Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2010 o 20:45, Ziggy napisał:


> O ile pamiętam w którymś sklepie w cytadeli można kupić ulepszenie pancerza dodające

> miejsce na kilka magazynków.

A propos sklepu gdzie jest ta Cytadela:)

w tym samym miejscu gdzie była w ME1. Jak już będziesz mógł podróżować Normandią, poleć do najbliższego przekaźnika masy i z widoku galaktyki już ją zobaczysz.
Mniej więcej na godzinie 7:30 bliżej środka galaktyki. Wszystkie gromady są podpisane, także znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nikt mi nie odpowiedział ...
czy jest gdzieś opisane jak założyć konto i pobrać tę dodatkową zawartość?.
Wyżej jest to co prawda opisane ale prosiłbym o linki - gdzie zarejestrować się i pobrać dlc a gdzie zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:08, mikolajmix napisał:

1.wbijasz tutaj http://social.bioware.com/home.php? i zakładasz konto
2. Kody wpisujesz w Profile-Reedem Promocode

cerberus network aktywujesz w grze, wtedy pobierasz dlc z Profile-Your active promo code
czy coś w tym stulu


Konto mam założone przy okazji Dragon Age - ono wystarczy?
i który kod tu wbić - ten z karty czy ten na zbroję i broń?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2010 o 21:14, lis_23 napisał:

Konto mam założone przy okazji Dragon Age - ono wystarczy?


tak

Dnia 28.01.2010 o 21:14, lis_23 napisał:

i który kod tu wbić - ten z karty czy ten na zbroję i broń?.


ten na zbroje i broń, kod z karty będziesz mógł wpisać od razu po uruchomieniu gry( gra spyta czy chcesz aktywować cerberus network).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem ME2 i mam małe pytanko. czy jak doszedłem w ME1 tylko to tego motywu z tym pojazdem na lodowej planecie i tego komputera co to się w nim coś przestawiało czy coś to czy muszę przejść grę aby się orientować w ME2? Czy mogę śmiało zagrać w ME2, bo do jedynki mnie jakoś nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:40, B1SH0P napisał:

Witam, zamówiłem ME2 i mam małe pytanko. czy jak doszedłem w ME1 tylko to tego motywu
z tym pojazdem na lodowej planecie i tego komputera co to się w nim coś przestawiało
czy coś to czy muszę przejść grę aby się orientować w ME2? Czy mogę śmiało zagrać w ME2,
bo do jedynki mnie jakoś nie ciągnie.


W dwójkę możesz zagrać i bez znajomości jedynki, ale stracisz wiele drobnych smaczków. Zresztą nie ma takich dużych różnic poza dopieszczeniem gameplayu, więc jeśli jedynka Ci się nie podobała, nie widzę powodów, dla których miałbyś pokochać dwójkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyleciałem sobie właśnie na Cytadel i jestem zachwycony szczegółami jakie zaserwowało nam BioWare. Możliwość reklamowania sklepów (banan na twarzy zawsze jak obok któregoś przechodze), czy choćby aluzja do Wowa w sklepie z grami ^^ Przy okazji polecam dużo wypić w tamtejszym barze : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 22:23, B1SH0P napisał:

Z tego co słyszałem to w ME2 jest więcej akcji :-P Więc i tak kupię i przejdę :-P Ostatnio
mam zaufanie do Bioware.


I slusznie, bo Mass Effect 2 jest duzo lepsze od "jedynki". Wciaga, a ja niestety mam malo czasu na granie, na szczescie jutro piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effecta 2 dzisiaj dopadłem i powiem, że wrażenia mam tylko pozytywne. Co do tych wszystkich. którzy narzekali na polonizację - wy chyba mieliście inny wariant polonizacji niż ja, fakt, że jest parę zgrzytów, ale da się je policzyć na palcach jednej ręki a glosy postaci są dobrane i odegrane naprawdę dobrze. Uważam, że polonizacja stoi na co najmniej dobrym poziomie.

Problemów z kodami do cerberusa ani dlc nie miałem, wszystko zadziałało i zainstalowało się bez problemu. Fakt, że gierka raz mi się wywaliła, ale to i tak lepiej niż jak grałem w jedynkę, poza tym - quick save (F5) nie boli. :)

Ogólnie po 7 godzinach gry stwierdzam, że jest świetna, lepsza niż ME1 i kto nie kupił to niech naprawia swój błąd. Polonizacją się nie przejmujcie bo nie jest tak źle jak to niektórzy opisują bo w większości to tylko czepianie się pierdół i jakieś dziwne widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2010 o 21:15, mikolajmix napisał:


ten na zbroje i broń, kod z karty będziesz mógł wpisać od razu po uruchomieniu gry( gra
spyta czy chcesz aktywować cerberus network).



Ściągnąłem tę zbroję i broń a jak to teraz zgrać do gry?
ten kod z karty jest na DLC,tak? - i mam go wpisać dopiero z poziomu gry?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 23:03, lis_23 napisał:

ten kod z karty jest na DLC,tak? - i mam go wpisać dopiero z poziomu gry?.


Jest po polsku napisane na tym kodzie co trzeba zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pełne polonizacje do gier nigdy nie pasowały, były one przyjmowane przez graczy źle, dużo ludzi na nie narzekało. Nie rozumiem więc, dlaczego Polscy wydawcy na złość, starają się robić te biedne polonizację, wyrzucając kasę na aktorów itp.
Po prostu, polskie głosy nie pasują do gier, chyba że jest to jakaś gra typu Kubuś Puchatek dla dzieci od lat 3.
A odpowiedzi EA w sprawie angielskiego dubbingu w ME2 to też kpina, sami sugerują wykasowanie plików i udanie się na fora, zamiast myśleć nad wypuszczeniem łatki, przyznaniem się do błędu i wynagrodzenie graczom dostarczenie produktu niezgodnego z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 23:38, mistshoo napisał:

Dla mnie pełne polonizacje do gier nigdy nie pasowały, były one przyjmowane przez graczy
źle, dużo ludzi na nie narzekało. Nie rozumiem więc, dlaczego Polscy wydawcy na złość,
starają się robić te biedne polonizację, wyrzucając kasę na aktorów itp.
Po prostu, polskie głosy nie pasują do gier, chyba że jest to jakaś gra typu Kubuś Puchatek
dla dzieci od lat 3.
A odpowiedzi EA w sprawie angielskiego dubbingu w ME2 to też kpina, sami sugerują wykasowanie
plików i udanie się na fora, zamiast myśleć nad wypuszczeniem łatki, przyznaniem się
do błędu i wynagrodzenie graczom dostarczenie produktu niezgodnego z opisem.


To jest tym bardziej śmieszne, że w takim wypadku zmuszanie potencjalnych klientów do produktu, który jest pewne, że się nie spodoba jest zwykłym debilizmem.
Chciałbym poznać motywy i tok myślenia ludzi odpowiedzialnych za marketing (obiecywali możliwość grania po angielsku) i tych z góry, którzy postanowili wywalić kupę kasy w błoto na profesjonalnych aktorów (czyt. znane głosy z tego, że są znane). Trochę podejrzane jest to, że pomoc techniczna sama wysyła na fora gdzie są podane sposoby włączenia angielskiej wersji, tak jakby ta decyzja zapadła z najwyżsiejszej góry, a taki sposób jest kompromisem wynegocjowanym przez EA.pl. Albo i nawet wyrwą w umowie, której wielki boss nie przewidział.
Tak czy siak boli, że geniusz -BioWare- jest znów kierowany przez debila -EA-
Świat nigdy się nie zmieni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niesamowita, jestem w miejscu, którego klimat powoduje ciarki na plecach, otoczenie, dźwięki.Fabuła mnie wessała, postacie- związałem się z nimi emocjonalnie, przez co niektóre decyzje są trudniejsze.Gram już 28h i ciągle nie mam dosyć, jest coraz ciekawiej, mroczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 23:38, mistshoo napisał:

Dla mnie pełne polonizacje do gier nigdy nie pasowały, były one przyjmowane przez graczy
źle, dużo ludzi na nie narzekało. Nie rozumiem więc, dlaczego Polscy wydawcy na złość,
starają się robić te biedne polonizację, wyrzucając kasę na aktorów itp.


Widocznie wiedzą coś, czego Ty nie wiesz. Np. że gry z dubbingiem sprzedają się dużo lepiej i większość graczy takie wersje preferuje. A krytyka na forach to margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:
bez problemu udało mi się wszystko pobrać i zainstalować - jest obecnie to co widać,tak?:
http://social.bioware.com/user_entitlements.php
grafika dużo lepsza / w końcu są cienie na głównym bohaterze /,wszystko wygląda lepiej
mam tylko jeden problem: od momentu rozpoczęcia rozgrywki nie mam dźwięku ... w czym może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę sprawdzić twoich dlc z tego linku, ale jeśli ściągnałeś dane dlc na dysk i poprawnie zainstalowałeś-to tak masz wszystko to co tam widzisz. Co do dźwięku to wejdź w konfiguracje w autorunie i zobacz co masz pod zakładką audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować