Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2010 o 19:47, Falkoner napisał:

Nie chcą mi sprzedać.


Poproś mamę, tatę, starszego kumpla, babcię, dziadka, ciocię lub wujka. Cóż my możemy zrobić. Ktoś już pisał że pegi to nie zakaz sprzedaży tylko sama informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem polski dubbing to się lekko załamałem. Jest jeszcze gorzej niż w jedynce. Głosy niektórych "aktorów'''' są kompletnie wyprane z uczuć i gra traci klimat. Dopiero po zmianie na ang. poczułem, że gram w Mass Effecta. Gra cud-miód-orzeszki.
Teraz mam jeszcze jedno pytanie: Da się jakoś zdjąć hełm podczas wykonywania misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tym Terminus Assault Armor (pancerz) i M-490 Blackstorm (karabin) bo nie mam tego. Mam otrzymać kod aktywacyjny na e-maila czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:47, Falkoner napisał:

> > Jak kupić grę w Saturnie? :/
> idziesz z nią do kasy, tam Ci już pomogą.

Nie chcą mi sprzedać.



To albo musisz próbować aż się uda (w różnych kasach) albo mieć kogoś z dowodem ostatecznie zakup przez internet. Teraz tych znaczków na pudełkach zaczęli strasznie przestrzegać więc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:44, Mrozinnio napisał:

Ja gram wszystko świetnie chodzi. Zaimportowałem postać z 1 i grę zacząłem na poziomie
5 żołnierzem dostałem różne premię za to plus premia za dużo kasy w 1. Decyzję wszystkie
podjęte takie jakie chciałem, ale tu właśnie mam pytanko. Bo na początku wyświetla tylko
te najważniejsze zaimportowane dane(*Virmim, Rada) a co z tymi pobocznymi jak dane dla
Tali? Skąd mam się dowiedzieć, cz mi je przyjął? I takie tam inne? Można to gdzieś sprawdzić,
bo nie chciałbym aby w trakcie gry wyszło ze coś jest nie tak.

Który miałeś poziom w ME1, że w 2 zacząłeś od 5? Ja miałem 50 i zaczynałem od 1. I ile kasy dostałeś w bonusie?
A resztę informacji niestety odkryjesz w trakcie grania. Nie ma możliwości jak tego sprawdzić. Mimo skoro Ci zaimportowało save''a to chyba wiesz, którego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:29, Aru488 napisał:

A ja mam pytanie....co jest z moją Kartą Cerberus? Zainstalowałem gre,zmieniłem sobie
język i....kodu mi nie przyjmuje. Z poziomu gry się zarejestrowałem,zalogowałem i dupa.
Kod wpisują poprawnie i mi go nie przyjmuje...co mam zrobić? W końcu po coś za tę edycję
kolekcjonerską płaciłem prawie 200 złotych by mieć dostęp do wszystkiego...-.- W dodatku
nie mogę nawet znaleźć miejsca by wpisać kody dotyczące zawartości pre-ordera (i nie
mówię tu o waszych dodatkach czyli Terminus Armour,a o zbroi Kolektorów i ich broni.Niby
pisze,że na stronie BioWareSocial można to odblokować..ale gdzie?).



Przypominam się tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:51, 8bit napisał:

Dopiero po zmianie na ang. poczułem, że gram w Mass Effecta. Gra cud-miód-orzeszki.

A jak udało ci się ten efekt uzyskać? Bo mi się gra niestety wysypuje po zastosowaniu metody przedstawionej w sticky poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:55, Graffis napisał:

> Dopiero po zmianie na ang. poczułem, że gram w Mass Effecta. Gra cud-miód-orzeszki.

A jak udało ci się ten efekt uzyskać? Bo mi się gra niestety wysypuje po zastosowaniu
metody przedstawionej w sticky poście.


Warto zrobić sobie kopie tych 2 plików

Edytujemy plik w katalogu mass effect 2 \data\ sku.ini zmieniając wszystkie POL na INT.
W katalogu Mass Effect 2\BioGame\CookedPC plikowi BIOGame_POL.tlk zmieniamy nazwę na BIOGame_INT.tlk. I to już wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:55, Graffis napisał:

> Dopiero po zmianie na ang. poczułem, że gram w Mass Effecta. Gra cud-miód-orzeszki.

A jak udało ci się ten efekt uzyskać? Bo mi się gra niestety wysypuje po zastosowaniu
metody przedstawionej w sticky poście.

Skorzystałem z tej łatwiejszej (szybszej) metody, którą podał tu Pariah http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45494&pid=904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego pragnę zadać zasadnicze pytanie...dlaczego do diabła nie jestem w stanie zimportować sobie postaci z pierwszej części gry skoro savy mam,a i pierwszą grę z nimi zainstalowaną? No mnie zaraz szlag trafi, nie dość,że problemy z wersją językową były, Karta Cerberusa ma kod wadliwy to i nie będę mógł zagrać swoją postacią?! Ja grać nie zamierzam wdł tego co twórcy udumali bo tak się składa,że większość decyzji z samego początku innych mam niż oni narzucają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:53, Aru488 napisał:

Przypominam się tylko....


Ostrzezenie za spam tylko. Przy okazji radze czytac przypiete posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:58, Lucas01 napisał:

Edytujemy plik w katalogu mass effect 2 \data\ sku.ini zmieniając wszystkie POL na INT.
W katalogu Mass Effect 2\BioGame\CookedPC plikowi BIOGame_POL.tlk zmieniamy nazwę na
BIOGame_INT.tlk. I to już wszystko!

Jak już dwukrotnie napisałem, ta metoda nie działa. Po wciśnięciu play w autostarcie pojawia się czarny ekran, po chwili zaś raport o tym że program przestał działać (bez jakichkolwiek szczegółowych informacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman- wiem,wiem. Za spam przepraszam ;) W przypiętych tematach nie widziałem właśnie gdy przeglądałem nic na temat karty Cerberusa poza tym jak to uruchomić(pod warunkiem,że kod przyjmuje), co do zawartości dodatkowej jak pancerzyk za kod, nic konkretnego nie widziałem. Przejrzę ponownie, może coś znajdę.

Lucas-dzięki,przeoczyłem to ;) może to z nerwów po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:52, cabaal1 napisał:

Mam otrzymać kod aktywacyjny na e-maila czy jak???


Najlepiej czytac to co sie 101 razy na ten temat w tym watku powiedzialo... Kod na dodatkowa zawartosc mozna otrzymac po wejsciu do sklepu, kliknieciu na "moje zamowienia", a nastepnie "pobierz klucz". Jesli wybrales platnosc przy odbiorze na kod mozesz poczeka do czasu zaksiegowania wplaty. Jesli zaplaciles z gory kod powinien byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 20:06, Wojman napisał:

Najlepiej czytac to co sie 101 razy na ten temat w tym watku powiedzialo... Kod na dodatkowa
zawartosc mozna otrzymac po wejsciu do sklepu, kliknieciu na "moje zamowienia", a nastepnie
"pobierz klucz". Jesli wybrales platnosc przy odbiorze na kod mozesz poczeka do czasu
zaksiegowania wplaty. Jesli zaplaciles z gory kod powinien byc.


Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę dostać od EA Polska oryginalny, angielski, ważący coś ponad 30 mega plik o nazwie BIOGame_INT.tlk. Byłbym dozgonnie wdzięczny. Nie po to przechodziłem 8 razy pełnego angielskiego ME1, żeby w dwójce być zmuszony do kombinowania byle tylko nie słuchać "profesjonalnego" dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

parę godzin rozgrywki i za mną i musze przyznać że z gry jestem zadowolony. Jak dla mnie trochę zbyt ograniczyli możliwość zarządzaniem ekwipunkiem, chociaż motyw z modyfikowaniem swojej zbroi jest całkiem niezły(jedyny minus że postać nie zdejmuje hełmu w czasie rozmowy tak jak to było użyte w DA). Żadnych problemów z DLC i dodatkowymi przedmiotami.

Trochę kaszana z brakiem wyboru wersji językowej ale sposób podany na GOLU działa w 100 % . Nie jestem tylko pewien jak wygląda sprawa z zamianą języka w przypadku DLC. Zmieniłem nazwe pliów z POL na INT( wcześniej usuwając oryginalne pliki INT ) i opisy dodatkowych questow są teraz po ang, nie jestem pewien jak będzie z dialogami w tych questach. Przejdę trochę dalej i się przekonam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować