Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2010 o 16:21, zerohunter napisał:

Ludzie, spokojnie, przecież nie umrzecie...


No nie umrą, ale pójdą z widłami rozp... EA. Heh. :)

Ale to jest naprawdę chamskie zachowanie dewelopera. I dyskryminujące. Trzeba to zwalczać, póki się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 16:27, Feallan napisał:

> /ciach

Publishera* :)
Spokojnie wszyscy polacy zagrają w ten nowy dodatek tyle, że będzie po angielsku (oh my) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 17:57, Exelius napisał:

> > /ciach
Publishera* :)
Spokojnie wszyscy polacy zagrają w ten nowy dodatek tyle, że będzie po angielsku (oh
my) :)



Jeśli zbierze się odpowiednia grupa mająca czas, można dodatek spolszczyć na własna rękę - Kinowo oczywiście.
W sumie wszystko opiera się i tak o przerobienie pliku dialog.tlk, co jakimś mega problemem nie jest [inna sprawa - nie wiem jak DLC potwierdzają autentyczność, to jest czy tak przerobiony plik nie sprawi iż owe DLC zacznie być widziane jako jakaś piracka/nielegalna kopia, ale wszystko jest do sprawdzenia, czas pokaże]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym DLC o Liarze to jakieś kpiny są... Nie będzie dostępne W OGÓLE dla nas, bo stworzy to problemy z grą. I oczywiście nie chodzi to(przynajmniej rzekomo) o problemy z lokalizacją. Po prostu nasze wersje są zrypane i nic się nie da zrobić. Eeeech, chyba zassam z EADM angielską wersję i po kłopocie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wina BW, że gra się będzie rypać, tylko EA bo zachciało im się trzaskać polonizacje do każdej gry zmieniając w ten sposób jakoś grę, śmiech na sali, chcieli "dobrze" tak, tak EA :/
No nic trzeba zassać wersję angielską Mrozinnio to da radę w ten sposób ? mimo wersji pudełkowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 00:34, Exelius napisał:

No nic trzeba zassać wersję angielską Mrozinnio to da radę w ten sposób ? mimo wersji
pudełkowej ?

Da radę. Już zarejestrowałem swojego keya z EK Mass Effect 2 i w każdej chwili mogę zassać Digital Deluxe Edition. Tak samo zrobiłem z Dragon Age. EA może mnie cmoknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 03:57, Siriondel napisał:

> No nic trzeba zassać wersję angielską Mrozinnio to da radę w ten sposób ? mimo wersji

> pudełkowej ?
Da radę. Już zarejestrowałem swojego keya z EK Mass Effect 2 i w każdej chwili mogę zassać
Digital Deluxe Edition. Tak samo zrobiłem z Dragon Age. EA może mnie cmoknąć :P

Uhum, to samo zrobiłem jakbym wiedział, że od razu jest taka opcja to bym ME2 grał od początku w wersji uk/us.

Dla osób zainteresowanych wchodzimy na stronę activate.ea.com, wpisujemy nasz login, który jest ten sam co na Social Bioware i wpisujemy kod, który jest zamieszczony z tyłu instrukcji gry, ściągamy EADM, logujemy się i można ściągnąć naszą wersję uk/us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 10:31, le2enda napisał:

A jeśli kupiłem od razu przez EA Store, to tak samo?

Tak bo dostałeś kod na rejestrację gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwyraźniej skończyło się dobre dla Polaków. Najpierw pieśń leliany wydana zupełnie nie po naszemu a teraz liara DLC do ME2 zupełnie nie zostanie wydany dla graczy z polski i okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , mam moduł identyfikacyjny żniwiarzy , podobno mogę zrobić jakieś misje w między czasie jak go montują (ile to zajmie) i mogę aktywować tego getha , ale nie wiem czy przez to nie spadnie mi lojalność u jakichś członków załogi i czy ten czas jest wystarczający , żeby zrobić misje na lojalność Tali i tego Getha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz czas na jedną misję zanim moduł zostanie zainstalowany, po tym wydarzeniu możesz wykonywać kolejne jednak każde opóźnienie będzie miało swoje konsekwencje. Co do aktywowania Getha to jedynie Tali w pewnym momencie się z nim zetrze jeśli jednak jesteś wystarczająco sprawnym dyplomatą będziesz mógł wszystko pomiędzy nimi poukładać bez żadnych negatywnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 11:36, Net_com napisał:

Spoiler

Dobra , mam moduł identyfikacyjny żniwiarzy , podobno mogę zrobić jakieś misje w między
czasie jak go montują (ile to zajmie) i mogę aktywować tego getha , ale nie wiem czy
przez to nie spadnie mi lojalność u jakichś członków załogi i czy ten czas jest wystarczający
, żeby zrobić misje na lojalność Tali i tego Getha ?



Spoiler

Czasu Ci starczy tylko na jedną jedyną misję. Lojalkę Tali powinieneś mieć już dawno zrobioną, a to okienko czasu służy do zrobienia lojalki getha. Spoilować Ci za bardzo nie chcę, ale jeśli chcesz uratować całą załogę, to nie możesz zwlekać z lotem na Omega 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 11:43, Feallan napisał:

>

Spoiler

Dobra , mam moduł identyfikacyjny żniwiarzy , podobno mogę zrobić jakieś misje
w między
> czasie jak go montują (ile to zajmie) i mogę aktywować tego getha , ale nie wiem
czy
> przez to nie spadnie mi lojalność u jakichś członków załogi i czy ten czas jest
wystarczający
> , żeby zrobić misje na lojalność Tali i tego Getha ?



Spoiler

Czasu Ci starczy tylko na jedną jedyną misję. Lojalkę Tali powinieneś mieć już dawno
zrobioną, a to okienko czasu służy do zrobienia lojalki getha. Spoilować Ci za bardzo
nie chcę, ale jeśli chcesz uratować całą załogę, to nie możesz zwlekać z lotem na Omega
4.


Wcześniej się nie dało zrobić lojalki dla Tali , a na razie nie mam jeszcze okienka z czasem.
A czy jak nie mam jeszcze tego okienka , to czy moge po skanować planety , żeby kupić ulepszenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ ciach ... jeszcze tego okienka , to czy moge po skanować planety , żeby kupić

Dnia 24.07.2010 o 11:47, Net_com napisał:

ulepszenia ?

Nie ma czegoś takiego okienka z czasem, po prostu jak

Spoiler

znajdziesz Legiona możesz wykonać 1 misję i wtedy, żeby uratować całą załogę musisz lecieć na ostatnią misję, ciężko powiedzieć, ale chyba tak możesz skanować planety.
Jeśli jednak olejesz załogę, zginie Ci pierwsza Kelly, wtedy możesz wykonać następne 2 misje, po 2 misjach jak dalej nie polecisz zginie jeszcze więcej osób z załogi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego co słyszałem:

Spoiler

Lecisz od razu-ginie random, załoga żyje
Robisz 1-3 misję przed lotem- ginie połowa załogi
Robisz więcej niż 3 misje-giną wszyscy poza panią doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 12:00, Exelius napisał:

>/ ciach ... jeszcze tego okienka , to czy moge po skanować planety , żeby kupić
> ulepszenia ?
Nie ma czegoś takiego okienka z czasem, po prostu jak

Spoiler

znajdziesz Legiona możesz wykonać
1 misję i wtedy, żeby uratować całą załogę musisz lecieć na ostatnią misję, ciężko powiedzieć,
ale chyba tak możesz skanować planety.
Jeśli jednak olejesz załogę, zginie Ci pierwsza Kelly, wtedy możesz wykonać następne
2 misje, po 2 misjach jak dalej nie polecisz zginie jeszcze więcej osób z załogi.



A w tej misji bardziej się przyda Legion czy Tali bo nie wiem jaką misję zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować