Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Nice idea. Ciekawe czy wtedy przywróciliby stary system przegrzewania broni :) Bo termoklipy dopiero po ataku Gethów się pojawiły z tego co pamiętam.

Swoją drogą, chętnie zobaczyłbym - jeśli już jesteśmy przy retrospekcji - Skylliański Blitz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co do Skyllińskiego Blitzu to byłoby tp badzo ciekawe. W końcu dowiedzielibysmy się cos więcej o przeszłości Sheparda.

A co myslicie o tym newsie że ME3 na mieć o dużo więcej "humoru", mi to pasuje a Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 18:47, xkarionx napisał:

O co do Skyllińskiego Blitzu to byłoby tp badzo ciekawe. W końcu dowiedzielibysmy się
cos więcej o przeszłości Sheparda.

A co myslicie o tym newsie że ME3 na mieć o dużo więcej "humoru", mi to pasuje a Wam?

Przynajmniej wiemy, że zobaczymy na 100% Jokera i EDI w ME3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO wiekszości fanom bardzo spodobała się EDI i Joker, a przede wszyskim te ich docinki.Bo też one sie podobaja. Co do pierwszych informacji na temat ME3 to obstawiam sierpień-wrzesień ale napewno nie E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 11:37, zerohunter napisał:

Jak wejść do strefy dla vipów na Omedze?

Spoiler

Podczas misji dla Samary będziesz miał możliwość wejścia do strefy VIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 11:37, zerohunter napisał:

I gdzie kupię całe nowe armory?

W sensie, że kupić cały armor a nie tylko części? To niestety kupić się nie da można tylko ściągnąć jako DLC (np. Cerberus Armor, Collector''s Aromor, etc.).;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 11:37, zerohunter napisał:

I gdzie kupię całe nowe armory?


To jest dla mnie jedyny minus gry. Masz mało wyposażenia w porównaniu z ME1. Jeden pancerz (można dodatki zmieniać). 3 karabiny szturmowe, snajperki i strzelby. Nie ma tego ogromu co był w ME1. W ME2 rozwijasz bronie, ale w ME1 miałeś masę dodatków do nich. Jeśli chodzi o wyposażenie w ME2 to jest bieda. Ale co zrobić :D I tak gra jest bardzo fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy zna ktoś sposób jak dodać/pozamieniać moce postaciom? Bo np. taki Jacob skoro jest biotykiem/szturmowcem to wydaje mi się, że powinien mieć więcej mocy niż Przyciągniecię i

Spoiler

Bariera

. Także
Spoiler

Samara - wielka biotyczka, Egzekutorka

- a może sieknąć tylko 2/3 mocami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 15:34, Leos8 napisał:

Mam pytanie. Czy zna ktoś sposób jak dodać/pozamieniać moce postaciom? Bo np. taki Jacob
skoro jest biotykiem/szturmowcem to wydaje mi się, że powinien mieć więcej mocy niż Przyciągniecię
i

Spoiler

Bariera

. Także
Spoiler

Samara - wielka biotyczka, Egzekutorka

- a może
sieknąć tylko 2/3 mocami ;/

Musiałbyś poszukać jakiś modów na social bioware, ale wątpie, żeby taki był, a sam Jacob jest chyba najbardziej nie przydatną postacią w drużynie :)
Choć Bariera jest jedną z lepszych osłon.
Samara ma Reave, który na full power może zrobić miazge z wroga szczególnie jeśli jeszcze Shepard używa tej mocy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram drugi raz w ME2 i

Spoiler

przeszedłem właśnie misje na Horyzoncie. I nagle dotarło do mnie, że nie wiem w sumie po co Shepard tam poleciał. Chyba nie miał nadziei, że już tam powstrzyma Zbieraczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, mnie osobiście zagiąłeś tym pytaniem :P

Spoiler

Eeee... może poleciał tam dlatego, że kazał mu to zrobić Illusive Man? Może dlatego, że to była pierwsza szansa na złapanie Zbieraczy na gorącym uczynku podczas porywania kolonii i zdobycie większej ilości intela na ich temat?


Chłopie, Illusive Man mówi to wszystko podczas rozmowy tuż przed misją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 19:24, darth_16 napisał:

Mam pytanie. Gram drugi raz w ME2 i

Spoiler

przeszedłem właśnie misje na Horyzoncie. I nagle
dotarło do mnie, że nie wiem w sumie po co Shepard tam poleciał. Chyba nie miał nadziei,
że już tam powstrzyma Zbieraczy?


Spoiler

Shepard dostaje informacje od TIM''a, że następnym możliwym celem Collectorsów będzie Horizon, Shepard ma uratować kolonie i dowiedzieć się jak działają / dlaczego to robią.
Ostatecznie wychodzi na to, że Collectorsi dowiedzieli się, że jedna z osób powiązanych z Shepardem jest na Horizon temu akurat ta planeta stała się miejscem ataku.
Tu masz więcej info http://masseffect.wikia.com/wiki/Horizon_(mission)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj grę i dla pewności, żeby czegoś nie pochrzanić i nie stracić kodów wolę zapytać. CD-dey jest mi potrzebny do instalacji i nim rejestruję grę na BioWare Social Network, zgadza się? A kod do sieci Cerberus wpisuję według instrukcji z przypiętego posta? Daje on mi na dzień dzisiejszy jakieś bonusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 20:30, damlon napisał:

Dostałem dzisiaj grę i dla pewności, żeby czegoś nie pochrzanić i nie stracić kodów wolę
zapytać. CD-dey jest mi potrzebny do instalacji i nim rejestruję grę na BioWare Social
Network, zgadza się? A kod do sieci Cerberus wpisuję według instrukcji z przypiętego
posta? Daje on mi na dzień dzisiejszy jakieś bonusy?

Tak dokładnie.
Co do Cerberusa masz dostęp do wszystkich darmowych DLC, a jest ich trochę, w szczególności dla osoby, która dopiero zaczyna grę.
Możesz też skorzystać z płatnych DLC, które są warte swojej uwagi szczególnie Kasumi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest promocja na gram.pl ME2 można kupic za jedyne 80zł. Ja tam poczekam sobie z rok i kupie sobie ME2 w wersji ze wszystkimi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 11:46, xkarionx napisał:

Fajna jest promocja na gram.pl ME2 można kupic za jedyne 80zł. Ja tam poczekam sobie
z rok i kupie sobie ME2 w wersji ze wszystkimi dodatkami.

Nie żebym się czepiał, ale jeśli grałeś w ME2 i wszystkie jego DLC, to na co Ci drugi boxik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkie DLC na pewno nie grałem i nie zagram np. nigdy nie bede miał zboji inferno, podobnie z najnowszymi dodatkami do ubrań. A w ostatecznej że tak powiem FULL wersji bedę miał szansę zagrać w 100% gry i jej dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wejść na tą stronkę z darmowymi DLC. Pojawiła mi się jak wpisywałem ten kod cerbersua, a potem za nic nie mogę znaleźć tej strony :D Nie wiem, może jestem ślepy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować