Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Myślę że w większości już jest, w Konińskim na pewno. Zarówno na 360 i PC. W wielu pewnie też jest, po prostu złamali zakaz wystawienia przed premierą, i za to zapłacą, ale zyski ze sprzedaży będą mieli większe niż to co przyjdzie im zapłacić. Dobrze dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśnić czemu toto nie chce się zainstalować w ogóle? Podczas instalacji zmieniłem na płytę numer 2 gdy mnie o to poprosiło, ale instalator nie reaguje- chociaż 2 jest w napędzie wciąż klikam "Ponów próbę" i nic- jakby nie wykrywał drugiej płyty. Windows ją wyczytuje gdyż swobodnie mogę ją sobie przeglądać i wszystkie pliki zdają się tam być ale instalator ni cholery. Instalacja nie rusza się dokładnie w tym momencie, co przedstawione jest na obrazku.

A o braku angielskiej wersji nawet nie chce mi się zaczynać pisać - totalna porażka i żenada, zwłaszcza że z tego co się domyślam, wynika że mój problem z instalacją związany jest z polskim folderem .rar.

20100127172221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie gra bez DLC też może być przyjemna ?? Ja zakupiłem na x''a i jutro dostanę a nie mam xbox live założonego i będe musiał grać bez DLC.

PS. Jak ktoś może wytłumzczyć jak podłaczyć live przez modem przez pc, internet od vectry to byłbym wdzięczny.

Pozdro i dzięki z góry za help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 17:28, rolex76 napisał:



Spokojnie możesz grać bez DLC. Ja grałem bez DLC w Dragon Age i nie zauważyłem, żeby mi czegoś brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak myślicie gra bez DLC też może być przyjemna ?? Ja zakupiłem na x''a i jutro dostanę

Dnia 27.01.2010 o 17:28, rolex76 napisał:

a nie mam xbox live założonego i będe musiał grać bez DLC. >


Jak mówia sami twórcy z BioWare - wszystkie dodatki i bonusy nie wpływają znacząco na grę. Ta jest tak skonstruowana, że fabuła jest kompletna nawet bez tych popierdółek. Trochę szkoda moze być Zaaeda, ale przeżyjesz ;-) W każdym razie zachowaj kod - przyda się jak tchniesz net w konsole ;-)

> PS. Jak ktoś może wytłumzczyć jak podłaczyć live przez modem przez pc, internet od vectry

Dnia 27.01.2010 o 17:28, rolex76 napisał:

to byłbym wdzięczny.

Pozdro i dzięki z góry za help.


Ja odpadam, ponad moje siły - gdybyś korzystał z tepsy to mógłbym pomóc... A tak ? Sprobuj na gry-online, seryjny wątek X360 o sprzęcie (na tym forum tez spytaj, ale w odpowiednim atku). Ktoś powinien Cie poratować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie :) Jak wiadomo DLC z dodatkową postacią byłoby fajne no ale za bradzo nie wiem jak podłaczyć live to się nawet za to nie biorę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolekcjonerkę i nie mogę jej zainstalować. Pod koniec instalacji wyskakuje błąd: "Instalacja mass effect 2 nie powiodła się wystąpił błąd danych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 17:57, rolex76 napisał:

Dlatego wolę gry na konsole :) Żadnych instalacji nie potrzeba :P Wkładam,pykam i już
.

Pozdro

Przykro mi, ale nie interesuje mnie to co ty wolisz, tylko rozwiązanie mojego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem podczas instalacji Ninja Blade (tego od cda), zresetowałem komputer, wyłączyłem niepotrzebne programy, zacząłem instalację i nic nie robiłem, tylko instalacja włączona i nic innego. Pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie miało być w DLC jakiegoś pojazdu naziemnego? Wydaje mi się, ze coś tak czytałem.
Dziś mi przyszła EK na PC, teraz jeszcze tylko ściągam Zaeeda i można grać(*resztę już zassałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 18:07, Mrozinnio napisał:

Czy nie miało być w DLC jakiegoś pojazdu naziemnego? Wydaje mi się, ze coś tak czytałem.
Dziś mi przyszła EK na PC, teraz jeszcze tylko ściągam Zaeeda i można grać(*resztę już
zassałem)


U ciebie się normalnie zaisntalowało? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 17:04, Oloninho napisał:

Ale jak już zacząłem grę, to będę mógł to DLC później normalnie zainstalować i korzystać
z niego? I czy ktoś jeszcze potwierdzi mi, że ono będzie możliwe do zainstalowania od
29tego?
A co takiego GOL zrobił? Instrukcję, jak zmienić z polskiego dubbingu na angielski? Jeśli
tak, to będę wdzięczny za linka ;P

@CrazyGambler
Nie, mam XPka. Rozumiem, że zainstalowałeś to DLC z Zaeedem?

heh okazuje się, że da się zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, muszę pochwalić gram.pl.
Zdaję się, że wysyłka miała być dziś, ale tak czy siak właśnie przyszedł kurier z moją EK, a do premiery jeszcze dwa dni.
Jestem usatysfakcjonowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować