Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2010 o 11:25, Puszkin napisał:

Czyli ci co mają oryginalne wersje gry np ja mam kolekcjonerską, wezmą wpiszą kod z gry
na EA store i mogą normalnie pobrać angielską wersje i zagrać potem w tego nowego DLC
?

Tak, już było mówione na ostatnich stronach wielokrotnie. Ech...
Czy to się robi na EA Store, to nie wiem, ja wpisałem w programie EADM.

Dnia 15.08.2010 o 11:25, Puszkin napisał:

i ewentualnie potem zmienić sobie napisy na polskie ? :> da radę takie coś w ogóle
zrobić?

Nie. Digital Deluxe Edition zawiera parę języków, ale polskiego akurat nie, więc pozostaje angielski. Czy jakieś spolszczenie zadziała? Nie wiem, nie będę wiedział. Gra w 100% po angielsku daje mi największą frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 11:35, Siriondel napisał:

Tak, już było mówione na ostatnich stronach wielokrotnie. Ech...


wybacz nie śledziłem sytuacji od kiedy usłyszałem że jednak nie będzie dostępny ;p
i dokładnie właśnie żeby było wyjaśnione czy to przez store czy managera się robi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak czy inaczej bedziemy mogli kupic liare i sobie w nia pograć. Co do nadchodzącego gamescomu to szkoda że nie bedzie tam Mass Effectu.

P.S. No narescie właśnie pare minut temu skończyłem ME2 po raz trzeci tym razem renegatem i na czwartym poziomie trudności, tym samym udało mi sie osiągnąć jak do tąd 51 z 54 osiągnięć dostepnych w grze, a mam zamiar osiągnąć 53/54, więc za parę dni znowu zabieram sie za ME2 , ale tym razem przejde chyba jako Biotyk lub szturmowiec. A i mam pytanko jest osiągniecie w którym trzeba zabić 20 osób po ich powaleniu. Czy trzeba to zrobić jedynie po uderzeniu szturmem czy może jest jakis inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 11:57, xkarionx napisał:

A i mam pytanko jest osiągniecie w którym trzeba zabić 20 osób po ich powaleniu. Czy trzeba to zrobić
jedynie po uderzeniu szturmem czy może jest jakis inny sposób?


Czasem ''powala'' przeciwnika na ziemię zwykły ''melee hit''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mam prośbę - możecie mi podać jakieś ogólne rady, co zrobić, by wszyscy przeżyli? Aktualnie jestem w trakcie zdobywania lojalności wszystkich członków, ale nim przejdę przez Omegę 4 chciałbym wiedzieć, czy mogę coś zrobić, aby nikt nie zginął. Tylko błagam, bez żadnych spoilerów itp...

Wiem, trochę to sobie przeczy, ale chcę mieć pewność, że wszystkim się uda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, musisz posiadać wszystkie ulepszenia Normandii (2x pancerz bodajże + działa).
Po drugie, lojalność możliwie wszystkich członków drużyny.
Po trzecie, http://www.giantbomb.com/mass-effect-2/61-21590/how-to-survive-the-suicide-mission-no-plot-spoilers/35-385092/ (Teoretycznie, ten ''poradnik'' nie posiada spoilerów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie -

Spoiler

jaka jest reakcja członków załogi na zniszczenie bazy Zbieraczy? Uznałem, że ich technologia może się przydać i ją zostawiłem - nikt jednoznacznie nie przyznał mi racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 13:52, JayL napisał:

Mam pytanie -

Spoiler

jaka jest reakcja członków załogi na zniszczenie bazy Zbieraczy? Uznałem,
że ich technologia może się przydać i ją zostawiłem - nikt jednoznacznie nie przyznał
mi racji...



Spoiler

Wszyscy się cieszyli, nawet ta głupia pimpa Miranda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 17:55, Puszkin napisał:

Mam tylko pytanie, na jakim etapie się wybiera wersje językową jak się pobiera z managera
bo nigdy się akurat w to nie bawiłem ;p

Ekhm... na etapie instalacji :P Chyba że istnieje kilka wersji językowych, wtedy po wpisaniu klucza możesz wybrać wersję językową do jakiej chcesz mieć prawo (np. Dragon Age).
W przypadku ME2 jest tylko jedna wersja - Digital Deluxe Edition (tak jak Ci pisałem, zawiera w sobie parę języków), gdzie język wybierzesz przy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czy ktoś może mi opisać krótko Zniwiarzy? Nadal nie mam pojęcia jak to może wyglądać i co to jest?

Spoiler

Jedyny Zniwiarz ktorego widzialem to ten Ludzki żwniwiarz larwa, ale to jest tylko żniwiarz zrobiony przez zbieraczy czyli jest nieprawdziwy?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 18:38, L33T napisał:

Pograj w ME 1.


Nie wiem czy po dwukrotnym ukończeniu mass effect 2 co było wspaniałe, chciałbym zagrać w mass effect 1 podobno z fatalnym dubbingiem i masą błędów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 18:41, kuki288 napisał:

> Pograj w ME 1.

Nie wiem czy po dwukrotnym ukończeniu mass effect 2 co było wspaniałe, chciałbym zagrać
w mass effect 1 podobno z fatalnym dubbingiem i masą błędów;/

Dubbing to akurat jest lepszy niż w dwójce... poza głównym bohaterem, który brzmi nieco sztucznie.
A co do błędów... sporo ich tam nie ma, poza jednym, który faktycznie może stanowić problem. Mianowicie przegrzewanie broni, która po pewnym czasie musi się schłodzić. Błąd polega na tym że się nie schładza, przez co jest bezużyteczna, i trzeba wczytać grę.
Mimo wszystko warto. Dla wielu fanów, w tym dla mnie, jedynka jest lepsza od dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio zrobiłeś, że zabrałeś się za ME2 przed 1, ale i tak warto. Dubbing można wypitolić, zresztą w 2 tyż bł słaby, a nawet gorszy, a przynajmniej załatwisz sobię kilkagdziesiąt godzin genialner rozrywki i uzupełnisz luki fabularne. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 18:50, Darkstar181 napisał:

> > Pograj w ME 1.
>
> Nie wiem czy po dwukrotnym ukończeniu mass effect 2 co było wspaniałe, chciałbym
zagrać
> w mass effect 1 podobno z fatalnym dubbingiem i masą błędów;/
Dubbing to akurat jest lepszy niż w dwójce... poza głównym bohaterem, który brzmi nieco
sztucznie.
A co do błędów... sporo ich tam nie ma, poza jednym, który faktycznie może stanowić problem.
Mianowicie przegrzewanie broni, która po pewnym czasie musi się schłodzić. Błąd polega
na tym że się nie schładza, przez co jest bezużyteczna, i trzeba wczytać grę.
Mimo wszystko warto. Dla wielu fanów, w tym dla mnie, jedynka jest lepsza od dwójki.


Nie miem może sproboje... dla mnie mass effect 2 jest grą genialną więc skoro mówisz że jedynka lepsza od dwojki to nieco poprawiłeś moją opinie o tym ale nie za wiele;) Spróbuje tylko jak będe miał okazje.. narazie mam 50 zł na Dragon Age + wybrana gra z srii classic.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować