Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2010 o 21:00, Michlocks napisał:

- warto to wszystko jakoś uporządkować (wybrać jedną)? Chodzi mi tu o wybór pod ME3.

Nie ma pewności, nikt przecież nie może wiedzieć, co wymyślą deweloperzy. Jednak społeczność spodziewa się, że jakikolwiek romans w ME2 będzie miał swoje negatywne konsekwencje w trójce, jeżeli romansowaliśmy w jedynce, gdyż istnieje spora szansa na epicko - romantyczny powrót do partnera z pierwszej części. A deweloperzy... cóż, często słuchają społeczności ;)
Tak więc teoretycznie, nie należy romansować w ogóle. Jeżeli zaś chcesz dokonać wyboru w dwójce... cóż, i ja uważam, że raczej nie będzie miało znaczenia, choć chciałbym się mylić przynajmniej w kwestii Tali, która też jest w końcu członkiem pierwszej ekipy (i ma największy fanclub, a deweloperzy słuchają... ;]). Pustackie Mirandy i psychopatki mnie nie obchodzą :P

Dnia 01.08.2010 o 21:00, Michlocks napisał:

Poza tym - było coś wspominane o tańcu Kelly Chambers po powrocie - jak to ''aktywować''?

Rozmawiaj z Kelly podczas gry, jak z każdym obiektem zainteresowania. Jeżeli po misji samobójczej nie będziesz
miał romansu (lub zakończysz wszystkie), będziesz mógł ją zaprosić przez interkom do kajuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach
Ja bym jednak prosił o częstsze używanie spoilerów

Spoiler

test

jednak dużo jest osób zaglądających tutaj nowych, którzy pewnie nie chcieliby się dowiedzieć co ich już czeka na końcu gry z "podaniem na tacy" taktyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ciekawi mnie czy jest możliwe aby przeżyła cała drużyna, ocaliło się porwaną załogę itp. a zginął sam główny bohater. To by było ciekawe zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:15, Angar0 napisał:

Hmm... Ciekawi mnie czy jest możliwe aby przeżyła cała drużyna, ocaliło się porwaną załogę
itp. a zginął sam główny bohater. To by było ciekawe zakończenie.
Da się coś takiego wykombinować ?



Errmmm.... nie wiem co się stało ale przepraszam za dwa posty ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exelius ma racje uzywajcie czesciej spoilerów.
Dla mnie najfajniesza jest raczej z dwójki Miranda a z jedynki Liara. Każda ma jednak jakiś minus.

Spoiler

Liara jest nie dokońca wpełni dojrzała i nadal sprawia wrażenie niezdecydowanej nastolatni.
Ashley nie jest zbyt atrakcyjna.
Miranda przypomina pustą kobietę, chociaż jak wiele razy można sie o tym przekonać posiada uczucia.
Samara..hmm...jest egzekutorką, więć jest niezbyt ciekawym kąskiem. Jakos nie widzę dla mnie udanego związku.
Córka Samary zabija podczas sami wiecie czego.:(
Tali....ah ten jej głupi skafander :(
Jack - właśnie z nią romansuje no i wydaje mi sie że związek z nią jest tylko dla hardcorów, czuje że z łatwością by mnie zdradziła.
Kelly - no cóż to chyba jedyna "inna" postać gdyż nie robi z nami tego a tylko tańczy po wykonaniu misji samobójczej. Nie jest brzydka ani nieczuła ale ona nawet nie umiałaby podnieść pistoletu a co dopiero zabijać innych.



Nie jestem pewien czy wszytkich wymieniłem ale z tego wynika że wybór dla meżczyzn jest dość dużo i jak widać nie ma jednej najlepszej partnerki.

Angar0: To raczej nie mozliwe wierz mi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najciekawszym kąskiem jest

Spoiler

Mordin (ten jego pomarańczowy odcień skóry). Szkoda, że nie chciał romansować, na szczęście kiedy zacząłem ten temat powiedział, że jeżeli będzie chciał kiedyś kopulować z człowiekiem, to tylko ze mną :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą troszeczke szkoda że nie ma w dwójce związków homoseksualnych. Nie odrazu żebym był gejem ale związek Liary z Kom. Shepard w jedynce mi jakoś nie przeszkadzał;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jakoś samo mi się zdublowało. Twórcy tej strony powinni założyć jakies ograniczenie które zabezpieczałoby przeciwko temu zjawisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:50, xkarionx napisał:

Swoja drogą troszeczke szkoda że nie ma w dwójce związków homoseksualnych. Nie odrazu
żebym był gejem ale związek Liary z Kom. Shepard w jedynce mi jakoś nie przeszkadzał;D

Jako kobieta, można romansować z Mordinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:50, xkarionx napisał:

Swoja drogą troszeczke szkoda że nie ma w dwójce związków homoseksualnych. Nie odrazu
żebym był gejem ale związek Liary z Kom. Shepard w jedynce mi jakoś nie przeszkadzał;D

Nie i nie było, erm no oficjalnie, Asari to rasa jednopłciowa, no cóż powiem szczerze, że ten temat był już powielany setki razy. Oficjalna notka od Bioware jest taka, że nie było romansu F/F w Mass Effect.

@ja33no nie, ale jest rozmowa o romansie tyle, że nic po za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest koncepcja ziwązków asari z np. kroganami :D. Osobliwie to musi wyglądać...

Spoiler

Ta barmanka z Illium była owocem takiego związku.

Dnia 01.08.2010 o 22:52, Exelius napisał:

@ja33no nie, ale jest rozmowa o romansie tyle, że nic po za tym.

Szkoda, to mój ulubiony towarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej związek: kobieta/obojniak. Tak czy inaczej w ME2 tego nie ma. Co do romansowania z Mordinem to nie jestem pewien jeśliś tego ciekaw to wejdz na wiki mass effectu, tam wejdz w zakładke romance i wszystko będziesz miał jak na talerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:55, Bongo777 napisał:

Jak wyłączyć tarcze chroniace wejscie w jednej ze stacji w ostatnim dodatku?
Jak lece mlotem to mnie namierza WI i bum...


Jeśli chodzi o wrak statku gethów, to ustawiaj się tak aby promień rażenia działa obejmował każdy ze słupów zasilania. Działo jak namierzy dany obszar to musi strzelić. Po 1 strzale wystarczy na osłonę i na same słupy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:50, xkarionx napisał:

Swoja drogą troszeczke szkoda że nie ma w dwójce związków homoseksualnych.

Z Kelly możesz romansować zarówno jako mężczyzna jak i jako kobieta więc poniekąd związek homoseksualny jest (Kelly nie jest wybredna, rzeczy takie jak płeć czy gatunek jej nie ograniczają ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 23:00, Angar0 napisał:

> Jak wyłączyć tarcze chroniace wejscie w jednej ze stacji w ostatnim dodatku?
> Jak lece mlotem to mnie namierza WI i bum...
>

Jeśli chodzi o wrak statku gethów, to ustawiaj się tak aby promień rażenia działa obejmował
każdy ze słupów zasilania. Działo jak namierzy dany obszar to musi strzelić. Po 1 strzale
wystarczy na osłonę i na same słupy .

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym, mnie zaskoczyłeś, tego nigdy nie wiedziałem. Chociaż jak teraz sobie pomysle to rzeczywiscie Kelly przejawia uczucia do wszystkich ras i płci.
Co do Pytania Bongo777 to musisz podlatywać młotem pokolei do każdej z wierzyczek ochronnych a następnie po skanowaniu przez działko musisz jak najszybciej odlecieć od miejsca zagrozenia inaczej spłoniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tali - można powiedzieć, że zdejmuje skafander (tą część na twarz), a poza tym Shepard mówi, że to mu nie będzie przeszkadzać.
Jack - ona się przed nami otwiera. Mówi, że nie chce być wykorzystana, zdradzona, etc. Tym mnie zaskoczyła - chyba każdy miał ją za dziwną psychopatkę, Obiekt Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 10:30, Michlocks napisał:

Spoiler

Tali - można powiedzieć, że zdejmuje skafander (tą część na twarz), a poza tym Shepard
mówi, że to mu nie będzie przeszkadzać.

No akurat mi przeszkadzałoby gdyby moja dziewczyna nie mogła zgejmować swojego skafandra.

Dnia 02.08.2010 o 10:30, Michlocks napisał:

Jack - ona się przed nami otwiera. Mówi, że nie chce być wykorzystana, zdradzona, etc.
Tym mnie zaskoczyła - chyba każdy miał ją za dziwną psychopatkę, Obiekt Zero.


No rzeczywiście wielu z nas odczuło że Jack jak gdyby posiada głeboko skrywane uczucia. ale czy nie wydaje sie Wam że ona tylko czeka na okazje żeby zdradzic Sheparda z jakims innym dupkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 10:30, Michlocks napisał:

Spoiler

Tali - można powiedzieć, że zdejmuje skafander (tą część na twarz), a poza tym Shepard
mówi, że to mu nie będzie przeszkadzać.

No akurat mi przeszkadzałoby gdyby moja dziewczyna nie mogła zgejmować swojego skafandra.

Dnia 02.08.2010 o 10:30, Michlocks napisał:

Jack - ona się przed nami otwiera. Mówi, że nie chce być wykorzystana, zdradzona, etc.
Tym mnie zaskoczyła - chyba każdy miał ją za dziwną psychopatkę, Obiekt Zero.


No rzeczywiście wielu z nas odczuło że Jack jak gdyby posiada głeboko skrywane uczucia. ale czy nie wydaje sie Wam że ona tylko czeka na okazje żeby zdradzic Sheparda z jakims innym dupkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować