Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2010 o 21:58, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi jak wejść na tą stronkę z darmowymi DLC. Pojawiła mi się jak wpisywałem ten kod cerbersua, a potem za nic nie mogę znaleźć tej strony :D Nie wiem, może jestem ślepy :D

http://social.bioware.com/user_entitlements.php

Menu w profilu na BioWare Social >> Profil >> Zarejestrowane promocje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 17:10, xkarionx napisał:

We wszystkie DLC na pewno nie grałem i nie zagram np. nigdy nie bede miał zboji inferno,
podobnie z najnowszymi dodatkami do ubrań. A w ostatecznej że tak powiem FULL wersji
bedę miał szansę zagrać w 100% gry i jej dodatków.

Przepraszam, ale zbyt bardo uogólniłem "wszystkie DLC" :)
Ale jeśli masz na myśli wszystkie dostępne dodatki to ja bym wolał jakąś osobną wersję, niż kupno kolejnego pudełka wolę moją EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 22:03, Marco_Polo napisał:

Menu w profilu na BioWare Social >> Profil >> Zarejestrowane promocje
gry


A co zawierają poszczególne dodatki ? Bo nie wszystkie kojarze

Zaeed - The Price of Revenge - to chyba nowy członek ekipy tak ??

Cerberus Weapon and Armor- dwa nowe przedmioty czy może więcej ?? Jaka ta broń ??

Normandy Crash Site - to tłumaczyć nie trzeba :D

Cerberus Arc Projector - ??

Firewalker Pack - ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 22:56, Kerigun napisał:

Cerberus Arc Projector - ??


Broń

Dnia 05.06.2010 o 22:56, Kerigun napisał:

Firewalker Pack - ??

Pojazd i parę misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 23:06, Marco_Polo napisał:

> > Firewalker Pack - ??
> Pojazd i parę misji.
Nędznych misji.

Jak dla mnie na razie żadne dlc nie było dobre. Wyciąganie kasy z graczy nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 23:10, Kerigun napisał:

A Cerberus Weapon and Armor, jaką broń dodaje ?? I rozbita normandia to fajna lokacja
?? Coś się dzieje czy tylko widoczki ??

Coś Ci powiem, ściągnij wszystkie darmowe dodatki to zobaczysz i się sam przekonasz.
O tej Normandii powinieneś wiedzieć mniej więcej jeśli grałeś w Mass Effecta 1 i po prologu w ME2
Ja od siebie mogę polecić z PŁATNYCH dodatków Kasumi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 23:10, Kerigun napisał:

A Cerberus Weapon and Armor, jaką broń dodaje ?? I rozbita normandia to fajna lokacja
?? Coś się dzieje czy tylko widoczki ??


Cerberus nic ciekawego ( nie kojarzę bo nie używałem). Normandia jedna wielka nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z tych darmowych DLC mają trochę MB i nie chce mi się ściągać :D Ale jako że zaraz będę przechodził ME2 ponownie tą samą postacią co ukończyłem ME2 to na jakieś się skusze dodatki. Nie wiem czy wszystkie ale się właśnie o nie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pobierz miejsce katastrofy Normandi, bo jest bradzo klimatyczne, i posiada dawne wspomnienia.Możesz pobrac też Zeada bo w koncu dostaniesz darmowego członka druzyny. Jak chcesz to możesz kupić DLC Kasumi gdyz ma bardzo osobliwą misje a dodatkowo zdobywsz nową broń i barek na Normandii, a no i nowy kostium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wadą dlc jest to że są bardzo krótkie. Kasumi czy Zead jak dla mnie nic ciekawego. Co do katastrofy normandi do mnie to nie przemawia. Wszystkie te dlc co były wydane spokojnie mogły być w podstawowej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba na tym polega rola DLC. Są krótkie i wydawane po premierze po to aby gra była przez jak najdłuższy czas "niesmiertelna", tym bardziej że ME2 nie posiada multiplayera, więc musi ratować się na inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 08:59, xkarionx napisał:

No ale chyba na tym polega rola DLC. Są krótkie i wydawane po premierze po to aby gra
była przez jak najdłuższy czas "niesmiertelna", tym bardziej że ME2 nie posiada multiplayera,
więc musi ratować się na inny sposób.


Już wolę żeby wydawali jakiś porządny dodatek a nie jakieś dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tak samo mysle. Mam juz serdecznie dość malutkich DLC które starczają na 1-2h. Powinni dać coś większego. Cos w co bedzie sie grało ponad przynajmniej 5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak DLC są za darmo to nie mam nic przeciwko. Zwłaszcza jak mi pozwalają cieszyć się grą dłużej o te kilka godzin. Jak narazie pobrałem prawie wszystkie dodatki :D Jestem w trakcie zassysania Zaeeda. 1-2 h więcej dzięki DLC to fajna sprawa, owszem chciałbym też zobaczyć jakiś dodatek co doda mi dużo więcej. Ale co zrobić, są narazie DLCki to cieszę się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że pisze dwa posty jeden pod sobą ale poprzedni juz nie moge edytować a mam rzecz nie cierpiącą zwłoki. jestem na misji werbowniczej Tali , grałem całą grę na poziomie trudności twardziel, nie zmieniłem go ani razu choć na chwile. Jestem w takim nieduzym bunkrzu w którym powinien być karabin pulsacyjny gethów ale nie moge go wziąć. Oto screen. Czy to ten karabin? Jak wam sie go udało wziąć? Proszę o szybką odpowiedz.

20100606102626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 10:33, xkarionx napisał:

Spoiler

Na samym koncu misji?




Spoiler

Prawie, jak ubijasz Wielkiego Brzydala to jak tylko wejdziesz do sali Tali to będzie leżał. Przynajmniej tak było u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować