Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2012 o 16:06, Lfdracon napisał:

Myślę, że przy odpowiednim przydziale zadań podczas

Spoiler

misji samobójczej

. jest szansa
aby nielojalna Miranda przeżyła - w każdym razie będzie to dużo prostsze niż w przypadku
nielojalnej Jack. Możesz sprawdzić to "na sucho" w tym programiku:
http://social.bioware.com/forum/1/topic/105/index/4825495/1


Ja generalnie wiem jak przydzielic ich zeby przezyli, w sumie jest to banalnie proste, skonczylem gre 2 krotnie i zawsze wszystkich zachowywalem przy zyciu. Zawiodl mnie tylko ten dziwny system o ktorym pisal Karharot, ale chyba juz znalazlem sposob zeby zachowac Mirande i Jack w zgodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...Udalo sie, mimo ze nie dalem jednak przekonac Mirandy (wielce obrazona) to jednak i tak wszyscy

Spoiler

przezyli misje samobojcza

, to mam gotowe save game na trzecia czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 23:04, zerohunter napisał:

A które podejście do gry?


Jak wyszla skonczylem ja raz. Teraz dla odswierzenia zagralem drugi raz ale dalem ciala bo zapomnialem ze

Spoiler

po inwazji zbieraczy na nasz statek trzeba odrazu leciec i ich zniszczyc, inaczej nie uratuje sie zalogi statku

, choc nadal mozna zachowac cala druzyne. Zagralem wiec trzeci raz ta sama postacia ale na ostatnim poziomie trudnosci, zeby uratowac wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jakie DLC z 2 będą miały realny wpływ na jakieś wydarzenie w 3?
Nie chodzi mi o kilka e-maili tylko coś większego;-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:37, Karol44 napisał:

Wie ktoś jakie DLC z 2 będą miały realny wpływ na jakieś wydarzenie w 3?
Nie chodzi mi o kilka e-maili tylko coś większego;-d


Kasumi i chyba Overlord. Nie jestem też pewny co do Zaeeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:48, NeroNarmeril napisał:

Kasumi i chyba Overlord. Nie jestem też pewny co do Zaeeda.


A Shadow Broker i Arrival nie? Tam się dużo działo. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 20:55, Feallan napisał:

> Kasumi i chyba Overlord. Nie jestem też pewny co do Zaeeda.

A Shadow Broker i Arrival nie? Tam się dużo działo. ;p


Nawet jak ich nie masz, to ME3 przyjmuje, że się wydarzyły. Zresztą, tam wielkich wyborów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Arrivala,(skończyłem ME3 i zdecydowanie mi przeszkadzało, że nie wiedziałem na początku gry o co chodzi) niestety nie mogę dokonać płatności za pomocą karty kredytowej. Czemu tak? I ewentualnie którym z tych serwisów tam dostępnych da się wpłacić kasę kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z płatnością kartą ale powodem problemu może być to że Arrival jest (według BioWare) niekompatybilny z polską wersją (4 punkt przypiętego posta opisuje jak obejść problem instalacji i daje link do fanowskiego spolszczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:11, Karharot napisał:

Nie wiem jak to jest z płatnością kartą ale powodem problemu może być to że Arrival jest
(według BioWare) niekompatybilny z polską wersją (4 punkt przypiętego posta opisuje jak
obejść problem instalacji i daje link do fanowskiego spolszczenia).


Język zmieniłem na angielski, czy powinno być ok, udało mi się tak kupić Lair of the Shadow Broker... Wszystkie inne płatności w necie tą kartą szły dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo przechodzę ME2 po raz kolejny (zgubiły mi się save''y a tu ME3 czeka :D). Zrobiłem z Gruntem misje lojalnościowa ale nie odblokowała mi sie jego zdolność. Jest napisane że nie jest on lojalny. Mam dwa stroje i informacje o nim pokazują że jest lojalny. Jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich : )
Otoz zostalem szczesliwym posiadaczem ME2 i 3. Wiadomo zaczynam przechodzic gre od dwujeczki . Mam wersje cyfrowa ,ktora po sciagnieciu zajmuje cos kolo 13,9gb i moje pytanie brzmi czy da rade wypalic ja na plytke ? nie ukrywam potrzebuje kazdego gb wolnych danych (projekty z pracy) . Dziekuje za odpowiedz i zycze milego weekendu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potnij to winrarem lub 7zipem lub jakimś innym pakerem na pojedyncze płyty dvd + dla pewności dodaj dane naprawcze. Oczywiście bez kompresji żeby szybko poszło pakowanie i wypakowywanie.

Edit
Steam ma coś takiego w opcjach jak backup, możne ten cały orygin tez coś takiego ma i sam zrobi ci backup gry(poszukaj w opcjach) lub ktoś się tu jeszcze wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby problemem ściągnąć potem ME2 ponownie... skoro potrzebujesz miejsca. Ewentualnie jak tak bardzo Ci zależy to zerknij w ustawienia origin i zobacz, gdzie zapisują się pobierane pliki instalacyjne i jak kolega wyżej napisał, podziel & wypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 10:47, Lfdracon napisał:

Możesz spróbować wczytać wcześniejszy zapis i zrobić jego misję lojalnościową jeszcze
raz, albo wziąć w obroty edytor save''ów i skorygować tam odpowiednią opcję.

http://www.moddb.com/games/mass-effect-2/downloads/mass-effect-2-save-editor


Fajny program, szkoda że tak późno go odkryłem, przynajmniej teraz nie muszę się męczyć z farmieniem surowców. Niestety nie pomógł bo jak edytuje postać to tam jest że Grunt jest lojalny. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że jest on lojalny tylko nie ma odblokowanej tej dodatkowej umiejętności :D No nic, w sumie to mi została lojalnościowa Legion''a i ostatnia misja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować