Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 21:01, Feallan napisał:

> Mam pytanko: jak oceniacie itemy dorzucane przez sklep gram, są "coś warte"? (jak
wypada
> pancerz w porównaniu z Dragon Armour?)

Nic nie warte. Wiem, bo mam. Spojrzałem i zapomniałem.


<hm> Nawet na początku gry są nic nie warte bo później to wiadomo...

Na Ultimie też dawali jakiś pancerz ale dziś nie widzę już tego info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 10:30, Vantor_Zorin napisał:

Warto kupić ME2 z zamiarem nigdy nie kupowania DLC?


Jak najbardziej warto. Jeżeli grałeś w poprzednią część i Ci się spodobała, to nawet się nie zastanawiaj. Jak niestety nie grałeś w jedynkę, to lepiej od niej zacznij bo ME2 kontynuuje wątki. Ale jak najbardziej kupno ME2 jest wskazane bo gra po prostu miażdży. Sam posiadam grę od premiery, a jak dotąd nie pokusiłem się o DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może sprawdzić, czy działa mu opcja dodania punktów BioWare przez profil na Social Network lub kupna DLC przez stronę Mass Effect 2? Kiedy chcę coś kupić wyrzuca mnie do strony głównej/profilu. Poczytałem na forum SC, że problem występuje, ale ciekaw jestem, czy to wszyscy, czy tylko wybrani... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 16:01, Siriondel napisał:

/ciach

U mnie jest ok tylko, że stronka points bioware troche długo się ładuje :P
A nawet bardzo długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 07:46, Karanthir666 napisał:

Wie ktoś jak zrobić kinowe spolszczenie? Kiedyś widziałem przepis w CDA.

Tylko pierw zainstaluj wszystkie DLC jakie posiadasz i patche, a wtedy spolszczaj.
Jakbyś chciał DLC też z napisami wejdź w folder DLC wybierasz DLC jakie chcesz i tam plik INT zamieniasz na INT_old, a plik POL na INT i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 09:12, The-Darkest napisał:

No wlasnie jak zrobilam tak jak jest w przypietym poscie to mam wszystko po angielsku...
:/ ktos moze wytlumaczyc troche inaczej jak to zrobic?:)


Coś pominęłaś po prostu. Też się dziwiłem, że mi nie działa (robiłem wszystko naraz, razem z tymi DLC, zakręciłem się), a zapominałem do tego sku.ini wejść. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taka wileką cichą nadzieje że następni polscy wydawcy ME3 obserwują uważnie ten nasz temat o ME2 w końcu drugiego tak wielkiego forum o ME2 w Polsce chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 17:25, xkarionx napisał:

Mam taka wileką cichą nadzieje że następni polscy wydawcy ME3 obserwują uważnie ten nasz
temat o ME2 w końcu drugiego tak wielkiego forum o ME2 w Polsce chyba nie ma.


Chodzi Ci o forum gram.pl? Skoro tak to muszę Cię zawieść, ale jest oficjalna polska strona gier BioWare: http://bioworld.ea.pl/ Założona przez EA, więc tylko ona jak coś może się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli chodzi o polonizację to oni wiedzą, że większość polaczków jej nie trawi, pewnie przewidywali, że odzew polskiej społeczności będzie lepszy. Jeśli EA znowu się wymyśli z nowymi aktorami to generalnie wszystkie polskie wydania ME można uznać za stand alone gry - no przynajmniej w sekcji dubbingu, bo wtedy w każdej części nasz/nasza Shep będzie mieć inny głos (nie wspominając już reszty drużyny) i czar trylogi dla mnie pryśnie, lepiej by zrobili jakby w ME3 zastosowali prosty zabieg dodania opcji zamiany języka (jakkolwiek przy instalacji w grze whatever) i zostawili obsadę aktorską tą, która była już w ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 11:21, Feallan napisał:

Coś pominęłaś po prostu. Też się dziwiłem, że mi nie działa (robiłem wszystko naraz,
razem z tymi DLC, zakręciłem się), a zapominałem do tego sku.ini wejść. ^^


"Odnajdujemy plik BIOGame_POL.tlk i zmieniamy mu nazwę na BIOGame_INT.tlk"

Jak mam zmienic nazwe jak juz tam jest plik o takiej nazwie: BIOGame_INT.tlk . I co z nim zrobic? Nie dziala ten sposob... sku.ini tez zmieniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 19:05, The-Darkest napisał:

Jak mam zmienic nazwe jak juz tam jest plik o takiej nazwie: BIOGame_INT.tlk . I co z
nim zrobic? Nie dziala ten sposob... sku.ini tez zmieniony


Dodaj temu oryginalnemu plikowi końcówkę .old albo skopiuj w inne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby się tylko nie okazało, że przez narzekania na dubbing w dwójce, w 3 w ogóle nie zrobią dubbingu, a tylko będzie spolszczenie kinowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 19:23, xkarionx napisał:

Ale na Oficjalnym forum jest zaledwie kilka postów max 100 a u nas na gram.pl - ponad
5300


To napisz do EA aby zwracali uwagę na forum gram.pl. Wątpię aby chociaż raz zajrzeli, ale spróbować można, ale przerzucić się na tamto forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować