Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2010 o 19:07, Net_com napisał:

Warto od początku uderzać na trudny poziom ?

A co ma być nie warto.;p Jeśli okazałoby się za trudne zawsze możesz zmienić ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:12, Revanchist napisał:

Spoiler

Chodzi mi o to, że motyw z lojalnością jest całkowicie źle zrealizowany. Postacie
nielojalne powinny tuż przed wyruszeniem na misję np. rezygnować z uczestnictwa w niej,
bo mają jakieś niedokończone sprawy. Praktycznie wszyscy to poczciwe gęby, więc strzału
w plecy od nich nie można się spodziewać, ale co ma do lojalności/nielojalności ginięcie
pod nieprzyjacielskim ostrzałem?


Rzeczywiście idiotyzm, ale już wybaczyłem to tej grze. Mass Effect musi coś w sobie mieć - w jedynce było dużo głupotek + takie sobie walki, a jednak bardzo mi się podobało. W dwójce walki dużo lepsze, ale głupotek jeszcze więcej - wybaczam to, dychę bym wystawił. Może to pudełko jest nasączone jakimiś... feromonami???

Dnia 10.07.2010 o 17:12, Revanchist napisał:

Spoiler

Natomiast inne elementy, jak np. różnice kwalifikacji i umiejętności potrzebnych do danego
fragmentu Samobójczej Misji są już zrealizowane prawidłowo.



Nie do końca.

Spoiler

Kiedy w misji samobójczej na początku posyłałem do wentylacji Legiona, a dowodzącego drugą drużyną Mordina, to Legion ginął, bo drzwi się zacinały. Kiedy posłałem jako dowódcę Garrusa, to drzwi się NIE ZACIĘŁY, tylko gładko zamknęły. A Legion przeżył. No nie mogę.



PS Jak ktoś chce się pozbyć Zaeeda, lub Mirandy/Jack:
Spoiler

na sam koniec każcie drużynie bronić drzwi, a ze sobą weźcie tych członków drużyny, których chcecie uśmiercić - muszą być tylko nielojalni, o ich śmierć nie musicie się martwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie zakupiłem sobie kolekcjonerke ME2 i mam nietypowy problem i pytanie...
Czy granie z uzyciem pliku No-DVD.exe ma jakiś wpływ na korzystanie z sieci cerberusa i kupowania DLC ?

Otóż padł mi napęd w kompie, wymienię go dopiero przy przyszłej wypłacie, obecnie korzystam z zewnętrznego jak mi musowo jest potrzebny, ale niewygodnie się go trzyma na biurku, dlatego podpinam go tylko raz na jakiś czas jak muszę wypalić jakieś dane, ewentualnie coś zainstalować itp.

No i generalnie nie bardzo jak mam grać z płyta w napędzie, a nie chce sobie z drugiej strony nic namotać na swoim koncie EA.Online od Dragona i ME.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 05:17, Pietro87 napisał:

Własnie zakupiłem sobie kolekcjonerke ME2 i mam nietypowy problem i pytanie...
Czy granie z uzyciem pliku No-DVD.exe ma jakiś wpływ na korzystanie z sieci cerberusa
i kupowania DLC ?

Praktycznie cały czas grałem z obrazem płyty, bo nie jestem z tych, którzy chętnie rysują dyski kupione za ciężko zarobione pieniądze i nie było najmniejszego problemu. Nie wiem jak nakładka no-DVD, ale możesz sobie w alcoholu czy daemonie spokojnie iso zamontować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Wykonałem wszystkie questy poboczne, mam wszystkich członków załogi lojalnych oprócz Tali, nadal nie mogę uaktywnić misji dla niej. Czy jak zrobię jedyną dostępną misję dla mnie Moduł Żniwiarza będę mógł ją wykonać po tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 15:59, 4ny4 napisał:

Mam takie pytanie. Wykonałem wszystkie questy poboczne, mam wszystkich członków załogi
lojalnych oprócz Tali, nadal nie mogę uaktywnić misji dla niej. Czy jak zrobię jedyną
dostępną misję dla mnie Moduł Żniwiarza będę mógł ją wykonać po tym ?

Wystarczy być miłym dla niej i już Cię poprosi o pomoc, spróbuj też polecieć jakąś lokacje typu Illum czy Cytadela i wrócić na Normandię wtedy Kelly da Ci znać, że Tali ma do Ciebie prośbę,

Spoiler

jak polecisz po moduł to będziesz miał miejsce na wykonanie 1 misji lojalnościowej - Legiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że wykonałem już 2 questy poboczne, z 6 razy latałem tam i z powrotem, łaziłem po Cytadeli etc i nadal nie mogę jej wykonać, w dodatku mam 100% Paragona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie pójdzie mass na moim PC? Niestety tylko procesor nie spełnia wymagań - rdzeń :/.

1,5GB RAMu
GeForce 7800 GT - 256 MB
AMD Athlon 64 3200+

Procesor jest niestety jednordzeniowy i nie wiem, czy jest sens korzystać z empikowej promocji massa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 16:42, hunterPL napisał:

Procesor jest niestety jednordzeniowy i nie wiem, czy jest sens korzystać z empikowej
promocji massa..


Na dobrą sprawę gra ta wcale nie ma takich dużych wymagań, jeszcze jedynka chodziła Ci bez problemu, a dwójka nie ma wiele większych wymogów myślę, że możesz śmiało inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 16:33, 4ny4 napisał:

Problem w tym, że wykonałem już 2 questy poboczne, z 6 razy latałem tam i z powrotem,
łaziłem po Cytadeli etc i nadal nie mogę jej wykonać, w dodatku mam 100% Paragona.


Nie wiem, aż tak się nie znam, ale może na jej zadanie ma wpływ to,

Spoiler

komu dałeś Veetora na początku gry.

Na pewno pokombinuj jeszcze, bo jak polecisz po moduł Żniwiarza, to będziesz miał mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Veetora otrzymała flotylla, choćby z tego względu, że rozwinąłem na 100% Paragona. ;)

PS Poleciałem teraz 4 fun na Tuchanke, miałem nadzieje że coś się ruszy, ale dalej nic. Pieprzyć to, zobaczę nad ranem jeszcze jak wrócę, mykam na piffko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:05, 4ny4 napisał:

PS Poleciałem teraz 4 fun na Tuchanke, miałem nadzieje że coś się ruszy, ale dalej nic.
Pieprzyć to, zobaczę nad ranem jeszcze jak wrócę, mykam na piffko. ;)


Spróbuj też anomalii poszukać, może zakończenie takiej małej misji coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 17:44, 4ny4 napisał:

> Procesor jest niestety jednordzeniowy i nie wiem, czy jest sens korzystać z empikowej

> promocji massa..

Na dobrą sprawę gra ta wcale nie ma takich dużych wymagań, jeszcze jedynka chodziła Ci
bez problemu, a dwójka nie ma wiele większych wymogów myślę, że możesz śmiało inwestować.


Ok to zobaczymy za kilka dni :), dragon age chodził mi bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:33, Feallan napisał:

Spróbuj też anomalii poszukać, może zakończenie takiej małej misji coś da.


Mały problem. Wszystkie zrobione. Chciałem zrobić grę na 100% i jestem ofiarą własnego pomysłu. ;/ Ktoś jeszcze ma jakieś sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 21:46, 4ny4 napisał:

> Spróbuj też anomalii poszukać, może zakończenie takiej małej misji coś da.

Mały problem. Wszystkie zrobione. Chciałem zrobić grę na 100% i jestem ofiarą własnego
pomysłu. ;/ Ktoś jeszcze ma jakieś sugestie ?

Nawet DLC (Overlord) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 21:59, Exelius napisał:

Nawet DLC (Overlord) ?


Zaeed + Firewalker, niestety na Overlord''a szkoda mi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 22:07, 4ny4 napisał:

> Nawet DLC (Overlord) ?

Zaeed + Firewalker, niestety na Overlord''a szkoda mi kasy.

Spoiler

To zdobądź Legiona i wtedy wybierz kogo chciałbyś misję zrobić, nie jestem do końca pewien ale po module można chyba max 1 misje zrobić, ale nie jestem do końca pewien czy 2 też nie dałoby zrobić, więc musisz spróbować, a i postać, która NIE jest lojalna może przeżyć misję samobójczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będę miał wyjścia, odpalę jeszcze raz ME2 i skoczę na jakąś planetkę, a nóż się uda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem ME2 i mam parę pytań.

Spoiler

W misji samobójczej podobno możliwe jest, że można nie przeżyć? Jak do tego doprowadzić? Nie kupować ulepszeń statku? Miałem wszystkich lojalnych oprócz Jack (bo wybrałem w tej kłótni Mirandę) a mimo to zginęła Samara i właśnie Jack. Na jakiej zasadzie to działa? I czy można mieć w jednej grze więcej niż jeden wątek miłosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować