Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2015 o 18:06, Andrzej15 napisał:

Czy coś się zmieniło w kwestii dodatków Lair of the Shadow Broker oraz Arrival - czy
można je kupić na Originie, który ma język polski?

Pytam, bo kupiłem sobie Mass Effecta 2 i widzę na liście DLC owe tytuły. Z opisu wynika
tylko, że owe dodatki nie zostały przetłumaczone na język polski, nic nie pisze o braku
możliwości zakupu.

Takie drugie pytanie:
Czy "wymuszona" instalacja(w przypadku, gdy zakup nie będzie możliwy) tych tytułów, nie
powoduje później blokady konta czy coś?

Te dodatki możesz kupić jedynie za punkty biowere... nieziemsko drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 08:04, jakubcjusz napisał:

Witam

Mam pytanko - czy wersja Steamowa albo Originowa Mass Effect 2 zawiera pełne spolszczenie
(dubbing)?

Dzięki i pozdrawiam

Z tego co pamiętam mój brat kupował na Originie i była pełna polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 10:09, akwyx napisał:

Z tego co pamiętam mój brat kupował na Originie i była pełna polska wersja.


Ok, dzięki. A ktoś wie jak wygląda wersja na Steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jakie są szanse, że ktoś mi tu odpisze, ale zaryzykuje ;)
Od jakiegoś czasu gram w ME2, przerzuciłem savy z 1, zrobiłem trochę początkowych misji związanych ze zbieraniem towarzyszy, mam już 6, a teraz muszę odszukać kolejnych 3 bodajże. I tu mam pytanie. Co zrobić, aby dany członek drużyny stał się lojalny? Jakoś z czasem to samo przyjdzie, po tym jak będę z nimi rozmawiał i zabierał ich ze sobą, czy trzeba zrobić coś specjalnego? Lekko mi to przeszkadza, bo nie dość, że w stosunku do pierwszej części gry uproszczono system umiejętności, to przez ten brak lojalności mam jedną zdolność u każdego zablokowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy członek ekipy ma swoją misję lojalnościową, odblokowują się one wraz z postępami w fabule. Nie martw się, raczej nie przegapisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2016 o 17:30, Wszystkozajete napisał:

/ cięcie


Jeśli dobrze pamiętam, to w dwójce trzeba mieć daną postać zabraną na misję, jak również wykonywać ich misje specjalne. Przede wszystkim musisz z nimi rozmawiać na pokładzie "Normandii". Jeśli jesteś w połowie gry nie wiem, czy to przejdzie.
Żeby było trudniej, trzeba się trochę nagimnastykować, aby wszyscy przeżyli ostatnią misję, bo to wymaga wysokiej lojalności i pełnego upgradu statku, co wiąże się z lojalnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie dostałem misje osobiste od dwóch członków załogi. Na te misje ogólne związane z fabułą zabieram różnych towarzyszy, a na pokładzie Normandii staram się regularnie rozmawiać z każdym, więc tu nie powinno być problemu. Jak wspomniałem teraz mam za zadanie zwerbować kolejnych 3 członków zespołu, a ostatnio ukończyłem misję na planecie Horyzont - nie wiedziałem, że to już mniej więcej połowa gry, myślałem że kompletowanie drużyny to dopiero taki wstępniak do późniejszego rozwoju fabuły...Ogólnie dla mnie gra mocno zubożona w porównaniu z jedynką, kilku rzeczy mi brakuje, kilka rozwiązań mnie irytuje, ale ogólnie jest ok. Liczę że chociaż fabularnie gra skopie mi tyłek, bo te wysokie oceny chyba nie wzięły się znikąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować