Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2010 o 15:09, Kocur69 napisał:

Poprzednie pytania były tylko na poziomie podstawowym. Poziom średnio zaawansowany to:
4) Jaki jest ulubiony kolor Ash?

Nie lubię Ash, rasistowska idiotka z zamkniętym umysłem. A to co dobiła na Horyzoncie to już przesada, gdyby była w drużynie w ME2 za każdym razem bym jej kazał ginąć w bazie zbieraczy ;] (czort z osiągnięciem xD).
Chyba, że jakimś cudem wróciłby Kaidan o.O
Ten to już chodzące nieszczęście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 15:43, Kocur69 napisał:

> > Dla prawdziwych znawców:


W ktora noge Garrus postrzelil Harkina? :)

@Some_kind_of_Devil

A nawet nic nie mow o tych dwojgu przyglupow. Zakompleksiona pani sierzant i blogoslawiony porucznik ktory cierpi na implanty. Tak "amerykanskich" characterow nie powinno w ogole byc. Patos, duma, honor, chwała, pała... :/
Zawsze na Virmire zalowalem ze nie ma opcji, a zdychajcie oboje, ja spieprzam i +50 do renegade ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 15:43, Kocur69 napisał:

Zgadza się, pozostały cztery pytania.


Najpierw porozmawiajmy o nagrodzie ; mały, gustowny model Normandii, do postawienia na biurku byłby w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 16:38, Terrorite napisał:

A nawet nic nie mow o tych dwojgu przyglupow. Zakompleksiona pani sierzant i blogoslawiony
porucznik ktory cierpi na implanty. Tak "amerykanskich" characterow nie powinno w ogole
byc. Patos, duma, honor, chwała, pała... :/
Zawsze na Virmire zalowalem ze nie ma opcji, a zdychajcie oboje, ja spieprzam i +50 do
renegade ;D


http://www.cracked.com/funny-3872-bioware/

Carth, Alistair, Kaidan. BW ma wzór wg, którego tworzy postacie w swoich RPGach. Zwykle mi to nie przeszkadza, ale w wypadku Ash i Kaidana... wrrrrrrrrrr

20100309165206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiaki, znów potrzebuję Waszej pomocy :) Mam kod do pobrania ME2 z EA Store, ale za nic EADM nie chce mi go przyjąć. Nie działa ani jako kod aktywujący, ani jako kod promocyjny w koszyku. Dodam tylko, że kod ma postać XXxxxXxxx, gdzie X - cyfra, a x-litera, więc wygląda inaczej niż przykładowy kod aktywacyjny pokazywany przez EADM. Kod jest zły czy ja wpisuję go w złe miejsca? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fran

Ależ Komandorze Shepard, nagroda za takie błahostki?! No, ewentualnie mogą być wielkie podziękowania od Rady :)
Żeby nie trzymać wszystkich w niepewności:

Spoiler

1) Richard L. Jenkins, kapral.
2) Dr Manuel, Eden Prime (zachwyciła mnie ta "ciemń")
3) "Neema"
4) Nie ma w grze takiej informacji.
5) Już było.



@Terrorite

Spoiler

5 i pół) W "mojej" grze Garrus o ile pamiętam nie postrzelił Harkina. No, za dobry jestem dla tych złoczyńców.



Przy okazji: Nie ma jeszcze w sklepach internetowych modeli z ME? Dziwne...

Nie przesadzajcie, Ash nie jest taka zła - to znaczy tak do wyrzygania dobra. Chociaż
Spoiler

na Horyzoncie miałem ochotę walnąć jej za te teksty porządnego klapsa. Shepard też nie był tam lepszy - Grunt w czasie rozmowy patrzył na oboje tak, jakby miał ochotę użyć swojej strzelby (swoją drogą: broń ma DRM! To na pewno jest amerykańska gra).



@Magwisienka
Przykro mi, ale nie umiem pomóc, w życiu nic nie ściągałem z EA Store :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kod nie działa, napisz do pomocy technicznej EA, ja miałem tak kiedyś z Pinnacle Station i przysłali mi nowy klucz. Co do tego jak wygląda kod, pokazuje by wpisywać z myślnikami np: 2345-2345 itd ale wpisz bez, może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:01, Kocur69 napisał:

Spoiler

5 i pół) W "mojej" grze Garrus o ile pamiętam nie postrzelił Harkina. No, za dobry
jestem dla tych złoczyńców.


Yeah, napewno wyjechanie z banki i polamanie nosa jest "lepsze" od postrzalu. :D

>Nie przesadzajcie, Ash nie jest taka zła - to znaczy tak do wyrzygania dobra.
Dla mnie jest, no ale ja w klasyfikacji Some_Kind_of_Devil jestem Murderous Sociopath. W misji Zaeda raz tylko sie zmusilem zeby uratowac tych gamoni z rafinerii, tak samo jak w BDtS, i to jest moim zdaniem mniejsze zlo. Usmarzy sie 10 ale za to Balak nie zabije kolejnych 10000. A ze daja za to renegade points? Who cares? W MMO tez lubie zabijac wszystkich jak tylko mam okazje ;)

Modeli nie ma, pewnie czekaja na Hammerheada i wtedy beda w kazdym kinder-surprise i zestawie happy meal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:01, Kocur69 napisał:

Nie przesadzajcie, Ash nie jest taka zła - to znaczy tak do wyrzygania dobra. Chociaż

Spoiler

na Horyzoncie miałem ochotę walnąć jej za te teksty porządnego klapsa. Shepard też
nie był tam lepszy - Grunt w czasie rozmowy patrzył na oboje tak, jakby miał ochotę użyć
swojej strzelby (swoją drogą: broń ma DRM! To na pewno jest amerykańska gra).


Nie jest zła, jest głupia. Nie wiem czy w ME1 miałeś scenkę jak do Shepa przychodzi Liara z Ashley i każą mu się określić jak to z tym trójkątem jest, tam Ash zachowała się już totalnie jak buc ;]
W tym momencie pomyślałem sobie "nie no ku**a Shep, naprawdę taka przytrzymana panna wpadła Ci w oko? Tak myślałem" i do dziś pozostał wierny Liarze ;]
Pozwoliłem jej żyć na Vilmire tylko dlatego, że jej obecność jeszcze zdzierżę, kiedy jej na oczy nie widzę, a Kaidan to już od początku mnie w oczy mierził (tak jak Alistair - nie wiem skąd u BW zamiłowanie do tworzenia szlachetnych wojowników ciężko dotkniętych przez los. Carth był pierwszy, wypadł dobrze, ale już wystarczy).
Jako para startowa Miri i Jacob wypadają przy nich o niebo lepiej. Chociaż czarny brat ma beznadziejne skille, co za kretyn mu je układał? o.O

@Terrorite
Hy? Mojej klasyfikacji? Ja też w BDtS i misji Zaeeda poświęcałem tych mniej ważnych dobrych (jestem lepszy, nigdy tych w rafinerii nie ratowałem :D), żeby dorwać tych cholernie złych. Mam takie samo podejście pod tym względem. Garrusowi również pozwalam zrobić to co chce zrobić, bo takie ścierwo imo nie zasługuje na istnienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podwójny post.

Jak tak będę chodził i wyrywał chwasty, to niewiele postaci epizodycznych pozostanie... No i z kim wtedy pogadam w ME3? Z Udiną?! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:53, Kocur69 napisał:

Jak tak będę chodził i wyrywał chwasty, to niewiele postaci epizodycznych pozostanie...
No i z kim wtedy pogadam w ME3? Z Udiną?! :)))


Nie no, nie przesadzajmy z tym, w sumie to Kaidan/Ashley jest z jedynki i sa cukierkowaci, w dwojce tez moglbym sie przyczepic do paru postaci, np. Jack bo jest po prostu durna, ta cala jej upozowana agresja, machanie lapkami i ohjejpatrzciejakazuajestem mnie nie przekonuje. Wprawdzie to kalka Jack z Riddicka ale tam wtapiala sie w klimat a tu nie bardzo. Grunt mnie tez nie przekonuje bo to taki chlopiec ze sloika i daleko mu do Wrexa oraz Thane, bo albo sie jest morderca albo sie ma sumienie, zobaczcie co sie stalo z Leonem zawodowcem jak sie zaczal zbytnio zastanawiac i postapil po ludzku :D Jacob tez dla mnie jest jakis taki zbyt idealny jak na cerberusa. Natomiast Mirabelka, Samara, Garrus, Mordin no i przede wszystkim moj ulubiony Legion. Cyborg to cyborg, on nie ma wahan moralnych, jak osiagnie consensus to i Shepard zabije ;) A Tali to juz osobna historia, ona to takie duze dziecko zapatrzone w Shepard ale ma charakter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie
All new free ME2 DLC for Cerberus network members! Get your hands on a new Heavy weapon, the Arc Projector and electrify your enemies and those who stand with them. Get it now through the Cerberus Network.

BTW Kocur69 na pewno Neema?

Spoiler

"Nazwiska" pochodzą od statków, więc przed Normandią Tali była z innego okrętu. Na Neemie się urodziła. Tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 20:04, Mrozinnio napisał:

Dokładnie
All new free ME2 DLC for Cerberus network members! Get your hands on a new Heavy weapon,
the Arc Projector and electrify your enemies and those who stand with them. Get it now
through the Cerberus Network.

BTW Kocur69 na pewno Neema?

Spoiler

"Nazwiska" pochodzą od statków, więc przed Normandią Tali
była z innego okrętu. Na Neemie się urodziła. Tak mi się wydaje



Spoiler

Jeśli chodziłoby o miejsce urodzenia, to nikt nie mógłby pozbawić Tali tego przydomku, a już na pewno nie nazwałby jej "vas Normandy". Ale jak wszystko, co dotyczy quarian - chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:54, Lucas01 napisał:

Jest nowe dlc dodające broń.


Czyli ME2 nadal bylo zbyt trudne? :D Ale luz tylko nie rozumiem tylko po co tak przeladowywac gre. I tak nie zagram kolejny raz tylko po to zeby pstryknac kogos lightningiem. Poczekam na Hammerheada. Rozumiem idee podtrzymywania zainteresowania gra, ale litosci, nie w ten sposob, niebawem pewnie dostaniemy FLAK 37 jako ze brakuje nam supportu dalekiego zasiegu i yellow submarine. Niech lepiej przysiada cztery litery i rozpoczna prace nad jakims toolkitem i naprawde gra bedzie zyla dluzej niz przy cykaniu co chwila nowego ficzera do zabijania tych samych przeciwnikow.
Ale to jest tylko moje zdanie, nie musicie tego rozpowiadac ;) ©Joker©

@Kocur69 - Tali'Zorah nar Rayya later known as Tali'Zorah vas Neema, Rayya jest birthshipem Tali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 20:04, Mrozinnio napisał:



Tali''Zorah vas Neema nar Rayya, czyli Tali z rodziny Zorah pochodząca ze statku Rayya służąca na statku Neema. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miotacz błyskawic? Błyskawice, błyskawice... czy ja tego gdzieś nie widziałem? Czyżby w następnym DLC będzie duszenie na odległość, fajny hełm, pelerynka i chroniczna astma? "Jestem twoim ojcem, Shepard."

@Ragnos
Dzięki za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 20:23, Kocur69 napisał:

Miotacz błyskawic? Błyskawice, błyskawice... czy ja tego gdzieś nie widziałem? Czyżby
w następnym DLC będzie duszenie na odległość, fajny hełm, pelerynka i chroniczna astma?
"Jestem twoim ojcem, Shepard."


A gdzie latarka? Bez latarki to polowa przyjemnosci bedzie. Chyba ze jako bonus do Hammerheada dorzuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować