Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2010 o 13:42, lis_23 napisał:

Heh,ktoś kupił art book:


I sprawa sie wyjasnila, ze to tylko blad pracownika. Nie ma wiec co robic afery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są jakieś zaawansowane opcje grafiki? Bo jak wchodze w grafika to jest tylko zmiana jakiś tam cieni, efekt ziarna i tyle. A gdzie szukać jakiś detali tekstur itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem ME i w sequel bym chętnie popykał, ale grałem w ang. wersję i po tych jajach co widzę, że są chyba poczekam na kolejną promocję na Steamie tym razem z ME2 :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 14:12, Ecko09 napisał:

Gdzie są jakieś zaawansowane opcje grafiki?


Wloz plyte DVD do napedu. Jesli opcje autorun masz wlaczona to pochwuli pojawi sie okno i beda tam takie przyciski jak "graj". Zdaje sie, ze "konfiguracja" albo "opcje" (nie pamietam w tej chwili, bo jeszcze w pracy jestem) moga rozwiazac Twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem gre, ale na wstępie już duży minus dla EA za pudełko ... jedna płyta w tekturce? co to ma być ?

co do gry to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 14:14, MKRaven napisał:

Właśnie skończyłem ME i w sequel bym chętnie popykał, ale grałem w ang. wersję i po tych
jajach co widzę, że są chyba poczekam na kolejną promocję na Steamie tym razem z ME2
:) .


Jakas to niedogodnosc jest, ale da sie ja w prosty sposob obejsc, i samo EA sugeruje takie rozwiazanie wiec pograc w wersje ENG sie da. Szczegoly w przypietym poscie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebralem EK. Instalacja bezproblemowo, zaimportowalem save game. Gra zaskakujaco dobrze chodzi na sprzecie:
C2D 6750 (2.66 GHz)
4 GB RAM DDR2
GF 8800 GT 512 MB DDR3
Rozdzielczosc 1680 x 1050
Detale full wszystkie ustawienia.

Gra chodzi bardzo plynnie w kazdej lokacji.
EK zapewnia swietny pancerz i bron. Dodatkowo fajna misja z wrakiem starej Normandii. Zaczyna mnie wkurzac EDI - po co to ?

Poza tym gra zasluguje na 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadka Ediego z jokerem jest świetna;) Ale ja tu w innej sprawie. Ściągnąłem swoje 5 DLC a i tak pisze mi przy starcie, że jest dostępna nowa dodatkowa zawartość. Ma ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. EDI wprowadza pewne urozmaicenie w nowej Normandii. :)


Mnie jednak rozwiało pewne nawiązanie do World of Warcraft.

Spoiler

W Cytadeli jest sprzedawca gier, który reklamuję jakąś internetową grę, która ma 11 miliardów graczy. Super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tej grze skopany jest ekwipunek. W pierwszej części było o wiele lepiej. Nie wiadomo jakie są statystyki danej broni. Pancerze tylko dla głównej postaci a cop z reszta?? Ogólnie ten aspekt mnie zawiódł co do reszty jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w wersję ang z ang napisami w ogóle się na wydanym w Polsce ME2 pograć nie da, więc niedogodność nie jest taka mała. Dla mnie po prostu tłumaczenia psują klimat ;) - przynajmniej w 99% przypadków.

No i jednak EA nieco przegina bo >100 zł za grę na PC to już jest sporo, a jeszcze z tego co widzę wydanie mniej niż powala, więc..." poczekam, popatrzę, zrozumiem więcej" ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 16:29, Damianuss1 napisał:

Dla ciekawskich. Porównanie wersji językowych PL-ENG
http://tvgry.pl/?ID=823


OMG. Głos Sheparda to dla mnie po prostu komedia :O! Tak samo głos tej nowej długowłosej babki. Najlepiej chyba wypada ten Krogan (kroganin? ;p ), ale ogólnie - nie ma opcji innej niż ANG widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 16:29, Damianuss1 napisał:

Dla ciekawskich. Porównanie wersji językowych PL-ENG
http://tvgry.pl/?ID=823


Oj cieszę się, że nie dałem szansy polskiej wersji:) Czy reżyser lokalizacji myślał, że jak da większości postaci głosy osób ewidentnie nadużywających whisky i cygar, to będą brzmieć jak prawdziwi twardziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą jakieś 4 godzinki grania jak na razie. I już w oazie zwaliłem bo nie wykonałem jednego questa pobocznego

Spoiler

ze znalezieniem Daniela.


Ale klimat na razie jest fantastyczny w tej grze. Dialogi, muzyka i oprawa graficzna to najwyższa klasa:) Idę dalej grać:)
PS: Myślałem że nie kupię ale na szczęście brat mił niedawno urodzinki i się złożył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować