Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Mam kłopot z tymi dodatkami z sieci Cerberusa- uruchomiłem grę i tak było, żebym się zalogował (wpisałem dane takie jak zawsze mam- już nie wiem gdzie, ale to się powtarza i okazało się, że chyba mam konto [nie było żadnego błędu tylko poszło dalej]), potem wpisałem kod do tej sieci i co dalej? Daję zawartość do pobrania i tam pisze, że nie mam wystarczająco pieniędzy... Daję dodatki i też wszystko z punktami jest. Starałem się robić tak jak jest w poście przypiętym, ale nie daję rady... Może ktoś pomóc?

EDIT: Jednak jest- trzeba było wejść na "Zarejestrowane promocje gry"- ale Zaeed pobiera się aż godzinę :) 500MB. No nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem. Ściągnąłem ze Steama demo ME2, uruchomiłem i wyskoczył launcher (okienko z Play, Config itp). Nacisnąłem na Play, gra się włączyła (na pasku zadań), wskoczył czarny ekran jak przy każdej grze na początku, przeskoczył i gra wywaliła do pulpitu z błędem: "Program Mass Effect 2 Demo zakończył działanie". Mam Vistę i próbowałem tricku z uruchamianiem z wymuszanym administratorem, ale to nie działa! Muszę włączać przez launcher. Gdy zaś zaznaczam opcję z włączaniem administrowanym (ppm na masseffect.exe, zgodność, ble ble ble), to mimo naciskania Play w launcherze ciągle i ciągle włącza się launcher. Chciałem kupić sobie ME 1 i 2, ale skoro demo nie chce się włączyć, to co dopiero pełna wersja :/ Komputer spełnia wymagania, na Can You Run It wszystko pospełniane, nie wiem, o co chodzi. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 11:50, Jakass napisał:

Może nie ściągaj ze Steama? ;p Wpisz w google mass effect 2 demo i weź pierwszy link,
ja tak właśnie zrobiłem z demem ME2.

A włączałeś to demo przez launcher czy bez? Sprawdzę tę metodę, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jeszcze nieodpakowaną Edycję Kolekcjonerską gry Mass Effect 2 na xboxa 360. Oczywiście edycja angielska kupiona w polsce żeby nie było problemów z DLC. Rozumiem że gdy założę drugie konto na UK i tam kupię wszystkie dodatki do ME2 to po odpaleniu polskiego konta będę mógł w nie grać? Czy nie będzie z tym żadnych problemów? Co z dodatkami z sieci Cerberusa które są dostępne w EK. Mogę je pobrać z polskiego konta czy też z tego na UK?

Jeszcze jedno pytanie. Tak z ciekawości. Czy osoby posiadające ME2 w wersji polskiej są pozbawione możliwości zdobycia 100% osiągnięć w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 15:01, Richmond94 napisał:

> Może nie ściągaj ze Steama? ;p Wpisz w google mass effect 2 demo i weź pierwszy
link,
> ja tak właśnie zrobiłem z demem ME2.
>
A włączałeś to demo przez launcher czy bez? Sprawdzę tę metodę, dzięki :)


Już nie pamiętam to było około 10 miechów temu ;) Ale chyba z launcher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 16:17, Pile napisał:

Witam. Mam jeszcze nieodpakowaną Edycję Kolekcjonerską gry Mass Effect 2 na xboxa 360.
Oczywiście edycja angielska kupiona w polsce żeby nie było problemów z DLC. Rozumiem
że gdy założę drugie konto na UK i tam kupię wszystkie dodatki do ME2 to po odpaleniu
polskiego konta będę mógł w nie grać?


Tak.

Dnia 03.05.2011 o 16:17, Pile napisał:

Czy nie będzie z tym żadnych problemów? Co z dodatkami
z sieci Cerberusa które są dostępne w EK. Mogę je pobrać z polskiego konta czy też z
tego na UK?


Z obu - jest tylko jeden warunek. Klucz z EK musi być podpięty do jednego konta EA (najlepiej mieć grę zarejestrowaną na tego samego maila, co polskie konto).

Dnia 03.05.2011 o 16:17, Pile napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Tak z ciekawości. Czy osoby posiadające ME2 w wersji polskiej
są pozbawione możliwości zdobycia 100% osiągnięć w tej grze?


Tak, bo Lair of the Shadow Broker i Arrival nie działają z polską wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też gra przerywa w środku dialogi? Znaczy NPC jak i bohater nie kończy całej kwestii mówionej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 17:52, Isildur napisał:

Czy wam też gra przerywa w środku dialogi? Znaczy NPC jak i bohater nie kończy całej
kwestii mówionej?

U mnie nic takiego nie występowało. Ale nie wiem jak na 1.0 bo od samego początku grałem na patchach 1.01 i 1.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 20:27, Olamagato napisał:

U mnie nic takiego nie występowało. Ale nie wiem jak na 1.0 bo od samego początku grałem
na patchach 1.01 i 1.02.


Ja gram właśnie na patchu 1.02 i mi przerywa dialogi nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz troche pogralem w dwojke, odblokowalem wszystkie postacie. bylem na misji, zeby pomoc tali, ale zaatakowali mnie collectors. porwali moja ekipe. musze sie teraz spieszyc z zakonczeniem gry? jeszcze troche misji pobocznych mi zostalo, cos okolo 7-8 na ta chwile. bo ostatnia misja to przy przejsciu przez ten omega mass relay taki czerwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 21:22, Malevyn napisał:

juz troche pogralem w dwojke, odblokowalem wszystkie postacie. bylem na misji, zeby pomoc tali, ale zaatakowali mnie collectors. porwali moja ekipe. musze sie teraz spieszyc z zakonczeniem gry?

Spoiler

Jeśli wykonasz jakikolwiek quest przed udaniem się przez Omega Relay to nie uda Ci się uratować części porwanej załogi (zginie przede wszystkim Kelly co może być nieprzyjemne jeśli prowadziłeś z nią romans i liczyłeś na doprowadzenie go do końca).

Dnia 03.05.2011 o 21:22, Malevyn napisał:

bo ostatnia misja to przy przejsciu przez ten omega mass relay taki czerwony?

Tak ale jeśli

Spoiler

uda Ci się przeżyć jej ukończenie

to możesz potem kontynuować questy poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak uruchamiam Mass Effecta 2 demo nie ze Steama, ze zgodnością z XP i administratorem, to wyskakuje mi błąd General Protection Fault. Patche nie pomagają, nic nie pomaga. Nie ma nadziei :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 07:00, Karharot napisał:

> juz troche pogralem w dwojke, odblokowalem wszystkie postacie. bylem na misji, zeby
pomoc tali, ale zaatakowali mnie collectors. porwali moja ekipe. musze sie teraz spieszyc
z zakonczeniem gry?

Spoiler

Jeśli wykonasz jakikolwiek quest przed udaniem się przez Omega Relay to nie uda Ci
się uratować części porwanej załogi (zginie przede wszystkim Kelly co może być nieprzyjemne
jeśli prowadziłeś z nią romans i liczyłeś na doprowadzenie go do końca).


> bo ostatnia misja to przy przejsciu przez ten omega mass relay taki czerwony?
Tak ale jeśli
Spoiler

uda Ci się przeżyć jej ukończenie

to możesz potem kontynuować questy
poboczne.



hmm wykonalem juz przynajmniej jedna misje po porwaniu, czyli juz po kelly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 13:58, Malevyn napisał:

hmm wykonalem juz przynajmniej jedna misje po porwaniu, czyli juz po kelly ?

Tak. Jeśli chcesz ją uratować musisz załadować grę sprzed tej misji pobocznej i udać się za Zbieraczami natychmiast po tym jak porwali Twoją załogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić tak, że importujemy save z pierwszej części gry, ale zmieniamy wygląd Sheparda (a dokładniej jego płeć ;p)? Uznałem, że w dwójce zagram facetem ze względu na ciekawsze romanse, a w pierwszej części grałem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 08:35, Eye-Maze napisał:

Czy można zrobić tak, że importujemy save z pierwszej części gry, ale zmieniamy wygląd Sheparda (a dokładniej jego płeć ;p)?

Gra pozwala nam modyfikować po imporcie wygląd (a nawet klasę), płeć niestety nie (tak samo gra nie pozwala na zmianę imienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 11:16, Karharot napisał:

> Czy można zrobić tak, że importujemy save z pierwszej części gry, ale zmieniamy
wygląd Sheparda (a dokładniej jego płeć ;p)?
Gra pozwala nam modyfikować po imporcie wygląd (a nawet klasę), płeć niestety nie (tak
samo gra nie pozwala na zmianę imienia).

A jeśli zmieniam klasę to resetuje level czy oddaje mi wszystkie punkty umiejętności i mogę rozdać na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 13:17, Eye-Maze napisał:

A jeśli zmieniam klasę to resetuje level czy oddaje mi wszystkie punkty umiejętności
i mogę rozdać na nowo?

Zawsze resetuje się level. W dwójkę zawsze idziesz od zera. System levelowania jest w tej części zmieniony. I pewnie będzie tak też w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować