Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2010 o 22:59, Some_kind_of_Devil napisał:

Tylko jeśli użyłem singularity na nim. Tzn teoretycznie jak przeciwnik ma zbroję/tarcze/barierę
to na niego nie działa, ale jak mu siądzie tuż nad głową to go zablokuje na czas działania
;]

Jak tylko w takich przypadkach, to może się skuszę i przejdę jeszcze raz.
BTW, dopiero teraz zauważyłem, co masz w podpisie. Jak nie przeszkadza ci ktoś niedoświadczony w multi, to chętnie zagram w SC:CT:) Tylko podaj jakiś kontakt, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 23:08, Splinter_Cell1 napisał:

Jak tylko w takich przypadkach, to może się skuszę i przejdę jeszcze raz.
BTW, dopiero teraz zauważyłem, co masz w podpisie. Jak nie przeszkadza ci ktoś niedoświadczony
w multi, to chętnie zagram w SC:CT:) Tylko podaj jakiś kontakt, czy coś).

Większych problemów nie uświadczyłem (w zasadzie to nie jest problem). Najwyżej zainstaluj patcha i tyle.
A to co się trafiło Terrorite to błąd, na który poziom trudności nie powinien mieć wpływu ;]

michalgw@gmail.com
wyślij mi nr gg na majla to się zgadamy, ale jak co to czas na granie będę mieć dopiero w najbliższy piątek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nice! :)
Ciekawe czy po zdobyciu tej zabawki będzie można używać jej też w innych misjach czy też stracimy ją po tej do której została stworzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 23:45, Karharot napisał:

Nice! :)
Ciekawe czy po zdobyciu tej zabawki będzie można używać jej też w innych misjach czy
też stracimy ją po tej do której została stworzona.


Wydaje mi się ,ze będzie ten pojazd dostępny tylko w tych misjach zrobionych specjalnie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahem, znowu gethy? No, trudno, niech bedzie, ale patrzac na cel misji to takie search and destroy. Czyzby znowu wiecej action a mniej RPG? Nie przekonal mnie ten trailer niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie po tym filmiku to nic ciekawego. Jakaś zręcznościówka normalnie wyszła. Mm nadzieję że będzie o wiele lepiej bo teraz to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 07:12, Lucas01 napisał:

W sumie po tym filmiku to nic ciekawego. Jakaś zręcznościówka normalnie wyszła. Mm nadzieję że będzie o wiele lepiej bo teraz to ......

Filmik miał zaprezentować jak wygląda używanie dodanego w DLC pojazdu, nic dziwnego więc że nie ma w nim nic poza kierowaniem i walką przy jego użyciu. W pakiecie powinien być też porządny quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 07:19, Karharot napisał:

Filmik miał zaprezentować jak wygląda używanie dodanego w DLC pojazdu, nic dziwnego więc
że nie ma w nim nic poza kierowaniem i walką przy jego użyciu. W pakiecie powinien być
też porządny quest.


Z tego co pamiętam to nawet kilka questów.
Chyba 5 czy coś takiego.
A walka w Hammerheadzie nie jest inna niż w ME1 w Mako. Też strzelanie z działka i unikanie pocisków :)
Ja tam czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 08:49, Pupu2 napisał:

Illusive Man to człowiek iluzja czy iluzjonista?


Illusive znaczy iluzoryczny, złudny a nie iluzjonista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:10, Terrorite napisał:

I umiera. Naprawdę. I na zawsze. Jeśli
dokonasz takiego wyboru, Shepard nie powróci już w Mass Effect 3!


Odrobinę mi ulżyło, bo drugie "cudowne zmartwywstanie" to już by była przesada, nawet jak dla mnie.
Ci, którzy się nie przyłożyli, dostaną w trójce nową postać, z własną historią i Sheparda będą sobie mogli powspominać. Coś na zasadzie ; wiesz, jesteś niezły ale nieodżałowanej pamięci Shepard to dopiero był ktoś ... Radzę posiedzieć nad doskonałym save`em ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 08:54, Pupu2 napisał:

Sterowanie wygląda jak tymi pojazdami z Unreal 3. :P


Mass Effect jest na silniki Unreal Engine 3 więc to niedziwne :)

Karharot

Co do pojazdu nie stracimy go będzie stał w Normandii i będziemy mogli go podziwiać przez szybkę na czwartym piętrze. Stanie obok Kodiak-a może nawet udostępnią piąty poziom Normandii "Hangar"

Spoiler

to ten co walczyło się z Oculus-em

.

http://masseffect.wikia.com/wiki/Normandy_SR-2#Deck_5:_Hangar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 09:38, Fran napisał:

Odrobinę mi ulżyło, bo drugie "cudowne zmartwywstanie" to już by była przesada, nawet
jak dla mnie.
Ci, którzy się nie przyłożyli, dostaną w trójce nową postać, z własną historią i Sheparda
będą sobie mogli powspominać. Coś na zasadzie ; wiesz, jesteś niezły ale nieodżałowanej
pamięci Shepard to dopiero był ktoś ... Radzę posiedzieć nad doskonałym save`em ;D


Czytasz co tu się pisze? ;]
Ci, którzy zabili Shepa w ME2 nie będą po prostu mogli kontynuować historii w ME3. Dla nich przygoda kończy się w tym punkcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 09:42, Some_kind_of_Devil napisał:

Czytasz co tu się pisze? ;]
Ci, którzy zabili Shepa w ME2 nie będą po prostu mogli kontynuować historii w ME3. Dla
nich przygoda kończy się w tym punkcie ;]


Czytam ale, bez obrazy, nie chce mi się komentować teorii, które mijają się z logiką na jakieś dwa parsetki. Może trzymajmy się tego, co jak dotąd powiedzieli ludzie w BioWaru i módlmy się aby machneli trójke przed koncem świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 09:48, Fran napisał:

Czytam ale, bez obrazy, nie chce mi się komentować teorii, które mijają się z logiką
na jakieś dwa parsetki. Może trzymajmy się tego, co jak dotąd powiedzieli ludzie w BioWaru
i módlmy się aby machneli trójke przed koncem świata :D

I tego się trzymamy. Przecież BW oficjalnie potwierdziło, że nie przerzucisz save do ME3 z martwym Shepardem ;]

http://www.cdaction.pl/news-11087/zaraz-czy-to-ma-sens-w-mass-effect-3-byc-moze-nie-wykorzystasz-sejwow-z-mass-effect-2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 09:49, Some_kind_of_Devil napisał:

I tego się trzymamy. Przecież BW oficjalnie potwierdziło, że nie przerzucisz save do
ME3 z martwym Shepardem ;]


Dokładnie. Aż specjalnie przewaliłem pół gram żeby znaleźć tego starego newsa:
http://www.gram.pl/news_8QvfGe67_O_tym_dlaczego_savey_z_Mass_Effect_2_moga_nie_dzialac_w_Mass_Effect_3.html

Że zacytuję Casey''a Hudsona:
"Martwy jest martwy. Mass Effect 3, podobnie jak reszta trylogii, to opowieść o Shepardzie. Jeżeli zabiliście go na końcu Mass Effect 2, to ten save nie zostanie przeniesiony do kolejnej części.

Oczywiście możecie grać w ME3 po tym, jak zginęliście w ME2. Jednak będziecie zmuszeni stworzyć nowego Sheparda. Okrutne? Tak. Misja samobójcza nie miała by sobie w tyle powagi, gdyby nie miała tak poważnych konsekwencji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować