Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Mam pytanie do punktu 4 FAQ. Loguję się do EADM i na zakładce logowania pojawia mi się komunikat "brak uprawnień". Czy mam w tym momencie przejść do zakładki rejestracja, wklepać kod i wszystko będzie ok, czy też to jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie zacząłem ściągać angielskiej wersji, 10 GB by mi ciągnęło trochę, a tak tylko 1,5GB.... Mam nadzieję, że rzeczywiście będzie świetny, obym mógł dzisiaj sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wiedziałem, że gracze wymyślą jakiś workaround ;) Super, teraz można dokonać grubszej aktualizacji FAQ. Mi tam obojętne, czy napisy są polskie czy angielskie, a że ściągniecie gry nie kosztowało mnie nic, nawet czasu (włączyłem ściąganie i poszedłem spać :P), mam chociaż zachowaną spójność językową.
Hell yeah, kolejny prztyczek w nos od graczy dla EA - możecie sobie nie wydawać, mamy Was gdzieś, poradzimy sobie. Jak zawsze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, muszę przyznać całkiem fajne to DLC.

Spoiler

A statek SB zarąbisty. No i przeciwnicy jakoś bardziej wymagający, jakby zmądrzeli trochę :). Widzę, że już podwaliny pod ME3 robią. Liara jako nowy SB na pewno się przyda w ostatecznym starciu ze Żniwiarzami. Oby tylko można było ją zrekrutować :). Wątek romansowy też niczego sobie, już myślałem, że nic z tego nie będzie, ale spotkanie na Normandii mnie uspokoiło :).

trochę dla mnie za krótki, ale w końcu to tylko DLC. Idę teraz zgłębiać nowe opcje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden problem z grą. Jak gram to czasami gra zaczyna lagować, tzn. zaczyna mi skakać obraz. Muszę wtedy gr zminimalizować do Windy i wtedy skakanie obrazu ustaje. Problem ten pojawa się co jakiś czas i jest troszkę denerwujacy. Da radę pozbyć się problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już ukończyłem DLC - było fajnie, ale bez zachwytu. Spodziewałem się więcej walki w samej bazie Handlarza. Ale dla rozmów Liary i Sheparda, nowej umiejętności dla Adepta, pościgu w Illium (szkoda że był taki krótki), poznania tożsamości Handlarza czy

Spoiler

licznych bonusów po zakończeniu głównego wątku dodatku

warto było go przejść oraz ściągnąć angielską wersję gry :) Choć jak widzę dało się to obejść... Pewnie pracownikom EA nie chciało się tłumaczyć czegokolwiek i wymyślili taką wymówkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastnawia mnie tylko jedno. Miał ktoś z Was wątek romantyczny z Nią w pierwszej części i użył save w ME2 + DLC? Jest jakaś wzmianka o tym? Co było między Shaperdem a Liara przed tym wypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC skończone. Hmmm... Spodziewałem się jednak czegoś więcej. Nie mówię że Mi się nie podobało ale jednak brakowało tego "czegoś" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 20:20, Infes napisał:

Zastnawia mnie tylko jedno. Miał ktoś z Was wątek romantyczny z Nią w pierwszej części
i użył save w ME2 + DLC? Jest jakaś wzmianka o tym? Co było między Shaperdem a Liara
przed tym wypadkiem?

Owszem, jest wzmianka - w ogóle to nie wiem, czy można pociągnąć ten romans, jeżeli w poprzedniczce się jej nie wybrało (można?).
W każdym razie, ja np. tak miałem, ale jedyny tekst nawiązujący bezpośrednio do romansu w ME, który złapałem (nie wiem, może było więcej, DLC jeszcze będę przechodził raz w weekend) to

Spoiler

kiedy Shepard nalega, że chce porozmawiać "o nas", Liara nie chce wierzyć w uczucie, wyrzuca, że przecież została zastąpiona przez wytatuowaną laskę z problemami z kontrolą emocji (akurat miałem romans z Jack).


Być może najlepszy rezultat dałoby nie nawiązywanie żadnego romansu w ME2 przez DLC. Z pewnością to sprawdzę, niedługo zaczynam wielki playthrough od nowa i zaimportuję sobie postać, która romansowała z Liarą w ME i przypilnuję się, bo nikogo w ME2 nie podrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 20:36, Siriondel napisał:

/ciach

Ja tam nie romansowałem z nikim nowym czekałem na Liare od samego początku i wygląda to tak, że...

Spoiler

Shepard walczy o miłość Liary przynajmniej chce jakiegoś wytłumaczenia co się z nią dzieje, mówi nawet czy znowu Liara nie zleje Shepa i może da jakąś misje z hackowaniem terminali itd. itd. czy warto było czekać? oj taak :)



"Być może najlepszy rezultat dałoby nie nawiązywanie żadnego romansu w ME2" <- This :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 20:20, Infes napisał:

Zastnawia mnie tylko jedno. Miał ktoś z Was wątek romantyczny z Nią w pierwszej części
i użył save w ME2 + DLC? Jest jakaś wzmianka o tym? Co było między Shaperdem a Liara
przed tym wypadkiem?

Ja w ME się "zaprzyjaźniłem" z Liarką. W DLC

Spoiler

wspomina o tym że przed dwa lata przeżywała żałobę i że jest jej trudno. Potem jest gadka o tym co z nimi będzie no i zbliżenie :). Oczywiście ta scenka jest po pokonaniu SB, jak ją zaprosimy na SR-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dialog miałem i ja. Dlatego jak zagram kolejny playthrough, będę miał wgląd w obie sytuacje.

Spoiler

Ale Shepard ma rację, Liara strasznie się przejmuje, taka wymówka, że "przecież był martwy" jest słaba. Nieważne, że był martwy, ważne, że żyje, nie? ;P


Dnia 08.09.2010 o 20:42, Exelius napisał:

"Być może najlepszy rezultat dałoby nie nawiązywanie żadnego romansu w ME2" <- This
:)

Może być ;P Miało być tam "przed", nie "przez", ale ja jestem ślepy i nie umiem pisać, więc usprawiedliwiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 20:54, Maykowiec napisał:

> Zastnawia mnie tylko jedno. Miał ktoś z Was wątek romantyczny z Nią w pierwszej
części
> i użył save w ME2 + DLC? Jest jakaś wzmianka o tym? Co było między Shaperdem a Liara

> przed tym wypadkiem?
Ja w ME się "zaprzyjaźniłem" z Liarką. W DLC

Spoiler

wspomina o tym że przed dwa lata przeżywała
żałobę i że jest jej trudno. Potem jest gadka o tym co z nimi będzie no i zbliżenie :).
Oczywiście ta scenka jest po pokonaniu SB, jak ją zaprosimy na SR-2



O, wreszcie coś ciekawego, bo moja Shepard mając do wyboru 3 obleśniaków pozostaje w dwójce z musu w

Spoiler

celibacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O chłopie wielkie DZIEKI!!! Nie musze pobierać olbrzymich 10 GB! Dzieki, dzieki, dzieki!

P.S. Znowu zepsół mis ie komputer, wczoraj cały dzien nie mogłem go włączyc, na szczeście dzisiaj juz działa, miejmy nadzieje że nie zespuje sie za pare minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem LotSB wczoraj wieczorem ale pomyślałem, że napiszę coś dopiero dziś.

Więc ogólnie jest fajnie, ale jednak odnoszę wrażenie, że Overlord był ciekawszy.
Mam na myśli to, że Over mnie totalnie zaskoczył końcówką, miał ogromy ładunek emocjonalny, był niebanalny i po prostu świetnie zrobiony (nie piszę o lataniu Hammerheadem, choć ta część została polepszona względem Firewalkera).
Natomiast LotSB byl wymagający pod względem walki ale w sumie tylko pod tym. Żadnego większego zaangażowania umysłowego. Fakt, rozmowy z Liarą mają pewien ładunek emocji ale tylko powierzchownie. Może to powód tego, że grałem moją FemShep która nie miała romansu z Liarą w ME1. Może jeszcze dziś zagram którąś z wersji Shepa, który/która się z Liarą związała. Zobaczę jak wtedy będzie.

Spoiler

Ostatni boss czyli SB też troszkę mnie rozczarował. Pierwsze wrażenie: "Koleś wygląda jak Ogr z DA". Liczyłem jednak na coś bardziej rozbudowanego... Nie wiem... AI, grupę ludzi/obcych a nie jedną osobę, grupę AI połączoną w jakąś super sieć... nie wiem, grunt, że coś "większego" :)


Z drugiej strony ten DLC daje przyjemność z samego słuchania dialogów między Shepem a Liarą.
Spoiler

Przy pościgu samochodowym myślałem, że spadnę w krzesła, "Traffic! Oncoming traffic! - We''ll be fine." albo "What kind of guns does this thing have? - It''s a taxi, it has a fare meter." :D no i walka przy wejściu do bazy SB "Remember the old days when you could just slap omnigel on everything?" lub "The next wave looks like a big one. - You just had to give them tactical advice..." :)

W końcu trochę sarkazmu i fajnego humoru.
Spoiler

Terminale w bazie SB z wieloma ciekawymi informacjami o postaciach oraz filmami z ukrycia (Khalisah al-Jilani przeprowadzająca wywiad z Kroganinem rządzi :D ). No i oczywiście sam fakt przejmowania stanowiska SB który jest bardzo ciekawie rozwiązany. Aha.. Ekran SB składający się z wielu małych ekraników totalnie zaczerpnięty z Dark Nighta :D


Trochę bardziej wymagające walki to też dobra sprawa.
Ogólnie jest fajnie ale liczyłem na więcej :)
O ile Overlord dostałby ode mnie 9/10 to LotSB daję 8/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No narescie przeszedłem ME2 czwarty raz tym razem mój Shepard zginął no i jak ktos juz tutaj kiedyś powiedział, dziwnie było ogladać jak

Spoiler

wszyscy towarzysze pokoleji ginom i to przez ciebie. Sama końcówka była bardzo fajna szczególnie gdy Shepard poswięcił sie aby Joker przekazał informacje innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować