Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2013 o 21:30, Odin123 napisał:

Mam pytanie. Czy grając panią komandor, można być z Jack? Przechodzę chyba już 10 raz,
ale tym razem właśnie żeńską postacią, i zaczęło mnie to zastanawiać.


Jack jest tylko dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może problem z save''ami po instalacji DLC? Grałem kilkanaście godzin w ME2 i dopiero wczoraj sprawdziłem, że za darmo można pobrać kilka DLC. Pobrałem więc je (te wypisane w FAQ) i rozpocząłem misję Zaeed''a. Wszystko było w porządku, ale gdy dzisiaj chciałem powrócić do gry nie mogę odpalić żadnego save''a - są one widoczne w spisie, ale po kliknięciu "wczytaj" kompletnie nic się nie dzieje. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 12:44, Kirabaxior napisał:

Które DLCki warto kupić, a które lepiej sobie odpuścić? Wracam do gry i chciałbym zacząć DLC, bo w ogóle nie ruszyłem.

Przede wszystkim warto zagrać w Arrival i Lair of the Shadow Broker oprócz tego dość ciekawe są też Kasumi - Stolen Memory i Overlord. Wszystkie dodatkowe pakiety broni i alternatywnych wyglądów możesz sobie odpuścić bo fabularnie nie wnoszą absolutnie nic i są najzwyczajniej sposobem na wyciąganie kasy od klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasumi przypadkiem nie mam z Cerberus keya?
W każdym razie dzięki wielkie, dzisiaj kupię. A do trójki jakie DLC polecasz? Tak od razu spytam, by po tematach nie latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 13:13, Kirabaxior napisał:

Kasumi przypadkiem nie mam z Cerberus keya?
W każdym razie dzięki wielkie, dzisiaj kupię. A do trójki jakie DLC polecasz? Tak od
razu spytam, by po tematach nie latać.


Z Cerberus keya jest Zaeed.

Do trójki - musowo Extended Cut i Leviathan (zakończenie będzie bardziej strawne), Cytadela też niczego sobie (chociaż sporo tam humoru, co niekoniecznie pasuje, ale to moja opinia). From Ashes jeśli chcesz mieć dodatkowego członka ekipy, Omegę tylko jeśli lubisz Arię (trochę bugów i słaba fabularnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 13:17, NeroNarmeril napisał:

Do trójki - musowo Extended Cut i Leviathan (zakończenie będzie bardziej strawne),

EC zrobione.

Dnia 11.09.2013 o 13:17, NeroNarmeril napisał:

Cytadela
też niczego sobie (chociaż sporo tam humoru, co niekoniecznie pasuje, ale to moja opinia).
From Ashes jeśli chcesz mieć dodatkowego członka ekipy, Omegę tylko jeśli lubisz Arię
(trochę bugów i słaba fabularnie).

Chodzi mi o konkretny wybór dobrych DLC, o Omedze słyszałem że nie zgorsza, a Leviathan to zadanie dla tego żniwiarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 13:19, Kirabaxior napisał:

Chodzi mi o konkretny wybór dobrych DLC, o Omedze słyszałem że nie zgorsza, a Leviathan
to zadanie dla tego żniwiarza?


Jakiego Żniwiarza? Też się nadziałeś na ten trolling, który swego czasu krążył po forach? :>

W sumie każde dlc do trójki jest dobre (chociaż Omega wyraźnie odstaje jakością na minus), reszta to pierdółki pokroju dodatkowe zbroje i bronie oraz dlc do multiplayera (chociaż te są za friko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty, nie tyle co się naciąłem co kumpel mi kiedyś opowiadał, kiedy już ME3 mi się znudziło i potem nie śledziłem tematu :D Najpierw dwójką się zajmę, bo mnie naszło na jakieś kosmiczne RPG :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że te DLCki z Polską Wersją nie działają? W FAQ czytam, że trzeba zmieniać język na angielski. To pewnie kupię dopiero po przejciu gry(chcę dubbing, jest niezły), chyba, że od tamtej pory wprowadzili już możliwość instalacji na polskim jezyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz i instalujesz po angielsku. Ściągasz spolszczenia, instalujesz i wszystko ładnie śmiga jak powinno. Dubbingu jednak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie ktos warto zaczynac grac w druga czesc, jesli nie gralo sie w pierwsza? Tzn troche tam pogralem ale gra mnie do siebie nie przekonala, a ze mnie naszlo na jakas kosmiczna gre to postanowilem sprobowac drugiej czesc, tylko czy jest sens?
A jesli jest to grac w czysta gre czy ladowac jakies dlc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnij ten temat kilka stron wstecz, "niedawno" była dyskusja o DLC.
Jak najbardziej warto grać w ME2 bez uprzedniego ukończenia jedynki. Jeśli masz duże parcie na kontynuację, to zawsze możesz wygenerować zapis gry do importu z internetu.
Jest kilka wątków których możesz nie zrozumieć aż do dalszego rozwinięcia, ale jeśli liznąłeś trochę jedynki to główny wątek fabularny powinieneś złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 23:43, TigerXP napisał:

Powie ktos warto zaczynac grac w druga czesc, jesli nie gralo sie w pierwsza?


Jak zaczniesz od razu od dwójki, to kilku fajnych postaci nie spotkasz i wybory będziesz miał domyślne (czyli z gatunku tych złych).

Zawsze możesz poszukać odpowiedniego sejwa albo go wyedytować w edytorze sejwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem paczkę mass effect + mass effect 2 deluxe na steamie. czy żeby pobrać bonusy do dwójki deluxe (soundtrack, art book etc.) musze zainstalować i zrobić to przez origin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 21:08, Maurycy_69 napisał:

kupiłem paczkę mass effect + mass effect 2 deluxe na steamie. czy żeby pobrać bonusy
do dwójki deluxe (soundtrack, art book etc.) musze zainstalować i zrobić to przez origin?

zainstalowałem origin i nie ma tam opcji pobrania bonusów.. więc gdzie je mogę pobrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować