Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2010 o 23:32, cichy10 napisał:

Takie pytanko: da się zmienić klasę postaci importując save''a z ME2? Jakoś na taką opcję
nie trafiłem, a nie chciałbym ponownie grać soldierem, ani stracić leveli.

Bo NIE można zmienić klasy importując taką postać. Zmiana klasy jest możliwa tylko przy rozpoczynaniu nowej gry postacią importowaną z ME1 lub nowo tworzoną w ME2. NG+ daje tylko możliwość wyboru dodatkowego skilla. Tak więc - chcesz nową klasę, musisz stworzyć nowego bohatera, lub przenieść go z poprzedniczki, strata leveli jest nieunikniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 11:09, Siriondel napisał:

Bo NIE można zmienić klasy importując taką postać. Zmiana klasy jest możliwa tylko przy
rozpoczynaniu nowej gry postacią importowaną z ME1 lub nowo tworzoną w ME2. NG+ daje
tylko możliwość wyboru dodatkowego skilla. Tak więc - chcesz nową klasę, musisz stworzyć
nowego bohatera, lub przenieść go z poprzedniczki, strata leveli jest nieunikniona.


A ja jestem dziś nieprzytomny ;) Przeczytałem o imporcie ''do ME2'' a nie ''z ME2'' :)
Ale skuchę zaliczyłem :)

@cichy10
sorry, że Cię w prowadziłem w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 14:08, Cascad napisał:

ech ja się po 6ciu godzinach zorientowałem, że chciałbym być biotykiem :P i teraz żołnierzem
jakoś brnę ku końcowi...


Nie ma tego złego ;P Będziesz miał dodatkowy motywator żeby przejść kolejny raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba się udało. Właśnie rozmawiałem z Mirandą gdyż chcę nawiązać romans z nią i od teraz gdy cos ja sie pytam to mi nie odpowiada że jest zajeta tylko że musi pomysleć o naszej ostatniej rozmowie. To chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 23:41, Exelius napisał:

Jakiś czas temu ktoś postnął na social bioware nowy ME2 trailer... trochę długi, ale
epic !
Uwaga tona spoilerów !
http://www.youtube.com/watch?v=5rNYbNnaB00

Spoiler

Moment z Garrus''em najlepszy :))))


Epicki to on jest z powodu muzyki, reszta przesadzona. Chociaż koleś, który to robił ma potencjał na dobry PR. No i morda pani Shepard - fuuuu. Nie mam nic przeciwko kobiecym postaciom, ale ta wygląda jak wysuszona modelka z paryskich wybiegów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 23:41, Exelius napisał:

Jakiś czas temu ktoś postnął na social bioware nowy ME2 trailer... trochę długi, ale
epic !
Uwaga tona spoilerów !
http://www.youtube.com/watch?v=5rNYbNnaB00

Spoiler

Moment z Garrus''em najlepszy :))))



Całkiem fajny :) Muzyka faktycznie epic, tylko niestety jest trochę za głośna w porównaniu do głosów, które słabo słychać. Jedyny fragment który mi się nie podobał to ten z cofaniem taśmy, lekko przegięty :)
Ale ogólnie kawał dobrej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 23:52, Some_kind_of_Devil napisał:

No i morda pani Shepard

Fakt, już mógł dać ''gotową'' panią Shepard, ale pewnie do tego by musiał grę przejść kolejny raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 19:12, Longer napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=jP_d2lFz2kI
Ten trailer o wiele lepszy...spoilerów też jest dużo ale dla kogoś kto już przeszedł
grę nie stanowi to problemu. Trailer super;)

No i właśnie w tym problem, że z definicji trailer jest dla tych, którzy nie grali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 19:35, AlexW napisał:

Jakby dodali piosenkę Mordina na koniec - byłby perfekcyjny.


Jak Still Alive w Portalu... This was a triumph... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 16:59, Leos8 napisał:

/ciach/

No bardzo fajny, tak przeglądałem te fan trailers i wszystkie mają to coś w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2010 o 20:12, Some_kind_of_Devil napisał:

No i właśnie w tym problem, że z definicji trailer jest dla tych, którzy nie grali ;]


Racja, choć trzeba przyznać, że ciężko jest zrobić trailer bez spoilerów w przypadku ME2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje dwa ulubione fanowskie "trailerogameplaye" jak to ładnie określił xkarionx :)

http://www.youtube.com/watch?v=JZE1nSr-9Ek - Nie jest może jakiś wybitny ale chwila gdy Illusive Man mówi "Don''t turn your back on me Shepard, i''ve made you bla bla bla" Sprawia, że mam ciary ;)

S_K_O_D - Nikomu chyba się nie uda zrobić trailera ME2 bez spoilerów :D Wtedy będzie bez akcji, dramatyzmu i tej kochanej przez wszystkich epickości.

O a to odkryłem przed chwilą
http://www.youtube.com/watch?v=pJGkLKl2ACw

Koniec koniec z tym spamem trailerogameplayów z mojej strony ;)
PS. Wie ktoś może czy można punkty BioWare kupic smsem?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować