Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2010 o 19:26, mskarpeta napisał:

Boże drogi... Przeżywacie te związki w Mass Effec''cie jak jakieś "M jak miłość" :D

Po pierwsze to chyba jest temat o ME2 więc chyba możemy o tym rozmawiać.
A po drugie to chyba nie zabronione.
A po trzecie wielu z nas nie lubi serialu M jak Miłość więc porównanie Ci raczej nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 19:26, mskarpeta napisał:

Boże drogi... Przeżywacie te związki w Mass Effec''cie jak jakieś "M jak miłość" :D



Swoją drogą, to tylko pokazuje jak dobra jest ta gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dobrze wiem, jaka jest dobra, bo w nią grałem ;) Ale bawi mnie to całe przeżywanie wirtualnych związków ;P I to by było tyle ode mnie. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby nie patrzec ME2 dostało w CDAction ocenę 10/10 a przed nim taką note dostał Grid (2008) i Oblivion (2006), jeśli dobrze pamietam. Co jednoznacznie świadczy o fenomenie tej gry no i jeszcze liczba sprzedanych egzemplarzy w ciągu pierwszego tygodnia-2mln sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:51, ja33no napisał:

Jako kobieta, można romansować z Mordinem?

Na pewno można romansować z Garrusem, a Mordin daje wtedy jako lekarz porady "techniczne". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 20:59, xkarionx napisał:

Mam pytanko. Scena romansu z Samara zawsze kończy się tym że "dostajesz kosza"?


Jestem niemal pewien, że tak. Bynajmniej nigdy nie udało mi się jej uwieść, a nigdzie na YT nie znalazłem też filmiku z ewentualnego "udanego" romansu.

Z Mordinem NIE można romansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha dzieki. Która waszym zdaniem scena romansu jest najlepsza? Wg mnie to scena z Mirandą i Thanem.

Spoiler

A nasuneło mi się takie pytanie mozna romansować podczas jednego przechodzenia gry z dwoma osobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - czy komuś udało się uratować zarówno kolonię jak i port kosmiczny przed atakiem rakiet Oszczep wystrzelonych przez Batarian?
Tak mi zaświtało, że może jest taka możliwość jeżeli odpowiednio szybko pokona się Batarian w pięciominutowej misji.
Bo załatwiłem ich łącznie z bossem w niecałe 2,5 minuty i jeszcze prawie dwie łaziłem w poszukiwaniu dóbr doczesnych. Ale może tym marudzeniem sfuszerowałem sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 22:20, Olamagato napisał:

Szybkie pytanie - czy komuś udało się uratować zarówno kolonię jak i port kosmiczny przed
atakiem rakiet Oszczep wystrzelonych przez Batarian?
Tak mi zaświtało, że może jest taka możliwość jeżeli odpowiednio szybko pokona się Batarian
w pięciominutowej misji.
Bo załatwiłem ich łącznie z bossem w niecałe 2,5 minuty i jeszcze prawie dwie łaziłem
w poszukiwaniu dóbr doczesnych. Ale może tym marudzeniem sfuszerowałem sprawę?


Nie, można uratować ALBO port, ALBO kolonię.

@laki13 Masz na myśli ten "sposób" po zakończeniu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 20:59, xkarionx napisał:

Mam pytanko. Scena romansu z Samara zawsze kończy się tym że "dostajesz kosza"?


Tak w 150%.
Chyba że jakie DLC wydadzą które to zmieni, w co wątpię bo fabularnie by się to nie trzymało kupy -

Spoiler

Samara jako Asari której dzieci rodzą się jako Ardrat-Jakshi [chyba dobrze napisałem nazwę o.0] poprzez swoją moralną odpowiedzialność z nikim się raczej związać nie może - imho fabularnie romans z nią przeczył by jej poglądom.


Nota bene - Samara to imho jedna z lepiej odwzorowanych postaci jak chodzi o wirtualny wygląd, modelka która użyczyła jej twarzy została imho perfekcyjnie przerobiona na Asari, byłem pod wrażeniem porównując zdjęcia o.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie odnośnie kodu gry. Czy po kupieniu pudełkowej wersji (cena w końcu jest przystępna) mam możliwość pobrania angielskiej wersji gry ze strony EA ?
Gdzieś czytałem że kod gry trzeba zarejestrować/aktywować aby była taka możliwość.
Moje pytanie wynika z tego że ostatnie DLC nie jest wydane (i nie wiadomo czy będzie) dla polskiej wersji i zastanawiam się nad kupnem angielskiej drogą elektroniczną.
Dzięki z góry za odpowiedź.
P.S. Proszę o wyrozumiałość jeśli takie pytanie już yło 261 stron do przebrnięcia to jednak za dużo spoilerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:45, lolko7 napisał:

Witam
Mam pytanie odnośnie kodu gry. Czy po kupieniu pudełkowej wersji (cena w końcu jest przystępna)
mam możliwość pobrania angielskiej wersji gry ze strony EA ?

Niedawno zapytałem o to samo. Otrzymałem taką odpowiedź

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59798&pid=100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:57, laki13 napisał:

Z Jack i Mirandą podczas gry, a z Tali po zakończeniu grze.

Romans z Jack w środku nie liczy się generalnie jako wątek romansowy, ot, taka szybka scenka, która eliminuje możliwość faktycznego romansu z Jack i w ogóle jakiekolwiek rozmowy.

Najlepsza scena to chyba Thane. I w ogóle jakoś go polubiłem jako postać, bardzo żałuję, że nie można zwerbować go wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące nowego DLC które nie będzie dostępne dla Polski itd. Mianowicie czy da to coś jeżeli zmienię język gry na Angielski, czy będę zmuszony pobrać grę od EA po Angielsku, by zagrać w nowe DLC?

@Siriondel - Też uważam, że Thane to bardzo ciekawa postać, polubiłem go. Ale najbardziej z całego teamu uwielbiam Samarę, Tali i Garrusa, są nie do zastąpienia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować