Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Jestem teraz na statku zbieraczy, sam finał gry i zainstalowałem dlc, czy po ukończeniu gry będę mógł te dlc wykonać? Bo niby można latać po galaktyce i wykonywać questy poboczne, ale czy można tekrutować członków załogi. (Zaeeda, kasumi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 18:28, Pauaqq napisał:

Jestem teraz na statku zbieraczy, sam finał gry i zainstalowałem dlc, czy po ukończeniu
gry będę mógł te dlc wykonać? Bo niby można latać po galaktyce i wykonywać questy poboczne,
ale czy można tekrutować członków załogi. (Zaeeda, kasumi)

Tak, po ukończeniu misji finałowej będziesz miał opcję aby kontynuować grę i wtedy możesz zrobić wszystkie poboczne jakie ci pozostały. Zaeeda i Kasumi można zrekrutować w dowolnym momencie gry (po zainstalowaniu są dostępni od początku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż chciałem zmienić wersję polską na angielską, dawniej już to robiłem bez problemów (na innym komputerze jednak), teraz za to gdy chce edytować plik sku.ini, przy zapisywaniu wyskakuje mi "Odmowa dostępu". O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 21:15, KamyK_84 napisał:

Mam pytanie. Otóż chciałem zmienić wersję polską na angielską, dawniej już to robiłem
bez problemów (na innym komputerze jednak), teraz za to gdy chce edytować plik sku.ini,
przy zapisywaniu wyskakuje mi "Odmowa dostępu". O co chodzi?


Zapisz plik na pulpit i skopiuj go do folderu docelowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok działa, dzięki :)

Jeszcze jedno pytanie co do tej zmiany języku. Napisy polskie normalnie są, jedynie w zawartości DLC (jak pancerz smoczy ten z DA:O, jakaś broń i zapewne też cała reszta) zmieniły napisy na angielskie (do tych dlc co mam, jest polska wersja). Da się to jakoś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 23:06, KamyK_84 napisał:

Jeszcze jedno pytanie co do tej zmiany języku. Napisy polskie normalnie są, jedynie w
zawartości DLC (jak pancerz smoczy ten z DA:O, jakaś broń i zapewne też cała reszta)
zmieniły napisy na angielskie (do tych dlc co mam, jest polska wersja). Da się to jakoś
zmienić?


Da się. Musisz pozamieniać pliki tlk w katalogach DLC tak samo jak zrobiłeś z głównym BIOGame_POL.tlk i BIOGame_INT.tlk. Każde DLC ma w swoim katalogu takie pliki odpowiadające za teksty. Np. DLC z Hammerheadem ma pliki DLC_32_POL.tlk i DLC_32_INT.tlk.
Zamieniasz POL na INT i wszystko powinno mieć już polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą ME 3 postanowiłem przejść od nowa dwie poprzednie części. Niestety po przejściu jedynki z dwójką mam problem. Otóż moje konto EA czy tam BioWare zostało jakby wyzerowane. Nie mam tam zarejestrowanych żadnych gier ani DLC. Ale pal licho całe to konto. Gry nie odinstalowywałem a DLC wciąż są zaimplementowane do gry. Przynajmniej w teorii. Bo w praktyce przy włączaniu gry wyskakuje komunikat że nie można się połączyć z siecią cerberus. A gdy próbuję się połączyć z internetem mimo że udaje mi się zalogować to gra prosi o wpisanie (jednorazowego przecież) kodu dostępu do sieci cerberusa. Gdy wpisuję ten który wpisywałem za pierwszym przechodzeniem gry, system monituje że kod jest już wykorzystany i że nie udaje się zweryfikować dostępu do dodatkowych materiałów (tej właśnie sieci, Zaeeda, projektora błyskawic, misji o miejscu katastrofy normandii... itd.). I mimo że mam te dodatki zainstalowane to nie ma ich w grze! Miał ktoś taki problem? Wiecie może jak to rozwiązać? Mam znowu instalować dodatki? (instalki wciąż mam na komp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie.

Czy po zainstalowaniu Lair of the Shadow Broker (i towarzyszącej temu przymusowej zmianie napisów w grze) da radę jakoś powrócić do polskich literek (czy do ukończenia DLC będę musiał mieć angielskie)?
Jak to z tym jest?

Dość mocno proszę o pomoc, bo do premiery Mass Effect 3 coraz bliżej itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy

Spoiler

kto zginie nam pod koniec gdy walczymy na statku "Zbieraczy"?
Bo zabili mnie moje ukochane: Samare i Kasumi.
Śmierć niektórych dało się przewidzieć ale reszta mnie na prawde zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 00:29, Noma napisał:

Od czego zależy kto zginie nam pod koniec gdy walczymy na statku "Zbieraczy" ?
Bo zabili mnie moje ukochane: Samare i Kasumi.
Śmierć niektórych dało się przewidzieć ale reszta mnie na prawde zaskoczyła.


Trza bylo rozsadnie wybierac npc''ow.
Dobrze znac ich historie i moce biotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ponownie mam problem i proszę o jakąś radę czy cuś.
Kupiłem Lair of the shadow broker i po instalacji język zmienił się na angielski (tj napisy, dubbingu i tak nie było). W data>sku obie wartości są na "INT", tyle, że w CookedPC pojawiły się teraz pliki "BioGame_Update_INT.tlk" i "BioGame_Update_POL.tlk", których wcześniej chyba nie było...
Nie bardzo wiem co z tym zrobić, bo według przypiętego posta i instrukcji na social bioware ( http://social.bioware.com/project/3620/) powinny być polskie napisy a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z powyższym, bo polskie napisy już mam, ale kiedy nie mam włączonego dubbingu (gram rzecz jasna bez niego), to fanowskie spolszczenie do Lair of the shadow broker nie działa. Odpala się toto (tj napisy, sam dodatek hula) tylko wtedy, kiedy mam pełną polską wersję językową. Co prawda mogę grać bez napisów w DLC, ale skoro już tyle się męczyłem, to chciałbym dowiedzieć się czy jest jakieś rozwiązanie.
Moje pytanie więc brzmi: czy jest JAKIKOLWIEK sposób, aby grać w "niedostępne" DLC z polskimi napisami, kiedy cała gra jest tak ustawiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować