Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Heh. czemu ci ciągle ginęła? U mnie najczęściej ginęli Tali albo Kaidan.

Grałeś na szaleńcu? Mnie razem sprzątnęli już zabójcy Sarena przy Norze Chory. :) Zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 23:41, Cascad napisał:



Ale i tak wiemy, że ME2 będzie mroczniejszy od jedynki. ;P Taka Zemsta Sithów z sagi Gwiezdnych Wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 00:50, Ecko09 napisał:

Ale i tak wiemy, że ME2 będzie mroczniejszy od jedynki. ;P Taka Zemsta Sithów z sagi
Gwiezdnych Wojen.


Imperium Kontratakuje chciałeś powiedzieć ;]
Podoba mi się ten armor, którego będzie można w grze zdobyć jeśli będzie się przy okazji posiadaczem Dragon Age. Dobrze się składa, że obie gry są na mojej liście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 01:03, Some_kind_of_Devil napisał:

>

Imperium Kontratakuje chciałeś powiedzieć ;]


Nie ;P nie powtarzam słów Q''nika z CDA ;P Poza tym uważam, iż Zemsta Sithów jest dużo mroczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 01:28, Ecko09 napisał:

Nie ;P nie powtarzam słów Q''nika z CDA ;P Poza tym uważam, iż Zemsta Sithów jest dużo
mroczniejsza.

Za dużo efektów, za mało klimatu (nie twierdzę, że to się wyklucza). Ale to chyba nie temat o tym ;]
Tak czy siak ME2 ma być najmroczniejszą częścią z trylogii. Przynajmniej Bioware tak utrzymuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz panowie powiedzcie czy na tych screenach quarianin/ka to mężczyzna czy kobieta.
http://pc.ign.com/dor/objects/14235019/mass-effect-2/images/mass-effect-2-20090818082253628.html?page=mediaFull
http://pc.ign.com/dor/objects/14235019/mass-effect-2/images/mass-effect-2-20090818082255753.html?page=mediaFull
http://na.llnet.bioware.cdn.ea.com/u/f/eagames/bioware/masseffect2/assets/images/screenshots/masseffect2_screenshot_06_1280x720.jpg

Bo równie dobre może to być Tali jak i wspominany na fansite''ach Quarian Male. Te screeny powinny rozwiać przypuszczenia. Choć mi w sumie trudno jest określić płeć tej postaci. Niby na pierwszym screenie widać "strategiczne wypukłości" lecz na 2 i 3 już ich nie dostrzegam. a z tego co pamiętam Tali miała jedną rękę ''mechaniczną'', a tu są obydwie ''normalne''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie kobieta, jednakże wątpię, żeby to była Tali Zorah Nar''Rayya. Tali ma trochę inne kształty(może mi się zdaje, ale Tali ma raczej bardziej wypukły tyłek), ta tutaj jest bardziej płaska. Ale może to wina screenów :) Ucieszyłbym się, widząc ją w swojej drużynie w dwójce. Naprawdę ją lubiłem.

Słyszałem w którymś z wywiadów, że w grze spotkamy Wrexa. A wie ktoś może co z Ashley, Liarą, Garrusem(co do ostatniego, to nie zdziwiłbym się gdyby po "śmierci" Sheparda on nas ścigał)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 11:51, Leos8 napisał:



Podobno postacie z naszej drużyny z jedynki maja się pojawić w grze, ale tylko jako postacie poboczne. nie będzie można ich przyłączyć do drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 11:51, Leos8 napisał:

Słyszałem w którymś z wywiadów, że w grze spotkamy Wrexa. A wie ktoś może co z Ashley,
Liarą, Garrusem(co do ostatniego, to nie zdziwiłbym się gdyby po "śmierci" Sheparda on
nas ścigał)??

Nie jestem pewien czy załapałem. Kogo Garrus ma ścigać po śmierci Sheparda? Przyleci na Ziemię i będzie ścigał tych, którzy poprowadzili fabułę w pechowy dla Shepa sposób? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 15:36, Leos8 napisał:

To tylko taki pomysł/wymysł. Garrus dowie się, że Shepard w gruncie rzeczy "żyje" i będzie
go ścigać/gonić.

Haha.. rozwiń myśl. Niby za co miałby go ścigać? Że przeżył? Wtedy by wyszło, że od początku był skorumpowany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli ktoś wgra swojego sejwa z jedynki, to w dużej mierze będzie od poprzedniej rozgrywki zależało kogo spotkamy. Jak ktoś miał dar przekonywania, to zginęła tylko jedna osoba, ta z obowiązkowego wyboru.
(nawiasem mówiąc szkoda że nie będzie można starych znajomych wziąć do drużyny)
P.S Tylko ja mam wrażenie że ten nowy kroganin z filmów ma znacznie mniej wyrazista, i gorszą facjatę od Wrexa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okay wiem, że to dziwne :) Za co miałby go ścigać? Nie za co, ale dlaczego. Facet (Shep) zabrał go z biurodupolizyjnego SOC, wziął na misje, ryzykował z nim życie. Można nawet powiedzieć, że zawarli coś w rodzaju "przyjaźni". Bah, nagle jest pogłoska, że Shepard zginął. Garrus raczej by tego tak po prostu nie odpuścił chciałby się upewnić czy Komandor rzeczywiście zginął, jak w przypadku Sarena. Dowiaduje się, że żyje. I też puściłby to tak po prostu? Wątpię. Myślę, że próbowałby ścigać(lub jak kto woli - znaleźć) swojego dawnego kompana.

To tylko moja wyobraźnia i równie dobrze może okazać się, że nigdy Garrusa nie spotkamy. Ale...zawsze fajnie pofantazjować nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 20:25, Leos8 napisał:

Okay wiem, że to dziwne :) Za co miałby go ścigać? Nie za co, ale dlaczego. Facet (Shep)
zabrał go z biurodupolizyjnego SOC, wziął na misje, ryzykował z nim życie. Można nawet
powiedzieć, że zawarli coś w rodzaju "przyjaźni". Bah, nagle jest pogłoska, że Shepard
zginął. Garrus raczej by tego tak po prostu nie odpuścił chciałby się upewnić czy Komandor
rzeczywiście zginął, jak w przypadku Sarena. Dowiaduje się, że żyje. I też puściłby to
tak po prostu? Wątpię. Myślę, że próbowałby ścigać(lub jak kto woli - znaleźć) swojego
dawnego kompana.

To tylko moja wyobraźnia i równie dobrze może okazać się, że nigdy Garrusa nie spotkamy.
Ale...zawsze fajnie pofantazjować nie? :D

No tak, problem w tym, że Shepard ginie, albo nie. Tak to wygląda po zapowiedziach. Przynajmniej twórcy mówią "Koniec Shepa, koniec gry". ;]
Koncepcja w sumie niezła, ale imo bardziej by pasowało pod Ash albo Liarę. Zależy z kim się miało romans w jedynce. Haha niezła opcja by była, jakby Shepa, któraś z nich ścigała za to, że miał romans z inną. W końcu nowe laski pojawią się w ME2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować