Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Narazie prowadzę monolog, ale jeszcze jedno pytanie. Zainstalowałem te DLC na polskiej wersji (Arrival, SB i kilka innych) i teraz pytanie, czy jak spróbuje zamienić wersję na angielską z napisami to mi znowu rozjedzie całą grę? Spróbowałem sposobu podanego tu : http://www.shadowbroker.pl/pliki/?did=6 (zamienić tylko w pliku sku.ini WOLanguage=POL na INT) ale to nie działa, dubbing nadal po polsku jest. Nie wiem czy próbować tego sposobu z wszystko na INT plus ten plik w CookedPC BIOGame_Pol.tlk na INT, czy jakiegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeer...
Zawiesił mi się komputer, a jako że zwiecha poprzedzona była krótką zwiechą dźwięku, zrobiłem szybko zapis przez manu i w trakcie zapisywania gry całość się zwiesiła.
Zrobiłem reset, a po ponownym włączeniu musiałem od nowa wybrać postać, a po wczytaniu gry wszystkie moje osiągnięcia zostały skasowane, nie mam zupełnie nic.
Jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiągnięcia można przywrócić edytorem. Coś takiego zrobili do pierwszego ME, na pewno zrobili i do drugiego. Zresztą, sam chyba nawet z niego korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 00:44, Jave napisał:

Osiągnięcia można przywrócić edytorem. Coś takiego zrobili do pierwszego ME, na pewno
zrobili i do drugiego. Zresztą, sam chyba nawet z niego korzystałem.

A jak to zrobić :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem spolszczenie do Shadow Brokera i Arrivala, pograłem bo jeszcze nie dostałem wiadomości, że można już rozpocząć misje (pojawia się po pochodzie wolności) no i spolszczenia nie ma . Napisy są i tak po angielsku (rozmowa z Hackettem jak i e-mail o shadow brokerze). Nie wiem, może to dlatego, że zmieniłem wczesniej wersję gry na kinową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 15:28, KamyK_84 napisał:

Zainstalowałem spolszczenie do Shadow Brokera i Arrivala, pograłem bo jeszcze nie dostałem
wiadomości, że można już rozpocząć misje (pojawia się po pochodzie wolności) no i spolszczenia
nie ma . Napisy są i tak po angielsku (rozmowa z Hackettem jak i e-mail o shadow brokerze).
Nie wiem, może to dlatego, że zmieniłem wczesniej wersję gry na kinową?

Tutaj może Ci pomogę, bo sam się chwilę z tym męczyłem.

Jeżeli jeszcze tego nie robiłeś to zmień w folderze CookedPC tego DLC nazwy plików odpowiedzialnych za język. Musisz zrobić to samo, co przy zmianie napisów w całej grze. Wywal DLC_24_INT.tlk (robiąc najlepiej kopię...) i zmień nazwę DLC_24_POL.tlk na DLC_24_INT.tlk właśnie. Z tego co wiem, to przy pełnym dubbingu i oryginalnej wersji nie trzeba tego robić, jednie przy polskich napisach.

U mnie udało się to po reinstalacji dopiero, bo sknociłem coś w plikach "głównej" gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sejwa z Mass Effect 1, gdzie Kaidan żyje, Wrex żyje i Rada została uratowana? Bo chciałem zacząć od nowa Mass Effect 2 z zupełnie innymi decyzjami, ale bez przechodzenia jedynki od nowa, myślałem że można ustalić sobie wybory jakie dokonaliśmy w jedynce w drugiej części, a tu klops, kup DLC Genesis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z grą taki mały problem. Przeszedłem właśnie jedynkę, zainstalowałem sobie dwójkę (kupiłem wszystkie trzy za jednym zamachem) i chciałem sobie zaimportować save''y z jedynki. Kłopot w tym, że jak wybiorę opcję "import postaci z ME1" to na pierwszym ekarnie ładowania gra mi się zawiesza i nie odpowiada. Jak przez przypadek wybrałem całkowicie nową grę, to ruszyła bez problemu. Wie ktoś jak to rozwiązać?

Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. widze, że kolejny raz moje romanse z gier BioWare zostały kolokwialnie mówiąc udupione..:( Ale dzięki Polakom cuda się zdarzają^^ i w związku z tym mam pytanie: Czy jeżeli kupię angielską wersję DLC i zainstaluję spolszczenie to wszystkie moje decyzje z tego DLC bezproblemowo przejdą do trzeciej części i będę mógł wszystko dokończyć? I jeszcze jedno czy w trzeciej części znowu trzeba kombinowac z Liara tak jak w dwójce? Czy wszystko jest już spolszczone z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy jeżeli kupię

Dnia 19.04.2012 o 21:40, Sithis napisał:

angielską wersję DLC i zainstaluję spolszczenie to wszystkie moje decyzje z tego DLC
bezproblemowo przejdą do trzeciej części i będę mógł wszystko dokończyć?

Tak, decyzje z angielskojęzycznych DLC przechodzą do trójki.
>I jeszcze jedno

Dnia 19.04.2012 o 21:40, Sithis napisał:

czy w trzeciej części znowu trzeba kombinowac z Liara tak jak w dwójce?

Nie wiem o co dokładnie chodzi, więc powiem tylko że sam romans można z nią bez problemu utrzymać... jak i zerwać.
>Czy wszystko

Dnia 19.04.2012 o 21:40, Sithis napisał:

jest już spolszczone z góry?

Europejska wersja gry ma parę języków (napisy) do wyboru, w tym polski, więc o ile nie masz gry z Rosji, Chin, czy innej Mongolii to tak, gra będzie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,ostatnio przeszedłem Mass Effect 2.Grałem cały czas jako dobry,idealistę miałem prawie na maxa lub całkowicie na maxa,uratowałem radę nawet,i teraz mam pytanie...Czy nawet jeżeli grałem jako dobry to będę miał te blizny na twarzy? Zauważyłem że oczy mam błękitne ale mam blizny xD Nie wiem czy to jakiś błąd czy to tak ma być.Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować