Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Oby tylko dlc łączące ''dwójkę'' z ''trójką'' nie nie kręciło się wokół historii "Jak Shepard stracił pozostałych po misji samobójczej przy życiu członków załogi, aby twórcy mogli wprowadzić plejadę nowych charakterystycznych postaci i dzięki temu nie musieli kombinować z rozwojem relacji, jakie nawiązały się w ME2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.virtualshackles.com/
(Mam nadzieję, że odpowiedni obrazek wskoczy...)

Co do idei samych DLC. Fajnie, że wychodzą, osobą którym spodobała się gra i uniwersum na pewno będzie miło zagrać raz jeszcze i poznać dodatkową fabułę(wprowadzając się niejako w klimat 3). Obecne DLC to niezwiązane z głównym wątkiem misje. Zobaczymy, ale mam nadzieję na rozsądną cenę i sporą porcję rozgrywki, po te wszystkie DLC pochłaniają więcej kasy niż sama gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 08:11, EverettMcGill napisał:

Czołem,

Czy ktoś wie, jak nazywa się utwór odtwarzany podczas misji na "martwym" (uhaha ;) )
Żniwiarzu? Chodzi mi o ten spokojny motyw, a nie podkład do walki.


Dobra, nie było pytania. Już sobie wyekstrahowałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 Soundtrack

1. The Illusive Man (2:23)
2. Humans Are Disappearing (2:00)
3. The Attack (5:13)
4. The Lazarus Project (1:10)
5. A Rude Awakening (1:39)
6. The Normandy Reborn (2:06)
7. Miranda (5:22)
8. Jacob (6:02)
9. Freedom''s Progress (5:41)
10. Thane (9:19)
11. Garrus (6:04)
12. An Unknown Enemy (2:41)
13. Samara (8:53)
14. Grunt (5:25)
15. Horizon (2:56)
16. Tali (5:57)
17. Mordin (6:27)
18. The Normandy Attacked (2:11)
19. Jack (6:28)
20. Legion (6:22)
21. Jump Drive (2:16)
22. Crash Landing (3:43)
23. The Collector Base (3:52)
24. The End Run (2:57)
25. Suicide Mission (4:45)
26. New Worlds (2:30)
27. Reflections (1:19)

Całość 115:43

Jakby jeszcze się ktoś pytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 10:12, Exelius napisał:

Jakby jeszcze się ktoś pytał :)


Z tym, że to nie są wszystkie utwory które występują w grze niestety :)
Jest bardzo dużo muzyki której na soundratcku po prostu nie ma, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 10:14, Phobos_s napisał:

> Jakby jeszcze się ktoś pytał :)

Z tym, że to nie są wszystkie utwory które występują w grze niestety :)
Jest bardzo dużo muzyki której na soundratcku po prostu nie ma, a szkoda.

To są czyste soundtracki, te o których mówisz to są np. trochę przerobione do misji (anomalii),
jeszcze do tego dochodzi muzyka z klubów, Kasumi i Normandy Crash Site

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 10:31, Exelius napisał:

To są czyste soundtracki, te o których mówisz to są np. trochę przerobione do misji (anomalii),
jeszcze do tego dochodzi muzyka z klubów, Kasumi i Normandy Crash Site


O DLC nie mówię, ale chodzi mi właśnie o muzykę czy z klubów czy z niektórych misji.
Tak samo było z soundtrackiem do ME1. On tez nie zawierał wszystkich utworów które pojawiały się w grze.

Swoją droga obu soundtracków słucham na przemian od jakichś trzech miesięcy non-stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 10:36, xkarionx napisał:

O właśnie a macie może gdzieś tą muzykę z klubów? Bo te utwory z Afterlife są bardzo
fajne.

http://www.youtube.com/watch?v=QIPWYF_G15M - lower
http://www.youtube.com/watch?v=NSnZs_9lTcQ - upper
http://www.youtube.com/watch?v=ATIFjrjXgNw - dark star
http://www.youtube.com/watch?v=TlFyTOfDtss - club eternity

nie które mają w opisie download link, a jak nie mają to trzeba po innych kanałach poszukać :)

Swojego czasu nawet miałem zapisanych wykonawców, ale chyba kartka mi się zapodziała :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack jeśli idzie o zwiększenie siły ognia, Miranda - jej moc bardzo szybko się regeneruje i pozwala na zadawanie sporych obrażeń celowi oraz trzy różne postacie (Grunt, Legion i chyba Jacob, ich moc specjalna jest niemal identyczna) jeśli idzie o zapewnienie ochrony. To jednak tylko moja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mi chodziło o to, że mogę przyjąć kogoś moc, po przejściu treningu, ale chyba sobie odpuszczę, jak będę miał dużo lojalnych osób, to mogę wygrać, a moim celem przy tym podejściu jest anihilacja drużyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 14:14, zerohunter napisał:

Hmm, mi chodziło o to, że mogę przyjąć kogoś moc, po przejściu treningu,

Mi też, to właśnie o tych mocach pisałem :) Każda postać ma swoją moc specjalną której (po jej odblokowaniu) może się nauczyć także Shepard. I nie warto czekać z jej wyborem bo raz wybraną zdolność możesz potem zmienić (nie tracąc wydanych na nią punktów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba z forumowiczów wykonała wszystkie misje lojalnościowe ale tak majstrowała przy wyborach w misji samobójczej że wszyscy zgineli. Jeśli cię to interesuje to poszukaj tego w poprzednich postach w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 14:14, zerohunter napisał:

Hmm, mi chodziło o to, że mogę przyjąć kogoś moc, po przejściu treningu, ale chyba sobie
odpuszczę, jak będę miał dużo lojalnych osób, to mogę wygrać, a moim celem przy tym podejściu
jest anihilacja drużyny:D

Zależy kim grasz kilka stron wcześniej pisałem jakie moce są najbardziej użyteczne.
Mówiąc krótko Reave, Warp ammo, Barriera.
Jak będziesz chciał to wyśle Ci na pm''a co do czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawdę bardzo indywidualny temat, styl Twojej gry określa moc, a czasem nawet klasa. Żołnierzem nie ma co brać jakiejś super wypaśnej mocy biotycznej z długim cooldownem, bo i tak cały gameplay dominuje Skok Adrenaliny, warto więc zaopatrzyć się w dodatkową amunicję specjalną, wspomniana przez Exeliusa Amunicja Odkształcająca jest chyba najlepszym wyborem w kontekście pozostałych możliwości żołnierza. Inne klasy mają zaś spory zestaw własnych mocy z krótkim czasem ładowania, który często pozwala się dobrze odnaleźć w rozgrywce, stworzyć własny styl oraz zdominować pole walki na swój sposób i dodatkowe moce ofensywne są też IMO niepotrzebne, tym bardziej, że masz tych towarzyszy z tymi mocami. Wtedy warto wziąć moc defensywną, Bariera, Ulepszona Tarcza Gethów, Umocnienie - dobry wybór dla klas o słabej obronie, choć nie za darmo - długaśny czas ładowania trzeba wziąć pod uwagę.
Uogólniając - amunicja lub ochrona wg mnie. I pamiętaj, że możesz tę moc zmienić w dowolnej chwili przez terminal w laboratorium na Normandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować