Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Nie chcę Cię martwić ale... podobno premiera nie będzie wcześniej niż w 2012... ;)
Ale końcem świata raczej się nie martwisz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem, iż będzie to przełom 2011 i 2012. Więc to rok, może 1.5. :)


PS. Kupiłem sobie art booka i jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że to jeszcze dość długo, dopiero co przecież zaldwie wykupili tą nazwę pod film. nie maja nawet fabuły. No i nawet nie wiadomo czy to będzie prawdziwy film z prawdziwymi aktorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 19:42, Leos8 napisał:

Nie chcę Cię martwić ale... podobno premiera nie będzie wcześniej niż w 2012... ;)
Ale końcem świata raczej się nie martwisz nie?

Premiera ME3 będzie max na końcu 2011 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2010 o 20:42, Exelius napisał:

Premiera ME3 będzie max na końcu 2011 roku.


Amen! :) A tak na serio - już nie mogę się doczekać. Nawet jeśli będzie patetycznie i ckliwie - człowiek przecież czasami czegoś takiego potrzebuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och. Kolejne dobre wieści dzisiaj ;) Dzięki.
No to poczekamy trochę (Znacznie) krócej.

darth_16 polecam Naruto ;) Jest patetycznie i ckliwie :) (Ale i tak to lubię nie mniej niż Bleach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 19:59, xkarionx napisał:

Mi sie wydaje że to jeszcze dość długo, dopiero co przecież zaldwie wykupili tą nazwę
pod film. nie maja nawet fabuły. No i nawet nie wiadomo czy to będzie prawdziwy film
z prawdziwymi aktorami.

Z Iwoną Strzechowską myślę, że mogą już prowadzić rozmowy :D Miło byłoby obejrzeć ją w tej produkcji.

20100526011144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 01:11, SwenG napisał:

Z Iwoną Strzechowską myślę, że mogą już prowadzić rozmowy :D Miło byłoby obejrzeć ją
w tej produkcji.


Jak zrobią z niej brunetkę to będzie 100% Mirandy w Mirandzie ;)
Choć z drugiej strony nie sądzę, żeby w historii która będzie przedstawiona w filmie były jakiekolwiek postaci z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 09:39, xkarionx napisał:

Gdyby blondynkę przefarbować na brunetkę to była by wtedy "sztuczna inteligensja"


inteli.. co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Media z grą. Powiedzcie mi czy są jakieś patche potrzebne czy można grać premierową wersją ?? I jak to jest z save''ami z jedynki ?? Bo mam kilka i będzie pokazywało w grze jaki jest dany save ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch nie jest konieczny ale 1.1 się przydaje :) Niewielki, polecam. Dodatkowo DLC - Kasumi, Zaeed to jedyne godne uwagi. Chyba, że kręcą Cię dodatkowe armory. Mi zawsze podobał się najbardziej modyfikowalny default.
Twój save ukaże Ci decyzje przez Ciebie podjęte na początku gry. Będziesz wiedział co zrobiłeś. O konsekwencjach - dowiesz się sam.

Spoiler

Nie napalaj się tylko na jakieś mega zmiany przez decyzje z 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:04, Leos8 napisał:

Patch nie jest konieczny ale 1.1 się przydaje :) Niewielki, polecam. Dodatkowo DLC -
Kasumi, Zaeed to jedyne godne uwagi. Chyba, że kręcą Cię dodatkowe armory. Mi zawsze
podobał się najbardziej modyfikowalny default.
Twój save ukaże Ci decyzje przez Ciebie podjęte na początku gry. Będziesz wiedział co
zrobiłeś. O konsekwencjach - dowiesz się sam.

Spoiler

Nie napalaj się tylko na jakieś mega
zmiany przez decyzje z 1.



A jak importować profil z ME ?? Mam cały folder z saveami i profilami i nie wiem gdzie go dać by gra go widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z menu startowego (jeszcze przed odpaleniem samej gry) wybierasz "Konfiguracja", następnie "Zapisy gry" i "Kopiuj zapisy gry z Mass Effect 1", tam wybierasz folder w którym masz save''y i tyle, dalej gra sama da sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:17, mati285 napisał:

Z menu startowego (jeszcze przed odpaleniem samej gry) wybierasz "Konfiguracja", następnie
"Zapisy gry" i "Kopiuj zapisy gry z Mass Effect 1", tam wybierasz folder w którym masz
save''y i tyle, dalej gra sama da sobie radę.


I jeszcze jedno :D Skąd brać tego patcha 1.1, co wygoogluje to mi wyskakuje 1.02 albo 1.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:19, Kerigun napisał:

I jeszcze jedno :D Skąd brać tego patcha 1.1

Znikąd, nie ma takiego patcha : D Koledze Leosowi pewnie chodziło właśnie o 1.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:31, mati285 napisał:

> I jeszcze jedno :D Skąd brać tego patcha 1.1
Znikąd, nie ma takiego patcha : D Koledze Leosowi pewnie chodziło właśnie o 1.01.


Trzeba przed tym patchem jakieś inne instalować ?? I czy są różne wersje jak PL czy ANG ?? Bo wiem że zaraz będę zgodnie z instrukcją w przypiętym poście zmieniał język mówiony na angielski z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:36, Kerigun napisał:

Trzeba przed tym patchem jakieś inne instalować ??

Nie
>I czy są różne wersje jak PL czy ANG

Dnia 28.05.2010 o 19:36, Kerigun napisał:

??

Patch jest taki sam dla obu wersji.
>Bo wiem że zaraz będę zgodnie z instrukcją w przypiętym poście zmieniał język mówiony

Dnia 28.05.2010 o 19:36, Kerigun napisał:

na angielski z polskimi napisami.

Koniecznie, bo angielski dubbing jest znakomity,tylko zrób to po zainstalowaniu patcha, bo w przeciwnym wypadku będziesz musiał powtarzać operację (gra zawsze po instalacji patcha czy DLC zmienia się z powrotem na polskie głosy, warto o tym pamiętać). Miłego grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:46, mati285 napisał:

> Trzeba przed tym patchem jakieś inne instalować ??
Nie
>I czy są różne wersje jak PL czy ANG
> ??
Patch jest taki sam dla obu wersji.
>Bo wiem że zaraz będę zgodnie z instrukcją w przypiętym poście zmieniał język mówiony

> na angielski z polskimi napisami.
Koniecznie, bo angielski dubbing jest znakomity,tylko zrób to po zainstalowaniu patcha,
bo w przeciwnym wypadku będziesz musiał powtarzać operację (gra zawsze po instalacji
patcha czy DLC zmienia się z powrotem na polskie głosy, warto o tym pamiętać). Miłego
grania :D

Aha. Bo zrobiłem przed patchem i nagle całe menu mi się angielskie zrobiło :D Przed patchem ale po zmianie głosów na angielski było menu po polsku :D Magia normalnie :D
EDIT:
Napisy w grze mam po angielsku. Robiłem zgodnie z instrukcją. Ktoś wie jak to naprawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować