku ME3. Co do decyzji z końca gry to niestety ona rozczaruje, bo tak naprawdę ona NIC nie zmienia poza pewnym dialogiem. Można się zapoznać z komiksami i książkami, które wyszły (np. komiks Invasion czy wydaną u nas książką Odwet), że Cerberus tak czy inaczej eksperymentował z technologią Żniwiarzy i ma bazy poza przekaźnikiem Omega. Pozostawienie bazy collectorów tylko doda wzmiankę o tym, że Cerberus również tam ma bazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 21:06, Arcling napisał:

Spoiler

Shepard zostaje przywrócony do Przymierza dopiero na początku ME3.


Spoiler

A można odmówić? :)

Dnia 15.02.2012 o 21:06, Arcling napisał:

Spoiler

Co do decyzji z końca gry to niestety ona rozczaruje, bo tak naprawdę ona NIC nie zmienia poza pewnym dialogiem.


Spoiler

To BioWare zawaliło sprawę :/

Dnia 15.02.2012 o 21:06, Arcling napisał:

Spoiler

Można się zapoznać z komiksami i książkami, które wyszły (np. komiks Invasion czy wydaną u nas książką Odwet), że Cerberus tak czy inaczej eksperymentował z technologią Żniwiarzy i ma bazy poza przekaźnikiem Omega. Pozostawienie bazy collectorów tylko doda wzmiankę o tym, że Cerberus również tam ma bazę.


Spoiler

Póki co ze względu na Origin zrezygnowałem z preordera ME3 więc nie mam po co czytać dodatkowych materiałów które wyszły poza grami (co zresztą i tak nie jest moim zwyczajem) ale dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 01:17, Karharot napisał:

Spoiler

A można odmówić? :)



Spoiler

Niestety nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 01:17, Karharot napisał:

Spoiler

Póki co ze względu na Origin zrezygnowałem z preordera ME3 więc nie mam po co czytać
dodatkowych materiałów które wyszły poza grami (co zresztą i tak nie jest moim zwyczajem)
ale dzięki za info ;)


Spoiler

Na inną platformę pewnie nie będzie, bo Bioware z EA wykorzystują ten tytuł do forsowania tej platformy, jak to było z BF3.
Co do wybór to nie tylko ten wybór z końca dwójki skopali:
-Na pewien czas przed wydarzeniami z trójki Udina zostaje radnym. W trójce już nim jest, więc nawet jeśli w jedynce wybraliśmy Andersona to będzie, że zrezygnował z pozycji.
-Wszystkie Rachni są indoktrynowane, łącznie z ich królową. Jeśli zabiło się królową w jedynce - okaże się, że żniwiarze wyhodowali sobie zastępczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 01:33, Arcling napisał:

Spoiler

Na inną platformę pewnie nie będzie, bo Bioware z EA wykorzystują ten tytuł do forsowania
tej platformy, jak to było z BF3.
Co do wybór to nie tylko ten wybór z końca dwójki skopali:
-Na pewien czas przed wydarzeniami z trójki Udina zostaje radnym. W trójce już nim jest,
więc nawet jeśli w jedynce wybraliśmy Andersona to będzie, że zrezygnował z pozycji.
-Wszystkie Rachni są indoktrynowane, łącznie z ich królową. Jeśli zabiło się królową
w jedynce - okaże się, że żniwiarze wyhodowali sobie zastępczą.


+
-> Isildur

Dnia 16.02.2012 o 01:33, Arcling napisał:

Spoiler

Niestety nie można :P


To już nawet niespecjalnie żałuję że zrezygnowałem z tego preordera. Jak znowu zaczną robić sensowne erpegi to może coś od nich kupię ale za inwazyjnie zabezpieczone "pseudo interaktywne" filmy z elementami strzelanek FPP podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 11:56, zerohunter napisał:

Czyli tych saveów nie opłaca się nawet przenosić?

Bo mi gdzieś poginęły.


Mimo wszystko przenoś.

Spoiler

Wybór z Virmiru i straty na samobójce mimo wszystko rzutują na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Co do wyboru z Udiną to podziękuj asom, którzy wydawali książki na podstawie Mass Effecta. Uparli się, żeby Anderson był głównym bohaterem i latał sobie po galaktyce, a to do radnego nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuję zadanie dla Thane, którego mam już na Normandii. Mianowicie musze na Cytadeli znaleźć kogoś, kto ma jakieś wieści na temat jego syna, który chce coś narozrabiać. Jestem już na Cytadeli, ale nigdzie nikogo takiego nie mogę znaleźc. Obszedłem już Prezydium oraz Okręg Zakera. Do dzielnicy fabrycznej nie mogę się dostać. Gdzie szukać jakiegoś gościa z info o synu Thane''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 14:42, marekl1975 napisał:

Wykonuję zadanie dla Thane, którego mam już na Normandii. Mianowicie musze na Cytadeli
znaleźć kogoś, kto ma jakieś wieści na temat jego syna, który chce coś narozrabiać. Jestem
już na Cytadeli, ale nigdzie nikogo takiego nie mogę znaleźc. Obszedłem już Prezydium
oraz Okręg Zakera. Do dzielnicy fabrycznej nie mogę się dostać. Gdzie szukać jakiegoś
gościa z info o synu Thane''a?


Pogadaj z Baileyem, on da ci dalsze info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 14:57, NeroNarmeril napisał:

Pogadaj z Baileyem, on da ci dalsze info.


Nie skojarzyłem, że to ten kapitan co siedzi zaraz po wejściu do Okręgu Zakera. Zagadałem gościa, ale on nic nie powiedział mi na temat syna Thane''a. coś tam marudził o Ziemi, przesłuchaniach, SOC itp. ale nic nie powiedział mi na temat Thane''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:02, marekl1975 napisał:

Gdzie na ogół ten gostek przebywa?


Bailey to ten kapitan przy samym wejściu na Cytadelę, siedzi za biurkiem.

Info o synu Thane''a ma koleś o ksywie Mysz. On znajduje się w okręgu Zakera na 28 poziomie, tuż obok sklepu Rodam Expeditions (nie wiem jak to jest po polsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:14, Phobos_s napisał:

Bailey to ten kapitan przy samym wejściu na Cytadelę, siedzi za biurkiem.

Info o synu Thane''a ma koleś o ksywie Mysz. On znajduje się w okręgu Zakera na 28 poziomie,
tuż obok sklepu Rodam Expeditions (nie wiem jak to jest po polsku).


Takiego też nie odnalazłem na poziomie 28. Chyba walnięty quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:11, marekl1975 napisał:

Nie skojarzyłem, że to ten kapitan co siedzi zaraz po wejściu do Okręgu Zakera. Zagadałem
gościa, ale on nic nie powiedział mi na temat syna Thane''a. coś tam marudził o Ziemi,
przesłuchaniach, SOC itp. ale nic nie powiedział mi na temat Thane''a.

A zabrałeś Thane''a ze sobą? Musisz go mieć ze sobą aby zrobić tą lojalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:28, Arcling napisał:

A zabrałeś Thane''a ze sobą? Musisz go mieć ze sobą aby zrobić tą lojalkę.


No dzięki! Poszło jak po maśle. ale mam jeszcze jedno pytanko. Chodzi o sprawę fałszywych dokumentów znalezionych w części fabrycznej Cytadeli (Harkin). Na Cytadeli nie mogę znaleźć osoby zainteresowanej fałszywymi dokumentami. Czy też muszę mieć jakiegoś specjalnego członka drużyny aby wykonać ten quest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 17:01, marekl1975 napisał:

Na Cytadeli nie mogę znaleźć
osoby zainteresowanej fałszywymi dokumentami. Czy też muszę mieć jakiegoś specjalnego
członka drużyny aby wykonać ten quest?


Zadanie bedzie odblokowane po ukonczonej misji Thane z synem , ale owo poboczne zadanie można rozwiązać nie używając teg dokumentu.

Spoiler

W Cytadeli są przy jednym z zaulkow siedzi para asari, dajesz dokumenty albo przekonujesz innego npc i tyle.



po angielsku i znacznie wiecej, bo sa 2 wariant na rozwiazania zadania.
http://masseffect.wikia.com/wiki/Citadel:_Found_Forged_ID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować