Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Właśnie wrociłem do domu z ME2 i od razu mam problem z uruchomieniem gry. Wymagania sie zgadzają, zarejestrowałem sie na Cerberusa, menusy wyskakują, tylko gdy wybiorę nową grę obojętnie, czy male, female, czy import postaci z jedynki, to właśnie wtedy zaczynają sie problemy - ekran się na chwile wiesa, potem wyskakuje ten obraz statku i ładowanie. Zawsze jest ten sam schemat tzn. ładuje przez chwile, lag, znowu ładuje i potem perma lag - cały proces trwa jakieś 5 sekund poczym nie mogę już nic zrobić. Probowałem bawić się w konfiguratorze ale to też nic nie pomogło. Liczę na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach
Zainstaluj wszystkie najnowsze patche (ewentualnie przeinstaluj grę), uaktualnij sterowniki (częsty powtarzający się problem), po dokonaniu większych zmian w systemie zrestartuj system, żeby nowe ustawienia się normalnie załadowały, sprawdź antywirusa czy nie morduje Cię firewallem, uruchom jako administrator grę.
Zrób formata - to często pomaga na nie działające aplikacje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie tych free DLCków. Wpisałem kod do Cerberusa, ale nigdzie nie widzę że od razu ściągnęły mi się te DLCki czy coś. Są one od razu w grze po wpisaniu kodu czy jakoś trzeba je "uruchomić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:40, Kirabaxior napisał:

A ja mam pytanie odnośnie tych free DLCków. Wpisałem kod do Cerberusa, ale nigdzie nie
widzę że od razu ściągnęły mi się te DLCki czy coś. Są one od razu w grze po wpisaniu
kodu czy jakoś trzeba je "uruchomić"?

Trzeba je ściągnąć ze strony Social Bioware, logujesz się tam kontem, które założyłeś do aktywowania Cerberusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 23:53, Kirabaxior napisał:

A możesz powiedzieć gdzie konkretnie trzeba kliknąć? W zakładce oficjalne DLC są tylko
te deelceki do kupna, wciskam "buy" na jakiś i każe mi płacić :O


Jak już się zalogujesz jak napisał Exelius, wchodzisz: Profil -> Zarejestrowane promocje gry i klikasz pobierz na dlc, w ME2 nie ściągają się automatycznie jak w Dragon Age''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy w dodatku o Liarze bedziemy mogli chodzic po bazie Handlarza Cieni. W Komiksie została bardzo dobrze pokazana ta stacja. Tak czy inaczej juz nie moge doczekac sie tego dodatku oby nie kazali nam zbyt długo czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Cię rozczaruję bo DLC z Liarą będzie "niekompatybilne" z polskimi, czeskimi, węgierskimi i słowackimi wersjami z "POWODÓW TECHNICZNYCH" :)
Chociaż kto wie, kto wie...
Damn you, EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 19:14, Leos8 napisał:

No to Cię rozczaruję bo DLC z Liarą będzie "niekompatybilne" z polskimi, czeskimi, węgierskimi
i słowackimi wersjami z "POWODÓW TECHNICZNYCH" :)


Na szczęście nie każdy zaopatrzył się w polskie wydanie. ;)

Ja DLC z Liarą już nie mogę się doczekać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra naprawde swietna i historia ciekawa naprawde maja talent do fabuly:) tylko moim zdaniem ilosc przedmiotow do kupienia mizerna jednak i wyposażenie tak samo mierne mierne:)ale powiedzcie m i na co tyle surowców............palladum mialem ze 600000 na koniec i szkoda ze nie mozna na kase ich wymienic na zadnej planecie lub bazie..ech...a tak to naprawde gra na poziomie :)pozdrawiam wszystkich graczy i fanow ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 21:28, Leos8 napisał:

Oczywiście każdy może ściągnąć z EA Managera angielską wersję ;) Wystarczy swój kod wklepać


O, tego nie wiedziałem. Całkiem miła niespodzianka ze strony EA. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 09:00, xkarionx napisał:

No ale to nie można będzie po prostu pobrac DLC z Liara , zainstalować angielskie głosy
i zainstalować dodatek?

Nie, trzeba będzie ściągnąć z EA store wersję czysto angielską, zainstalować i grać.
Wydaję mi się, że i tak jest fajnie bo mogliby Nas zlać totalnie, a ostatnio EA dało notkę, że dodatek będzie dostępny dla Polaków (chodzi o legalne kupno dodatku za pieniądze - bo Bioware tego nie zaznaczyło) w dodatku napisali, że nie ma żadnego problemu ze ściągnięciem gry w wersji angielskiej z EA store i to na takiej właśnie wersji Lair of the Shadow Broker będzie działać + małe info książka Mass Effect Retribution jest już tłumaczona na język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 10:31, xkarionx napisał:

A wiesz to z jakiegos pewnego żródła? Jakiego jeśli można wiedzieć?

Pewne źródło ''blahfirmed''(potwierdzone), informacja została nadana chyba na facebooku, na oficjalnym portalu Mass Effect Polska.
Jak znajdę to całą wiadomość wkleje tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ci co mają oryginalne wersje gry np ja mam kolekcjonerską, wezmą wpiszą kod z gry na EA store i mogą normalnie pobrać angielską wersje i zagrać potem w tego nowego DLC ? i ewentualnie potem zmienić sobie napisy na polskie ? :> da radę takie coś w ogóle zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować