Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Trochę teraz nie na temat.
Czy wy też uważacie , że ta opcja z zaproszeniem wybranki na górę do kajuty kapitańskiej jest beznadziejna?
Dwie marne animacje i nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 14:57, Bongo777 napisał:

A tak przy okacji pytanie do tych co ukończyli ME2:
Zakończenie naprawde jest gorsze od ME1( mniej efektowne i logiczne?) czy tylko malkontenci
tak uważają?

Zakończenie jest świetne ,a ostatni filmik ukazuje trochę czego można się spodziewać w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2010 o 15:00, R3clus3 napisał:

Zakończenie jest świetne ,a ostatni filmik ukazuje trochę czego można się spodziewać
w trójce.

No chociaż jedna opinia pozytywna na ten temat ,
dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli pod pojęciem "zakończenie". Chodzi o część gameplayową czy fabularną? To prawda, ostatni boss jest nieco prosty (lecz niebanalny, świetnie się prezentuje), jednak filmiki i zaskakująca fabuła miażdżą
Zdecydowanie bardziej podobała mi się końcówka dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 14:57, Bongo777 napisał:

A tak przy okacji pytanie do tych co ukończyli ME2:
Zakończenie naprawde jest gorsze od ME1( mniej efektowne i logiczne?) czy tylko malkontenci
tak uważają?


Powiem Ci, że nie wiem czemu mówią, że końcówka jest zła. Mnie się podobała i wręcz ma większy rozmach niż w ME1. I trochę bardziej gra na emocjach:)
Natomiast ostatnie ujęcie w końcowego filmiku spowodowało u mnie reakcję: O F$%#K!
Więc się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 15:07, Phobos_s napisał:

> A tak przy okacji pytanie do tych co ukończyli ME2:
> Zakończenie naprawde jest gorsze od ME1( mniej efektowne i logiczne?) czy tylko
malkontenci
> tak uważają?

Powiem Ci, że nie wiem czemu mówią, że końcówka jest zła. Mnie się podobała i wręcz ma
większy rozmach niż w ME1. I trochę bardziej gra na emocjach:)
Natomiast ostatnie ujęcie w końcowego filmiku spowodowało u mnie reakcję: O F$%#K!
Więc się nie martw :)

Dzieki teraz jestem spokojny o losy wszechswiata, heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 14:46, Phobos_s napisał:

W samej ME2 nie.
Ale nie wiadomo co będzie w ME3. Chodzi plotka, że tam konsekwencje mają nie być zbyt
przyjemne.


No toś mnie zmartwił. Osobiście podoba mi się pani psycholog na nowej Normandi i na razie na żadnych filmikach itd nie widziałem ładniejszej twarzy. No, ale coż, dochowam wierności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 09:09, Phobos_s napisał:

> Nowy Armor nawet nawet, strzelbę trzeba będzie zabrać na testy polowe :)

Chyba najlepszy z tych DLCowych pancerzy :)
Natomiast ze strzelb nie korzystam:) Jedynie snajperki i karabiny szturmowe :) Mogliby
jakąś fajną snajperkę w DLCku wypuścić :)


IMO pancerz jeden z gorszych(całkiem podobny do Inferno armor), a strzelba gorsza od krogańskiej więc nie ma sensu jej nosić (a przynajmniej na szturmowcu bo z krogańską jeden strzał i zabija) :P
Co do snajperki jest(jak nie pomyliła mi nazwa, ale snajperka jest 100%) - Karabin snajperski M-29 "Siekacz" (ang. Incisor Rifle) można go było dostać kupując wersje elektroniczną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 15:30, VertexPio napisał:

IMO pancerz jeden z gorszych(całkiem podobny do Inferno armor), a strzelba gorsza od
krogańskiej więc nie ma sensu jej nosić (a przynajmniej na szturmowcu bo z krogańską
jeden strzał i zabija) :P
Co do snajperki jest(jak nie pomyliła mi nazwa, ale snajperka jest 100%) - Karabin snajperski
M-29 "Siekacz" (ang. Incisor Rifle) można go było dostać kupując wersje elektroniczną
:P


Świetnie, dzięki :P To sobie teraz mogę czekać do usr... śmierci na fajną snajperkę w DLC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o save''a : kobieta, przeszłość nieważna, ale będzie renegatka, szpieg (sniper), na statku zbieraczy zabrana Wdowa, lvl nieważny. Chodzi mi o postać, która przeszła ME2, i można ją zaimportować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 17:27, MikeL1404 napisał:

Proszę o save''a : kobieta, przeszłość nieważna, ale będzie renegatka, szpieg (sniper),
na statku zbieraczy zabrana Wdowa, lvl nieważny. Chodzi mi o postać, która przeszła ME2,
i można ją zaimportować.


Jak jesteś w stanie poczekać kilka godzin to Ci podeślę bo dokładnie taką gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 15:53, Puszkin napisał:

podeślij faceta :) wielkie dzięki

ps. wrex może żyje ?


Dostałeś? Posłełem jakoś o 17:15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do snajperki z DLC - podobnież shit. Chyba że lubisz mieć większy magazynek kosztem zmniejszenia siły ognia. Snajperka wg. mnie powinna być celną armatą tj. zadawać ogromne obrażenia ze średniego lub długiego dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy pszycisk (domyslnie) F zeby opuscic planete jest zbugowany? Bo ja dalem w rozmowie ze chce sie jeszcze rozejrzec, po czym nie moge opuscic pomieszczenia i pisze nacisnij i przytrzymaj ''F'' aby opuscic planete, jakos nic to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:22, Gosu napisał:

Mam takie pytanie, czy pszycisk (domyslnie) F zeby opuscic planete jest zbugowany? Bo
ja dalem w rozmowie ze chce sie jeszcze rozejrzec, po czym nie moge opuscic pomieszczenia
i pisze nacisnij i przytrzymaj ''F'' aby opuscic planete, jakos nic to nie daje.


Wali się w niektórych misjach np. w misji lojalnościowej Mordina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:56, Fang napisał:

Wali się w niektórych misjach np. w misji lojalnościowej Mordina.


Wlasnie tam utknalem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te jednostrzałowe armaty są niezwykle przydatne w misjach z wytrzymałymi i niebezpiecznymi przeciwnikami podczas gdy snajperki z większym magazynkiem takie jak Żmija lepiej się spisują gdy masz przeciwko sobie dużą ilość słabszych przeciwników. Powody są dwa - po pierwsze z "wielostrzałowej" snajperki możesz prowadzić ogień bez konieczności przeładowywania (które powoduje że na chwilę tracisz widok przez lunetę przez co o każdym strzale musisz na nowo szukać następnego celu zamiast po prostu przerzucać się z jednego na drugi) a po drugie (i ważniejsze) starczy Ci na tych nobków amunicji podczas gdy przy tych armatach zaliczysz kilka spektakularnych overkilli po czym będziesz się musiał przełączyć na inną broń i walczyć na średnim lub krótkim dystansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 20:08, Gosu napisał:

> Wali się w niektórych misjach np. w misji lojalnościowej Mordina.

Wlasnie tam utknalem ;D

Ja prawie nigdy nie używałem F, zwykle wychodziłem przez drzwi. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować