Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Myślałem że gry które wyszły przed uruchomieniem Origin, nie będzie się dało przypisać do konta. Ale z Bulletstormem może być taki problem że korzysta już z jednej usługi - Games for Windows Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktokolwiek zakupł Mass effect 2 na xboxa z serii classics poprosiłbym o informację. Czy wersja classics zawiera jakiekolwiek DLC? Jeżeli tak to jakie. Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko napisać, że cała gra bardzo mi się podoba, może tylko ekwipunek i levelowanie stały się mało interesujące i rozbudowane, ale jakoś to przełknąłem. Natomiast następca Mako, czyli Hammerhead...

POSYSA NA MAXA *$#%$!!!!

Co za idiota zaprojektował ten pojazd? Po raz trzeci będe przechodzić całą misję z pakietu Firewalker, bo pod koniec nie zdołałem się w porę schować przed ostrzałem (bo pojazd jest jak z papieru...), jakby było mało że walka tym pojazdem tak posysa jajca, to jeszcze nie można zrobić save... A grę mam na Steam, więc pewnie o trainerach mogę zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy w gronie haterów. Wszyscy (no, z drobnymi wyjątkami) nienawidzimy lub przynajmniej nie lubimy Hammerheada. Jedyna taktyka, przy której da się przeżyć, to oddanie kilku strzałów i ukrycie się, aż pojazd magicznie przestanie płonąć i się uleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 22:03, Harrolfo napisał:

4) Jak wygląda optymalizacja gry?

Lodzio-Miodzio.
Można ją odpalić w rozdziałce 1920x1080 na starym ATI X1950 GT (AGP) i Athlonie 2500+ (1,8 GHz, 1 rdzeń) ze wszystkimi opcjami graficznymi i wciąż mieć te przyzwoite 25 FPS. Mimo, że gra pisze, że sprzęt nie jest obsługiwany, to działa i można spoko grać. Oznacza to, że na każdym komputerze nie starszym niż 5 lat uruchomisz tę grę i możesz grać bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 17:09, Lfdracon napisał:

Witamy w gronie haterów. Wszyscy (no, z drobnymi wyjątkami) nienawidzimy lub przynajmniej
nie lubimy Hammerheada. Jedyna taktyka, przy której da się przeżyć, to oddanie kilku
strzałów i ukrycie się, aż pojazd magicznie przestanie płonąć i się uleczy.


100 razy bardziej wolałem eksplorację starym, dobrym, potężnym, masywnym, wytrzymałym Mako. Fakt, że musiałem co chwila lukać do poradnika w poszukiwaniu interesujących znalezisk na mapie (i wnerwiało mnie skakanie Mako po skałach), ale za to walka była taka jak powinna być (ekscytująca), a zwiedzanie już na pewno było ciekawsze od pozbawionego sensu skanowania planet (wolę nie myśleć ile zmarnowałem sond, bo surowców mam tak po ok. 200k, a koniec gry tuż tuż i prawie wszystkie upgrade''y mam).

Po za tym Hammerheadem, uproszczonymi elementami rozwijania postaci i skanowaniem planet, to gra jest na prawdę przyzwoita. Szczególnie wgniótł mnie w fotel Lair of Shadow Broker, ale sam wątek główny jest również solidnie napakowany akcją, do tego świetne dialogi i postaci (praktycznie tylko Jacoba i Tali nie polubiłem, cieszy mnie brak Liary, choć wiem że wielu ją lubi, a Jack po prostu wymiata :P) i kapitalne udźwiękowienie (prawie codziennie słucham tej muzyczki startowej z launchera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co wy, dla mnie omijanie przeszkód o milimetry rozpędzonym Hammerheadem daje tyle frajdy co oglądanie wyścigu ścigaczy w Mrocznym Widmie na wielkim kinowym ekranie, dawno temu :) Choć w walce faktycznie sprawdza się jak gdyby Cerberus zdobył go z Małego Modelarza. Ale wspomniana powyżej taktyka, mimo że mało efektowna i zupełnie niewidowiskowa, jest skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 17:09, Lfdracon napisał:

Witamy w gronie haterów. Wszyscy (no, z drobnymi wyjątkami) nienawidzimy lub przynajmniej
nie lubimy Hammerheada. Jedyna taktyka, przy której da się przeżyć, to oddanie kilku
strzałów i ukrycie się, aż pojazd magicznie przestanie płonąć i się uleczy.

Grając na PS3 i platynując grę odczułem ból stojący za wytrzymałością Hammerheada.
Ale czego nie robi się dla świecącego wirtualnego trofeum.
Nie mniej jednak nie chciałbym zobaczyć tego pojazdu (przynajmniej z takimi opcjami) w Mass Effect 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem niedawno ME2 i mnie zastanawia co

Spoiler

wpłynie na decyzje zniszczyłem technologie żniwiarzy,a mogłem pozyskać informacje.


Jest opcja kontynuacji, jest jeszcze coś do zrobienia w świecie ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 12:20, karolekx23x napisał:

Skończyłem niedawno ME2 i mnie zastanawia co

Spoiler

wpłynie na decyzje zniszczyłem technologie żniwiarzy,a mogłem pozyskać informacje.


Spoiler

Co wpłynie na decyzję? Chyba raczej na co ta decyzja będzie miała wpływ? Jeśli szukasz odpowiedzi na to drugie pytanie to bez wątpienia dostaniesz ją w ME3, imo będzie to pewnie coś w stylu decyzji z ME1 gdzie zniszczenie bazy Zbieraczy będzie podobne do ocalenia Rady i sprawi że będzie lepsza współpraca pomiędzy rasami zaś zachowanie tej bazy dla Cerberusa będzie przypominało wybór przejęcia przywództwa w Radzie przez Ludzi co w efekcie znacznie ochłodziło stosunki z innymi rasami.
IMO takie coś będzie wielkim uproszczeniem ale jest też najbardziej prawdopodobne, jak dla mnie to wszystko jest trochę bezsensowne bo niby co powstrzymywało Shepparda przed przekazaniem kontroli nad stacją wybranym przedstawicielom innych ras (sporo kandydatów było już na Normandii) lub przynajmniej Radzie Cytadeli - taki wybór pomógłby w przekonaniu innych o stopniu zagrożenia i dał nam dostęp do zaawansowanej technologii bez destabilizowania układu sił no ale cóż... W grach BioWare najwyraźniej jest jedynie rozróżnienie na wybory moralnie złe i dobre, praktyczne konsekwencje naszych działań nie istnieją :/

Dnia 06.02.2012 o 12:20, karolekx23x napisał:

Jest opcja kontynuacji, jest jeszcze coś do zrobienia w świecie ME?

Za parę miesięcy wyjdzie ME3 który ma być zakończeniem sagi, do tego czasu musisz się zadowolić questami pobocznymi (jeśli jeszcze Ci jakieś zostały) i DLC (o ile już ich nie zaliczyłeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegoś generatora postaci do Mass Effect 2.
Nie wiedzieć czemu po skończeniu części pierwszej plik z postacią jest uszkodzony i druga częśc go nie odczytuje, pojawia się opcja, że jest taki zapis poctaci z jedynki ale nie moge kliknąć dalej. Ostatnie 30min pierwszej części przechodziłem 5 i zawsze to samo, jest plik ale go nie odczytuje wiec szukam jakiegoś programu żeby stworzyć Sheparda takiego jakim był. Wiem, że w necie są zapisy innych ludzi do pobranie ale nie ma tam "mojego" takiego jakiego ja bym chciał. Wie ktos co można na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 23:00, karolekx23x napisał:

Ceny DCL którą wiążą fabularnie ile by mnie wyniosło?

Lair of the Shadow Broker (800) + Arrival (560) + Overlord (560), gdybyś kupował za punkty BioWare kupowane w pakietach po 1600 punktów to zapłaciłbyś 114 PLN i zostałoby Ci jeszcze 1280 punktów na inne rzeczy (Cerberus (1200) jeśli go nie masz lub Kasumi (560) która też ma własną misję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To za dodatki więcej niż za grę, to chyba trochę podziękuje i zakupie może punkty 1600 i Shadow Broker i co do tego? Arrival czy Overlod ?
Te 50 zł to mogę wydać w zupełności ale przeczekać na dobre okazje.
Moim zdaniem jak 3 wyjdzie to dodatki do 2 powinny stanieć czy nie ?

Tylko mnie interesuje dodatki te które maja chociaż polskie napisy.

A ja nie zagram w dodatki to w 3 czesci ME coś mnie ominie, nie będę czegoś wiedział ważnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 22:53, karolekx23x napisał:

To za dodatki więcej niż za grę, to chyba trochę podziękuje i zakupie może punkty 1600 i Shadow Broker i co do tego? Arrival czy Overlod ?

Arrival. Overlord jest fajny ale w przeciwieństwie do Arrival nie jest powiązany z główną fabułą.

Dnia 07.02.2012 o 22:53, karolekx23x napisał:

Te 50 zł to mogę wydać w zupełności ale przeczekać na dobre okazje.
Moim zdaniem jak 3 wyjdzie to dodatki do 2 powinny stanieć czy nie ?

Szczerze mówiąc nie znam się na tym zbytnio ale nie byłbym taki pewien - dodatki do DA nie staniały po premierze DA2 więc..

Dnia 07.02.2012 o 22:53, karolekx23x napisał:

Tylko mnie interesuje dodatki te które maja chociaz polskie napisy.

Ugh. To może być gorzej bo z tego co pamiętam zarówno LotSB jak i Arrival nie były wudane w wersji polskiej i trzeba trochę pokombinować żeby je w ogóle odpalić na polskiej wersji gry. Możliwe jednak że wyszedł jakiś fanowski patch translacyjny ale to już ktoś inny musiałby się na ten temat wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 23:05, Karharot napisał:

Możliwe jednak że wyszedł jakiś fanowski patch translacyjny ale to już ktoś inny
musiałby się na ten temat wypowiedzieć.


Milordzie, popatrz na przypięty post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 23:06, Henrar napisał:

Milordzie, popatrz na przypięty post :)

Ups. Sam i tak wolę grać po angielsku więc nigdy nie zwracałem na tą część uwagi :)
Gome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować