Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2010 o 16:17, Arczir2d2 napisał:

1. Jak zdobywać zaufanie członków drużyny? czytałem że zlecają nam misje. Ale w którym
momencie? czy jest to w określonym momęcie gry, czy trzeba z nimi rozmawiać?


W pewnym momencie dostaniesz info że ktoś z drużyny chce z tobą pogadać. Idziesz i dostajesz misję.

Dnia 13.02.2010 o 16:17, Arczir2d2 napisał:

2. Czy po zainstalowaniu DLC muszę zacząć grę od nowa czy mogę kontynuować? i gdzie znajdę
Zaeeda?


Nie musisz. Zaeeda jest na Omedze zaraz przy wejściu na Normandię

Dnia 13.02.2010 o 16:17, Arczir2d2 napisał:

aha... byłbym zapomniał... gdzie na Normandi jest Jack ( dopiero co ukończyłem misjie
w której dołączyła do mnie )


Jack jest w maszynowni na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie trzeba się wysilać, żeby dostać te misje, ale z tego co wiem pojawiają się dopiero po wykonaniu Horizon. Dostaniesz wpis w dzienniku, a Kelly poinformuje Cię, że któryś z członków załogi chce z Tobą rozmawiać.
2. Możesz kontynuować grę. Zaeeda znajdziesz na Omedze, nie sposób go przegapić.
A co do Jack to jest ona w maszynowni. Musisz zejść schodami pod pokład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 16:21, mati285 napisał:

1. Nie trzeba się wysilać, żeby dostać te misje, ale z tego co wiem pojawiają się dopiero
po wykonaniu Horizon. Dostaniesz wpis w dzienniku, a Kelly poinformuje Cię, że któryś
z członków załogi chce z Tobą rozmawiać.
2. Możesz kontynuować grę. Zaeeda znajdziesz na Omedze, nie sposób go przegapić.
A co do Jack to jest ona w maszynowni. Musisz zejść schodami pod pokład.


dzięki :)

faktycznie wysilać się nie trzeba, na razie przyjąłem misje od Mirandy i Jackoba.
A co z resztą? Garrus na razie nie chce rozmawiać, Jack też nic, a doktorek ( Mordrin, dobrze piszę? ) tylko powiedział mi o kroganach i pladze że pracował nad tym.

No i jeszcze czy wybudzenie Grunt''a wcześniej bądź później coś zmienia?

A co ze zbroją Cerberus? pobrałem DLC zainstalowałem, miałem w komputerze wpis o pancerzu że dostałem go ale nigdzie go nie ma. Sprawdzałem w kajucie kapitana ale tam mam tylko to co odkryłem w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze są jakieś ukryte przedmioty/misje/easter eggi oprócz kabinu gethów dostępnego tylko wtedy, gdy robimy misję werbunkową Tali na twardzielu albo na szaleńcu oraz wizji z przekaźnika protean?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:40, Jave napisał:

Czy w grze są jakieś ukryte przedmioty/misje/easter eggi oprócz kabinu gethów dostępnego
tylko wtedy, gdy robimy misję werbunkową Tali na twardzielu albo na szaleńcu oraz wizji
z przekaźnika protean?


Easter Egg-i:

Legion tańczący robota jak będziesz przy nim długo stał i czasem jak jesteś koło Jokera słychać wzdychanie kobiety i Joker wyłączając kompa mówi coś w stylu że nie mieliśmy tego usłyszeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 19:40, Jave napisał:

Czy w grze są jakieś ukryte przedmioty/misje/easter eggi oprócz kabinu gethów dostępnego
tylko wtedy, gdy robimy misję werbunkową Tali na twardzielu albo na szaleńcu


???
O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 20:44, I_am_S napisał:

O co chodzi?

Pytasz o karabin? No broń z jedynki jest do znalezienia w dwójce - w pomieszczeniu,

Spoiler

w którym przebywa Tali na planecie Haestrom

. Tylko, gdy grasz na dwóch najwyższych poziomach trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz mi ktoś powie, że na insanity adept jest beznadziejny. Sam podobnie grałem, tylko nie używałem singularity.
Uwaga spoilery!!! Ostatnia misja ;]





i build jakiego gościu użył:
Heavy Warp
Heavy Throw
Heavy Singularity
1pt Pull
Nemesis
Heavy Barrier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpis w dzienniku jako misja dodatkowa:

"Cytadela: znaleziono podrobione dokumenty: oddaj je komus komu sie przydadza" (zdobyte podczas ataku na kryjowke Harkina)

komu mam je oddac ? Bo w sumie zostal mi juz tylko skok przez przekaznik i wlasnie to zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zostawiłeś jeszcze jedno zadanie.

Spoiler

Odszukaj w Cytadeli (przed schodami wiodącymi na 26 poziom) asari - Kalarę Tomi. Z nią i questem, jaki od niej otrzymasz związane są owe fałszywe dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się wam może coś takiego że mimo lojalności grunta nie mogę mu rozwinąć umiejętności umocnienie bo mi podaje że postać jest nie lojalna ???? Co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znany błąd. Prawdopodobnie wykonałeś misję lojalnościową grunta przed misją z wystrzelaniem Pyjaków z działka, która dostajesz od handlarza na Tuchance. To najczęstsza przyczyna, ale zdarza się, że skill blokuje się z innych powodów, ale jest to związane z misją z Pyjakami (czasem także gdy wykonasz ją poprawnie, czyli wcześniej, albo gdy wykonasz ją podczas tej samej wizyty na planecie, a nie np. odlecisz i przylecisz z powrotem).
Nie ma na to rozwiązania na teraz, poza wczytaniem zapisu. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 23:01, Lucas01 napisał:

Głupota niezła. Mam nadzieję że jakiś patch wydadzą. Bo jest trochę do poprawienia w
tej grze.

Najbardziej bolesny błąd jaki mnie spotkał to przy 2 przechodzeniu gry komp mi się zaciął w pułapce zbieraczy, czego skutkiem było zresetowanie wszystkich achivementów, nawet na koncie cerberusa i wykasowanie wszystkich możliwych umiejętności dodatkowych. Co najgorsze zawsze wywala mi w tym miejscu, całe szczęście taki reset zdarzył mi się tylko raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym co zrobiłem po zainstalowaniu ME 2 było oczywiście ustawienie angielskich głosów z polskimi tekstami. Dzisiaj postanowiłem zobaczyć jak wypadł polski dubbing... Brr. Nikomu nie radzę ryzykować. Całkowicie spartolono robotę, głosy zostały dobrane całkowicie przypadkowo, obcy mówią identycznie jak ludzie (gdzie ten charakterystyczny "pomruk" Turian? :/ )

Masakra jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 00:49, Mercuror napisał:

Pierwszym co zrobiłem po zainstalowaniu ME 2 było oczywiście ustawienie angielskich głosów
z polskimi tekstami. Dzisiaj postanowiłem zobaczyć jak wypadł polski dubbing... Brr.
Nikomu nie radzę ryzykować. Całkowicie spartolono robotę, głosy zostały dobrane całkowicie
przypadkowo, obcy mówią identycznie jak ludzie (gdzie ten charakterystyczny "pomruk"
Turian? :/ )

Masakra jednym słowem.


Mi polski dub się podobał. Był jak w jedynce. Słabe i mocne strony, ale tych mocnych było zdecydowanie więcej. Moim zdaniem każdy powinien sam ocenić jakość aktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować