Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2010 o 15:10, Nor2323 napisał:

ja mam tylko jeden problem jeszcze nie dostalem kodu na terminius i akrabin


Zamówiłeś za pobraniem, wyślą ci kod jak dostaną informacje rozliczeniowe od kuriera, mi napisali że na początku przyszłego tygodnia już będą kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 15:36, Pariah napisał:

ehh, praktycznie co stronę pojawia się ten link ze dwa razy, więc jeszcze raz:

Zmiana wersji językowej z polskiej na kinową (dla niekumatych: język angielski,
polskie napisy
)
http://dragonage.com.pl/viewtopic.php?f=29&t=1742

Pozdrawiam


Thnx, właśnie w tej samej chwili znalazłem na GOLu :)

Wydawcy zaś należy się wielka murzyńska pała w ucho za zmuszanie człowieka do wysłuchiwania NIEUDOLNEGO dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 15:25, ViPKiNG napisał:

>
Głowna okładka jest tekturowa, ale wewnątrz opakowanie na płyty i instrukcje jest zajeb***
metalowe. 3 płyty DVD się tam znajdują, 2 z samą insalacją gry i jedna z filmami making
of. Wyglada super :)


Chodziło mi oto że ta tekturowa nakładka a konkretnie nadruk/artwok na niej bardzo mi się podoba i chciałbym żeby to była okładka metalboxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 15:39, EverettMcGill napisał:

Wydawcy zaś należy się wielka murzyńska pała w ucho za zmuszanie człowieka do wysłuchiwania
NIEUDOLNEGO dubbingu.


tak, słyszałem już tą "tfurczość". W takim wypadku nie zamieszczenie opcji wyboru języka angielskiego to wręcz... przestępstwo :D
Mnie to na szczęście będzie oszczędzone, niestety muszę czekać do piątku na premierę...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jak brzmi polska wersja językowa i mi sie ona podoba - zresztą ja wolę każdą polską wersję od najlepszej oryginalnej w której nie rozumiem co do mnie mówią ;)
ale tylko jeśli chodzi o gry bo w filmach fabularnych dubbingu nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 15:45, lis_23 napisał:

Słyszałem jak brzmi polska wersja językowa i mi sie ona podoba - zresztą ja wolę każdą
polską wersję od najlepszej oryginalnej w której nie rozumiem co do mnie mówią ;)
ale tylko jeśli chodzi o gry bo w filmach fabularnych dubbingu nie znoszę.


Ja mam podobnie tyle że mi się dubbing podoba tylko w mass effect a we wszystko inne gram po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare znowu mnie zaskoczyło:) Mam zadanie, by

Spoiler

odebrać pewnego gościa z więzienia, i oczywiście naczelnik chce mnie wtrącić do celi

:) Będzie ciężko, bo zabezpieczenia mają dobre, ale 3 razy nie można zginąć, nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na drugiej płycie jest plik english, domyślam się, że może być odpowiedzialny za dubbing w języku angielskim, spróbuje przenieść pliki i odpalić.
Najpierw zainstaluje do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i wszystko działa jak należy. Jestem... mile zaskoczony. Co prawda jestem na początku, ale gra jest naprawdę świetna. Grafika na full detalach wygląda co najmniej ładnie i generalnie jest przyjemna dla oka.
Do tych, co jeszcze się zastanawiają, czy kupić ME2, powiem, że naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak mnie gra wciągnęła, że już nawet dubbing przestał mnie irytować i jakie fajne zwierzaki są :P, naprawdę jest super, zbieranie minerałów, upgrade broni, walka, czary mary mmm, jak najbardziej zasługuję na ocenę 10/10

20100127155953

20100127160102

20100127160124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie ustawiałem wymuszenia na karcie graficznej.. Możecie mi pomóc?

[URL= http://img403.imageshack.us/i/43539412.jpg/][IMG] http://img403.imageshack.us/img403/4034/43539412.th.jpg[/IMG][/URL]

Czy to starczy? Czy trzeba każdą opcję zmienić bo nie wiem jak zachowam je domyślnie to będzie też dobrze? Chcę mieć grafikę jak najładniejszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektórych MM i Saturnach już można. Wszystko zależy od tego, jak obsługa sklepu traktuje umowy handlowe. W większości mają je głęboko... i gra jest już na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 16:13, Mefisto napisał:

tak mnie gra wciągnęła, że już nawet dubbing przestał mnie irytować i jakie fajne zwierzaki są :P (...)

Widzę, że aż zmienili kolor tym z części pierwszej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem, mam znaleźć niejaką Diarę czy jak ona się zwie, w centrum transportowym. Idę tam i nie mogę z nikim pogadać, obszedłem całą planetę i niestety nie znalazłem jej. Ktoś ma jakaś wskazówkę, albo najlepiej mapkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 16:07, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czytałem, że już mozna ME2 kupić w media markcie. Czy to prawda.(wersja
PC)?


Prawda, od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować